PARTNEŘI:
Hlavní město Praha

Praha 14

Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

FISAF
 
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001
Vánoční akademie 2011

M-TEAM CUP, Praha
1. místo Lucie Veličková, MC kategorie 10-12 let
6. místo Denisa Winterová, MC kategorie 10-12 let 
6. místo Kateřina Daniová, MC kategorie 7-9 let
postup do finále - Bára Brunclíková, Tereza Svejkovská, Renata Písecká, Klára Gregorová, všechny MC kategorie 10-12 let 

2. místo - MINI teamy komerčního aerobiku - Lucie Skůpová, Natálie Šimáková, Adélka Soukupová, Kateřina Daniová, Natálie Vosmíková, Markéta Ryšavá
Víkendové soutěže typu Master Class
26.11.2011 - SAMC nepostupový, Plzeň
3. místo Lucie Veličková, kategorie 11-13 let
3. místo Denisa Winterová, kategorie 8-10 let

26.11.2011 - Hvězdičkový aerobik, Kutná Hora
1. místo Kateřina Daniová, kategorie "hvězdičky" 7-8 let
postup do finále Natálie Šimáková, kategorie "hvězdičky" 7-8 let
postup do finále Natálie Šůsová, kategorie "hvězdičky" 9-10 let
KK individuals, Praha
 
Basic Cup - Praha Petřiny, 5.11.2011
Kateřina Kučerová 1. místo, kategorie ženy 14-16 let 
Lucie Veličková 2. místo, kategorie 11-13 let 
Karolína Medová 7. místo, kategorie 11-13 let
Jana Bursová  8. míto, kategorie ženy 14-16 let
Soustředění Radostín - srpen 2011
 
FISAF EUROPEAN CHAMPIONSHIPS - ITALY TURIN
22 - 25.6.2011
6. místo - Lucie Veličková, kategorie cadet Women
8. místo - Kateřina Kučerová, kategorie junior Women
Soutěžní Master Class, Praha DOMYNO
1. místo Karolína Medová, kategorie 10 let a více
3. místo Kateřina Daniová, kategorie 7-9 let 
4. místo Lucie Veličková, kategorie 10 let a více 
Basic Cup 2011, Praha 22.5.2011
1. místo Kateřina Kučerová, kategorie ženy 14 - 16 let
3. místo Lucie Veličková, kategorie ženy 11 - 13 let
20. místo Karolína Medová, kategorie ženy 11-13 let  
Chodovské Berušky 21.5.2011
1. místo Námořnice, kategorie step 8 - 10 let


MČR SAMC 2011, Praha 21.5.2011
2. místo Denisa Winterová, kategorie 8-10 let 
postup do finále Karolína Medová, kategorie 11-13 let
postup do semifinále Lucie Veličková, kategorie 11-13 let

KK aerobik, Žij pohybem 7.5.2011 Praha
 
Zlatý pohár, Hradec Králové 1. 5. 2011
1. místo Námořnice, 0. kategorie step
2. místo Srdcová osma, 1. kategorie step
14.4.2011 Nepostupový Master Class, Praha Vybíralova
2. místo Denisa Winterová, kategorie 8-10 let
3. místo Simona Vanke, kategorie step 11 - 13 let
6. místo Klára Gregorová, kategorie 8-10 let 

Wellness týmy 2011 a "B Soutěž"
"B Soutěž" Pardubice
1. místo Námořnice, kategorie fitness step 8-10 let
3. místo Srdcová Osma, kategorice fitness step 11-13 let
4. místo Bára Brunclíková, Klára Gregorová, Tereza Svejkovská, kategorie SA týmy 11-13 let

"Wellness týmy 2011" Pardubice 
2. místo Námořnice, kategorie step 8-10 let
3. místo Srdcová Osma, kategorie step 11-13 let
Postupový SAMC - Praha Petřiny
1. místo Karolína Medová, kat. 11-13 let
postup do finále Klárka Gregorová, kat. 8-10 let
postup do finále Tereza Sára Šlehoferová, kat. 8-10 let 
postup do finále Kateřina Kučerová, kat. 14-16 let 
Wellness týmy a ATS team show - Praha Petřiny 19.2.2011
1. místo "Veselé rybičky", ATS kategorie děti do 7 let
1. místo "Námořnice", step team 8-12 let 
3. místo "Srdcová osma", team 12-16let
1. místo "Irish Colour dream", ATS kategorie 14-18 let 
Wellness týmy a ATS team show - Praha Petřiny 19.2.2011 - VIDEA
 
MČR Aquila Aerobic Team Show - Brno 22.1.2011
3. místo IRISH COLOUR DREAM, smíšená kategorie  
Žij pohybem 15.1.2011
2. místo ICD, ATS junioři 
3. místo Námořnice, stepy děti 
7. místo Školačky, ATS kadeti 
Tříkrálový aerobik Kutná Hora, 8.11.2011
1. místo Lucie Veličková, kategorie aerobik sólo 11-13 let
5. místo Denisa Malárová, kategorie aerobik sólo 11-13 let
9. místo Anička Šilhavá, kategorie aerobik sólo 8-10 let

5. místo Lucie Veličková, kategorie master class 11-13 let
postup do finále Denisa Malárová, kategorie master class 11-13 let