PARTNEŘI:
Hlavní město Praha

Praha 14

Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

FISAF
 
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001
VÁNOČNÍ AKADEMIE FIT STUDIA D 2012
Videa z Vánoční Akademie FSD najdete na http://www.youtube.com/ pod názvem Fit Studio D - Vánoční akademie 2012 (celkem 32 dílů)
Plzeňská vločka
2. místo Klárka Gregorová, kategorie SA ženy 11-13 let
4. místo Bára Brunclíková, kategorie SA ženy 11-13 let 
4. místo Anička Šilhavá, kategorie SA ženy 8-10 let

1. místo PINK ARMY, 
M-TEAM CUP Praha
1. místo Let´s dance
2. místo Pink Army

Sportovní aerobik: 
2. místo Anička Šilhavá, kategorie 8-10 let
2. místo Klárka Gregorová, kategorie 11-13 let
3. místo Bára Brunclíková, kategorie 11-13 let 
Hvězdičkový aerobik Kutná Hora
1. místo Kristýnka Buckovákategorie 3 - 4  roky berušky
2. místo Daniela Soukupová,
 kategorie  3 - 4 roky berušky
3. místo Natálie Šůsová, kategorie hvězdičky 9-10 let
5. místo Nátálka Quittnerová
kategorie 5 - 6 let sluníčko
8. místo Viktorie Vořísková, kategorie 5 - 6 let sluníčko 
11. místo Denisa Winterová, kategori 11-13 let hvězdy
9-11. místo Ellen Krejčí, kategorie hvězdičky 7-8 let hvězdičky
10. místo Ema Krejčí, kategorie 3 - 4 roky berušky
10-11. místo Barbora Brošová, kategorie 5 - 6 let sluníčko
finále:  Soukupová Kateřina, kategorie 9-10 let hvězdičky, Moravečková Aneta, kategorie 7-8 let hvězdy, Daniová Katerina, kategorie 9-10 hvězdy 
ATS Mladá Boleslav
 3. místo Pink Army
III. a II. VT Fitness týmy a SA České Budějovice
1. místo Allegretto
4. místo Pink Arm
9. místo Klárka Gregorová, kategorie SA ženy 11-13 let
15. místo Anička Šilhavá, kategorie SA ženy 8-10 let
Hvězdičkový aerobik Kutná Hora
4. místo Natálie Quittnerová, 1. kategorie (5-6 let)
6. místo Nikola Smutná, 1. kategorie (5-6 let)
7. místo Kateřina Daniová, kategorie Hvězdy 9-10 let
8.-9. místo Daniela Písecká, kategorie Hvězdy 9-10 let
10.-11. místo Adéla Soukupová, kategorie Hvězdy 7-8 let
10.-11. místo Natálie Šimáková
, kategorie Hvězdy 7-8 let
postup do finále Natálie Vosmíková, kategorie Hvězdičky 9-10 let
postup do finále Klára Gregorová,  kategorie Hvězdy 11-13 let 
II. VT Fitness týmy, SA - Mladá Boleslav
1. místo Allegretto
SAMC, ATS Železný Brod
SAMC
2. místo Karolína Medová
5. místo Kateřina Daniová
postup do finále Natálie Šimáková

ATS
2. místo Let´s dance
PARNÍK, červen 2012
 
Soutěž 3D
Jednotlivá videa ze soutěže najdete na  http://www.youtube.com/results?search_query=fit+studio+d&page=2 pod názvem "Fit Studio D - Soutěž 3DIMAX"
III. VT FA Mladá Boleslav
 2. místo PINK ARMY, kategorie 8-12 let step

Základní kolo:  http://www.youtube.com/watch?v=ZRz814FEBko 
Finále+vyhlášení:  http://www.youtube.com/watch?v=K1t5Be7SWhM 
III. VT a II. VT SA, FA, ATS Praha Petřiny
3. místo PINK ARMY, kategorie step 8-12 let
5. místo ALLEGRETTO, kategorie step 12-16 let
7. místo Tereza Svejkovská, Bára Brunclíková SA Team 11-13 let
16. místo Anička Šilhavá, SA ženy 8-10 let
17. místo Klárka Gregorová, SA ženy 11-13 let
28. místo Denisa Malárová, SA ženy 11-13 let 

Pink Army video:
zákl. kolo:  http://www.youtube.com/watch?v=aKrq1P6CFHw 
Finále, vyhlášení: 
http://www.youtube.com/watch?v=aKrq1P6CFHw 

Allegretto: 
zákl. kolo: 
http://www.youtube.com/watch?v=aKrq1P6CFHw 
Finále, vyhášení: 
http://www.youtube.com/watch?v=adXLwkrbpXY 

MC letní party aerobik Kutná Hora
1. místo Kateřina Daniová, 2 kategorie (8-9 let)
3. místo Viktorie voříšková, 0 kategorie (4-5 let)
4. místo Aneta Moravečková, 1. kategorie (6-7 let)
postup do finále denisa Sinterová, 3. kategorie (10-11 let)
III. VT FA Louny - 12.5.2012
1. místo Allegretto, kategorie 12-16 let step
2. místo Pink Army, kategorie 8-12 let step 

Allegretto video:
Zákl. kolo: http://www.youtube.com/watch?v=dKXJsdrICaI 
Finále: http://www.youtube.com/watch?v=qRop1n-NxKE 

Pink Army video:
Zák. kolo: 
http://www.youtube.com/watch?v=p-o8S_UGLiw 
Finále: 
http://www.youtube.com/watch?v=QQepLxxnbgA 

Poděbradská brána, Nymburk - 22.4.2012
2. místo Allegretto, kategorie step 12,5 - 14,4 let. 
3. místo Let´s dancekategorie ATS 13,5 - 15,4 let, 
5. místo Pink Army, kategorie step 8 - 9,9 let,

Pink Army video: 
http://www.youtube.com/watch?v=nGxS9siGv6c 
Allegretto video: 
http://www.youtube.com/watch?v=IuRJD7ffR7s 
kdo si hraje nezlobí: 
http://www.youtube.com/watch?v=QrMR0F5EbTo
SAMC nepostupový Praha, 17.4.2012
1. místo Karolína Medová, kategorie 14 - 17 let
2. místo Denisa Winterová, kategorie 11-13 let
5. místo Kateřina Daniová, kategorie 8-10 let 
5. místo Lucie Veličková, kategorie 11-13 let
6. místo Karolína Landová, kategorie 14-16 let
finále kategorie 8-10 let: Adéla Soukupová, Natálie Šimánková 
finále kategorie 11-13 let: Bára Brunclíková, Simona Vanke, Klára Gregorová 
finále kategorie 14-16 let, Kateřina Hrdinová 
KK Žij pohybem, Praha - 14.4.2012
3. místo Let´s dance
4. místo Pink Army
8. místo Allegretto

http://www.youtube.com/watch?v=4OF_r9P7oFA 
Velká cena Kutné hory - pohybové skladby
5. místo děti stepy, kategorie 9-10 let
5. místo Allegreto, kadet stepy 11-13 let
I. nominační závod, Luhačovice
8. místo Lucie Veličková, ženy 11-13 let
8. místo Kateřina Kučerová, ženy 14-16 let
10. místo, Karolína Landová, Karolína Medová, Jana Bursová,  tým 14-16 let
III. VT a II. VT SA, FA, ATS Praha Petřiny
SA II VT jednotlivci:
2. místo - Kateřina Kučerová 14-16 let
5. místo - Lucie Veličková 11-13 let

SA III VT jednotlivci: 
13. místo - Anička Šilhavá 8-10 let
16. místo - Klárka Gregorová 11-13 let

III. VT FA, ATS
3. místo Allegretto, kategorie 12-16 let step
6. místo Děti, kategorie 8-12 let step 
7. místo Zrozeni Rytmem, kategorie 12-16 let ATS

video: 
http://www.youtube.com/watch?v=_uq1QQma9qs 

Mistry s Mistry, Praha, 17.3.2012
2. místo - Zrozeni Rytmem 
5. místo děti stepy, kategorie 8-11 let
17. místo Klárka Gregorová, SA jednotlivci 8-11 let
20. místo Anna Šilhavá, SA jednotlivci 8-11 let
KK Žij pohybem ATS, Fa Kongresové centrum Praha
3. místo - Zrozeni Rytmem 
3. místo - stepy děti 
SAMC postupový Praha, 3.3.2012
1. místo Karolína Medová, kategorie 14-16 let
2. místo Lucie Veličková, kategorie 11-13 let
finále kategorie 11-13 let: Denisa Winterová
finále kategorie 8-10 let: Kateřina Daniová, Daniela Písecká
semifinále kategorie 11-13 let: Tereza Svejkovská, Bára Brunclíková, Denisa Malárová, Renata Písecká 
1. reprezentační ples Fit Studia D 25.2.2012
 
KK aerobik II.
video ze závodů najdete na: 
http://www.youtube.com/watch?v=p-yTfXtiAM4
Pohárová soutěž Kladno - 18.2. 2012
2. místo - Fit Studio D, kategorie step 8-12 let 

video pohárová soutěž Kladno 18.2.2012
http://www.youtube.com/watch?v=3wk13ZKTS-c
http://www.youtube.com/watch?v=QUaY9pmPRGU