PARTNEŘI:
Hlavní město Praha

Praha 14

Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

FISAF
 

I.VT České Budějovice

Kde: České Budějovice
Kdy: 10.11.2018 - 11.11.2018
 
 

Podzimní soustředění

Kde: Zákupy
Kdy: 16.11.2018 - 18.11.2018
Nácvik choreografií
 

Nácvik sestav

Kde: ZŠ Vybíralova
Kdy: 24.11.2018
 
 

Valná hromada FSD - VOLEBNÍ

Kdy: 26.11.2018
 
 

SAMC Plzeň

Kdy: 01.12.2018
 
 

Nácvik sestav

Kde: ZŠ Vybíralova
Kdy: 01.12.2018
 
 

Nácvik sestav

Kde: ZŠ Vybíralova
Kdy: 08.12.2018
 
 

Nácvik sestav

Kde: ZŠ Vybíralova
Kdy: 15.12.2018
 
 

Vánoční Akademie

Kde: Horní Počernice
Kdy: 20.12.2018
 
 

Nácvik sestav

Kdy: 05.01.2019
 
 

Nácvik sestav

Kdy: 12.01.2019
 
 

Nácvik sestav

Kdy: 19.01.2019
 
 

Nácvik sestav

Kdy: 26.01.2019
 
 

SAMC, ČSH a ČMP

Kde: České Budějovice
Kdy: 27.01.2019
 
 

Žij Pohybem

Kde: Praha
Kdy: 02.02.2019
 zkušební závod
 

Nácvik sestav

Kdy: 09.02.2019
 
 

Mistry s Mistry

Kde: Český Brod
Kdy: 09.02.2019 - 10.02.2019
 zkušební závod
 

SAMC, ČSH a ČMP

Kde: Plzeň
Kdy: 23.02.2019
 
 

Jarní soustředění

Kde: Zákupy
Kdy: 01.03.2019 - 03.03.2019
 
 

SAMC, ČSH a ČMP

Kde: Mladá Boleslav
Kdy: 02.03.2019
 
 

Žij Pohybem

Kde: Praha
Kdy: 09.03.2019
 
 

SAMC, ČSH a ČMP

Kde: Praha
Kdy: 16.03.2019
 Organizuje FSD
 

Mistry s Mistry

Kde: Liberec
Kdy: 16.03.2019 - 17.03.2019
 
 

I.VT

Kde: Praha
Kdy: 23.03.2019 - 24.03.2019
Organizuje FSD
 

Mistry s Mistry

Kde: Praha
Kdy: 23.03.2019 - 24.03.2019
 
 

II.a III.VT

Kde: Brno
Kdy: 30.03.2019 - 31.03.2019
 
 

Mistry s Mistry

Kde: Plzeň
Kdy: 06.04.2019 - 07.04.2019
 
 

Žij Pohybem

Kde: Praha
Kdy: 06.04.2019
 
 

Jarní pohár děti v akci DDM JM

Kdy: 07.04.2019
 
 

SAMC, ČSH a ČMP

Kdy: 12.04.2019
 
 

I.VT

Kde: Brno
Kdy: 13.04.2019 - 14.04.2019
 
 

Mistry s Mistry

Kde: Kutná Hora
Kdy: 13.04.2019 - 14.04.2019
 
 

ČSH

Kde: Praha
Kdy: 25.04.2019
 
 

II.a III.VT

Kde: Praha
Kdy: 27.04.2019 - 28.04.2019
 
 

ČSH, ČMP

Kde: Brno
Kdy: 03.05.2019
 
 

I.VT

Kde: Luhačovice
Kdy: 04.05.2019 - 05.05.2019
 
 

Mistry s Mistry

Kde: Ostrava
Kdy: 04.05.2019 - 05.05.2019
 
 

SAMC, ČSH a ČMP

Kde: Ostrava
Kdy: 10.05.2019
 
 

Žij Pohybem

Kde: Praha
Kdy: 11.05.2019
 
 

SAMC, ČSH a ČMP

Kde: Louny
Kdy: 17.05.2019
 
 

I.VT

Kde: Louny
Kdy: 18.05.2019 - 19.05.2019
 
 

Mistry s Mistry

Kde: Praha
Kdy: 18.05.2019 - 19.05.2019
 
 

MČR SAMC

Kde: Praha
Kdy: 26.05.2019
 
 

Chodovské berušky DDMJM

Kdy: 27.05.2019
 SA, FT, ATS
 

II.a III.VT

Kde: Mladá Boleslav
Kdy: 01.06.2019 - 02.06.2019
 
 

ČSH

Kde: Vítkovice
Kdy: 06.06.2019 - 07.06.2019
 
 

Žij Pohybem - finále

Kde: Praha
Kdy: 09.06.2019
 
 

Letní soustředění 2019

Kde: Zákupy
Kdy: 11.08.2019 - 16.08.2019
Předběžně:
Příjezd 
11.8.2019 (neděle) - 10:00
Odjezd
16.8.2019 (pátek) - 18:30

Po soustředění budou následovat ihned tréninky!
 

II.a III.VT

Kde: Praha
Kdy: 21.09.2019 - 22.09.2019
Organizuje FSD 
 

I.VT

Kde: Plzeň
Kdy: 28.09.2019 - 29.09.2019
 
 

MČR

Kde: Ostrava/Olomouc/Praha
Kdy: 05.10.2019 - 06.10.2019
 
 

II.a III.VT

Kde: Otrokovice
Kdy: 12.10.2019 - 13.10.2019
 
 

II.a III.VT

Kde: Mladá Boleslav
Kdy: 02.11.2019 - 03.11.2019
 
 

I.VT

Kde: České Budějovice
Kdy: 09.11.2019 - 10.11.2019