PARTNEŘI:
Hlavní město Praha

Praha 14

Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

FISAF
 

II.a III.VT

Kde: Otrokovice
Kdy: 19.10.2019 - 20.10.2019
 
 

Republikové finále ČMP, Pohárová soutěž ČSH

Kde: Železný Brod
Kdy: 19.10.2019
 
 

II.a III.VT

Kde: Mladá Boleslav
Kdy: 02.11.2019 - 03.11.2019
 
 

I.VT

Kde: České Budějovice
Kdy: 09.11.2019 - 10.11.2019
 
 

Valná hromada FSD

Kde: , ZŠ Vybíralova
Kdy: 11.11.2019
 
 

Soustředění

Kde: Zákupy
Kdy: 22.11.2019 - 24.11.2019
 Nácvik sestav na rok 2020
 

Nácvik choreo

Kdy: 07.12.2019
 
 

Nácvik choreo

Kdy: 14.12.2019
 
 

VÁNOČNÍ AKADEMIE

Kde: Praha - Kobylisy, Salesiánské divadlo
Kdy: 16.12.2019
pondělí
 

VÁNOČNÍ AKADEMIE

Kdy: 20.12.2019
 pátek
 

PLES FSD

Kde: Radonice, Radonická beseda
Kdy: 18.01.2020
 
 

SAMC, ČSH, ČMP, ATS

Kde: , České Budějovice
Kdy: 26.01.2020
 
 

SAMC, ČSH, ČMP, ATS

Kde: , Plzeň
Kdy: 22.02.2020
 
 

Soustředění

Kde: Zákupy
Kdy: 06.03.2020 - 08.03.2020
 
 

SAMC, ČSH, ČMP, ATS

Kde: , Mladá Boleslav
Kdy: 08.03.2020
 
 

Žij Pohybem

Kde: Praha
Kdy: 14.03.2020 - 15.03.2020
 
 

SAMC, ČSH, ČMP, ATS

Kde: , Kladno
Kdy: 20.03.2020
 
 

I.VT

Kde: Kladno
Kdy: 21.03.2020 - 22.03.2020
 zkušební závod
 

BAT

Kde: Náchod
Kdy: 22.03.2020
 
 

II. a III.VT

Kde: Hostivice - Břve
Kdy: 28.03.2020 - 29.03.2020
 
 

SAMC, ČSH, ČMP

Kde: Pardubice
Kdy: 04.04.2020
 
 

BAT

Kde: Kutná Hora
Kdy: 05.04.2020
 
 

I.VT

Kde: Louny
Kdy: 10.04.2020 - 11.04.2020
 1.nominační závod
 

SAMC, ČSH, ČMP, ATS

Kde: Olomouc
Kdy: 18.04.2020
 
 

Žij Pohybem

Kde: Praha, Praha
Kdy: 18.04.2020 - 19.04.2020
 
 

II. a III.VT

Kde: Otrokovice
Kdy: 25.04.2020 - 25.04.2020
 
 

BAT

Kde: Jičín
Kdy: 26.04.2020
 

ČSH, ČMP, ATS

Kde: Praha
Kdy: 30.04.2020
 
 

I.VT

Kde: Praha - Chodov, Sportovní hala 11
Kdy: 02.05.2020 - 03.05.2020
 2.nominační závod
 

BAT

Kde: Hradec Králové
Kdy: 03.05.2020
 
 

ČSH, ČMP, ATS

Kde: Brno
Kdy: 08.05.2020
 
 

II.a III.VT

Kde: Brno
Kdy: 09.05.2020 - 10.05.2020
 
 

Žij Pohybem

Kde: Praha, Praha
Kdy: 09.05.2020 - 10.05.2020
 
 

SAMC, ČSH, ČMP, ATS

Kde: Ostrava
Kdy: 15.05.2020
 
 

I.VT

Kde: Ostrava
Kdy: 16.05.2020 - 17.05.2020
 3.nominační závod
 

II. a III.VT

Kde: Jindřichův Hradec
Kdy: 23.05.2020 - 24.05.2020
 
 

BAT

Kde: Poděbrady
Kdy: 31.05.2020
 Finále
 

Republikové finále ČSH, MČR Aerobic Team Show

Kde: Ostrava - Vítkovice
Kdy: 03.06.2020 - 04.06.2020
 
 

Mistrovství Evropy

Kde: Ostrava - Vítkovice
Kdy: 04.06.2020 - 06.06.2020
 Czech OPEN aerobic & fitness 2020
 

Žij Pohybem

Kde: Praha
Kdy: 06.06.2020
 Finále
 

SAMC

Kde: Semily
Kdy: 07.06.2020
 
 

Letní soustředění 2020

Kde: Zákupy
Kdy: 09.08.2020 - 14.08.2020
 
 

SAMC, ČSH, ČMP, ATS

Kde: Nymburk
Kdy: 13.09.2020
 
 

II. a III.VT

Kde: Pardubice
Kdy: 19.09.2020 - 20.09.2020
 
 

SAMC, ČMP

Kde: Semily
Kdy: 26.09.2020
 
 

I.VT

Kde: Plzeň
Kdy: 26.09.2020 - 27.09.2020
 
 

MČR I.VT

Kde: Kladno
Kdy: 03.10.2020 - 04.10.2020
 
 

SAMC, ČSH, ČMP, ATS

Kde: Louny
Kdy: 09.10.2020
 
 

II. a III.VT

Kde: Louny
Kdy: 10.10.2020 - 11.10.2020
 
 

SAMC MČR

Kde: Praha, Praha
Kdy: 18.10.2020
 
 

MS

Kdy: 23.10.2020 - 24.10.2020
 
 

I.VT

Kde: Mladá Boleslav
Kdy: 31.10.2020 - 01.11.2020
 
 

Finále ČMP, Pohárová soutěž ČSH, ATS

Kde: Mladá Boleslav
Kdy: 01.11.2020
 
 

II. a III.VT

Kde: České Budějovice
Kdy: 07.11.2020 - 08.11.2020