PARTNEŘI:
Hlavní město Praha

Praha 14

Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

FISAF
 

Rozvrh tréninků:

Pondělí
16:00- 17:15Děti mladší a kadetkyMíša/Ivča
17:15- 18:30Kadetky stepyMíša/Ivča
18:30- 19:45Juniorky / seniorkyMíša/Ivča
Úterý
15:30- 16:30ZELENEČ Děti na startuLucka/Zuzka/Kája
16:00- 17:30Přípravka staršíVerča
16:00- 17:00PřípravkaVerča
16:30- 18:30SA 1Dáša
16:30- 17:30ZELENEČ PřípravkaLucka
17:00- 19:00Junior petiteMíša
17:00- 18:00Připravka SADáša/Verča
18:00- 20:00SA 2/Senior petiteMíša/Dáša
Středa
16:00- 17:30Přípravka SA (protější tělocvična)Lucka
16:00- 17:30Kadetky (protější tělocvična)Dáša/Saša
16:00- 18:30SA 1 (protější tělocvična)Dáša/Saša
16:00- 17:00Děti (protější tělocvična)Lucka/Saša
16:00- 17:00Děti na startuLucka/Dáša/Kajá/Klárka/Zuzka/Nikča
17:30- 19:00Kadetky stepyLucka
18:00- 19:30Juniorky/seniorkyLucka/Saša/Dáša
Čtvrtek
16:00- 17:30Připravka staršíVerča
16:00- 17:00PřípravkaVerča
17:00- 18:30SA 2Míša/Ivča
17:00- 19:00Junior petiteMíša/Ivča
18:00- 19:15Senior petiteMíša
18:15- 19:45Kadetky stepy/JuniorkyMíša/Ivča
Pátek
14:30- 16:30SA 1Dáša
14:30- 16:00Přípravka SA, Děti (levá tělocv.)Lucka V.
14:30- 16:00KadetkyDáša/Adéla Z.
16:00- 17:30Fitness seniorIvča
16:00- 17:30SA 2.1 (protější tělocvična)Míša/Ivča
17:00- 19:00Senior petiteMíša/Ivča
17:00- 19:00SA 2.2 / senior týmMíša/Ivča
Rozvrh tréninků 2018

platí zařazení podle věku v roce 2018
Děti 8-10 let, kadeti 11-13 let, junioři 14-16 let, dospělí 17 a více let


Děti mladší
Vacková Veronika, Plechatá Karolína, Smutná Viktorie, Rusňáková Vanda, Pertlová Kateřina, Velebilová Adéla, Divišová Bára, Suchá Bára, Jasmína Fialová, Romerová Veronika, Berenika Lupínková, Najmanová Nicole, Viktora Šipulová, Haiderová Michaela, Lucie Kopecká, Adéla Myšková, Lusy, Cici, Stas, Marie Stará, Amanda, Veronika

Děti starší
Matoušková Anička a Tereza, Kučerová Kristýna, Repaská Tereza, Hudáková Jana, Pertlová Barbora, Fialová Jana Natálie, Soukupová Eliška, Dvořáková Nicolette, Lucie Horáková,

Kadetky
Tereza Komínková, Tereza Macůrková, Petra Sedláčková, Magda Dvořáková, Maruška Maršálová, Emma Chmátalová, Lana, Elizabeth, Aneta Lálíková

Juniorky
Klaudie Bendová, Sofie Bendová, Anna Lehárová, Nikola Němečková, Natálie Králová, Kristýna Králová, Magda Chromá, Karolína Špačková, Lea, Darya Tkachenko, 

Seniorky
Nikola, Zuzka, Anna, Karolína

Přípravka SA
Smutná Viktorie, Pertlová Kateřina, Velebilová Adéla, Divišová Bára, Lucie Kopecká Berenika, Vanessa Bosáková, Eliška Kučerová a další postupně vybrané

SA 1 (volný den je čtvrtek)
Tereza Repaská + Bára Pertlová, Jana Hudávková, Kristýna Kučerová, Kristýna a Natálie Králová, Eliška Soukupová, Lucie Horáková, Tereza Komínková

SA 2 (volný den je středa)
Lucka V., Katy, Kája L., Katka M., Klára, Adéla, Maky, Katka S., Kája R., Vikča, Dáda, Naty, Aneta, Lea, Bára Brošová, Bára L., Lucka M., Nikola S., Sabina Š.



 Příjem nových členů na základě telefonické domluvy: 723 655 758