PARTNEŘI:
Hlavní město Praha

Praha 14

Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

FISAF
 
2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999

Naše úspěchy za rok 2019

3. nominační závody, I.VT Louny, 18.-19.5.2019
2.místo PA Football Kateřina Martínková, Kateřina Kučerová, Klára Gregorová, Karolína Landová, Lucie Veličková, Michal Toma, Marek Šotola, kategorie 17 a více let
2.místo PA Divošky Viktorie Voříšková, Barbora Luhanová, Bára Brošová, Lucie Masopustová, Daniela Soukupová, kategorie 11-13let
4.místo PA Golden Athletes Aneta Moravečková, Natálie Šimáková, Kateřina Soukupová, Sabina Šugárová, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, kategorie 14-16let
5.místo Tým Kill Bill Adéla Soukupová, Karolína Rousková, Markéta Ryšavá, kategorie 14-16let
6.místo Duo Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková
, kategorie 11-13let
7.místo Natálie Šimáková, jednotlivkyně 14-16let
8.místo Duo Sabina Šugárová, Lucie Masopustová, kategorie 14-16let
9.místo Bára Brošová
, jednotlivkyně 11-13let
14.místo Lea Podoubská, jednotlivkyně 14-16let
15.místo Kristýna Kučerová, jednotlivkyně 11-13let
15.místo Duo Barbora Luhanová
, Nikola Smutná, kategorie 11-13let

Pardubická kopretina, 19.5.2019
1.místo Step Fesťák, Nikola Němečková, Anna Lehárová, Magdaléna Chromá, Klaudie Bendová, Kristýna Králová, Natálie Králová, kategorie 14-16let
2.místo Step děti Karolína Plechatá, Adéla Myšková, Vanda Rusňáková, Michaela Haidrová, Jasmína Fialová, kategorie 8-10let
4.místo Šmoulové Eliška Kučerová, Vanesa Bosáková, Valentina Hodanová, Viktorie Kyslingerová, Lillian Šmatolánová, Linda Rusňáková, Jan Hudák
5.místo Step Motorkářky Marie Maršálová, Petra Sedláčková, Tereza Macůrková, Elizabeth Bavinova, Magdaléna Dvořáková, Tereza Komínková, Emma Chmátalová, Aneta Lálíková, Lana Kazaryan, Aneta Sládečková, Nela Nájemníková, kategorie 11-13let
6.místo Fitness Duha Kateřina Pertlová, Bára Divišová, Viktorie Smutná, Andrea Ježková, Lucie Kopecká, Berenika Lupínková, kategorie 8-10let

II.VT Ostrava, 11.-12.5.2019

1.místo Jana Hudáková, jednotlivkyně 11-13let
2.místo Step Fesťák, Nikola Němečková, Anna Lehárová, Magdaléna Chromá, Klaudie Bendová, Kristýna Králová, Natálie Králová, kategorie 14-16let
5.místo Natálie Králová
, jednotlivkyně 14-16 let
5.místo Step Motorkářky Marie Maršálová, Petra Sedláčková, Tereza Macůrková, Elizabeth Bavinova, Magdaléna Dvořáková, Tereza Komínková, Emma Chmátalová, Aneta Lálíková, Lana Kazaryan, Aneta Sládečková, Nela Nájemníková, kategorie 11-13let
6.místo Zuzana Talašová, jednotlivkyně 17 a více let
11.místo Aerobik Bollywood Anna Matoušková, Tereza Matoušková, Jana Hudáková, Nicolette Dvořáková, Eliška Soukupová, Natálie Jana Fialová, Lucie Horáková, Kristýna Kučerová, Barbora Pertlová, kategorie 11-13let


III.VT Ostrava, 11.-12.5.2019

1.místo Duo Eliška Soukupová, Lucie Horáková
, kategorie 11-13let
1.místo Duo Anna Švarcová, Nikola Nováková, kategorie 17 a více let
3.místo step děti Karolína Plechatá, Adéla Myšková, Vanda Rusňáková, Michaela Haidrová, Jasmína Fialová, kategorie 8-10let
4.místo Tereza Repaská, kategorie 11-13let
9.místo Duo Bára Divišová, Berenika Lupínková, kategorie 11-13let
11.místo fitness Duha Kateřina Pertlová, Bára Divišová, Viktorie Smutná, Andrea Ježková, Lucie Kopecká, Berenika Lupínková, kategorie 8-10let
29.místo Tereza Komínková, jednotlivkyně 11-13let

2. nominační závody, I.VT Otrokovice, 4.-5.5.2019
1.místo PA Football Kateřina Martínková, Kateřina Kučerová, Klára Gregorová, Karolína Landová, Lucie Veličková, Michal Toma, Marek Šotola, kategorie 17 a více let
1.místo Duo Lucie Veličková, Marek Šotola, kategorie 17 a více let
2.místo PA Divošky Viktorie Voříšková, Barbora Luhanová, Bára Brošová, Lucie Masopustová, Daniela Soukupová, kategorie 11-13let
4.místo PA Golden Athletes Aneta Moravečková, Natálie Šimáková, Kateřina Soukupová, Sabina Šugárová, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, kategorie 14-16let
5.místo Tým Kill Bill Adéla Soukupová, Karolína Rousková, Markéta Ryšavá, kategorie 14-16let
6.místo Duo Aneta Moravečková, Lea Podoubská
, kategorie 14-16let
7.místo Duo Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková
, kategorie 11-13let
8.místo Natálie Šimáková, jednotlivkyně 14-16let
9.místo Bára Brošová
, jednotlivkyně 11-13let
10.místo Duo Sabina Šugárová, Lucie Masopustová, kategorie 14-16let
13.místo Kristýna Kučerová, jednotlivkyně 11-13let
16.místo Barbora Luhanová
, jednotlivkyně 11-13let

II.VT Dolní Břežany, 27.-28.4.2019

1.místo Jana Hudáková, jednotlivkyně 11-13let
1.místo Natálie Králová
, jednotlivkyně 14-16 let
1.místo Step Motorkářky Marie Maršálová, Petra Sedláčková, Tereza Macůrková, Elizabeth Bavinova, Magdaléna Dvořáková, Tereza Komínková, Emma Chmátalová, Aneta Lálíková, Lana Kazaryan, kategorie 11-13let
3.místo Aerobik Bollywood Anna Matoušková, Tereza Matoušková, Jana Hudáková, Nicolette Dvořáková, Eliška Soukupová, Natálie Jana Fialová, Lucie Horáková, Kristýna Kučerová, Barbora Pertlová, kategorie 11-13let
7.místo Duo Karolína Peterová, Zuzana Talašová, kategorie 17 a více let

III.VT Dolní Břežany, 27.-28.4.2019
1.místo Tereza Repaská, kategorie 11-13let
1.místo Duo Eliška Soukupová, Lucie Horáková
, kategorie 11-13let
1.místo Duo Anna Švarcová, Nikola Nováková, kategorie 17 a více let
4.místo step děti Karolína Plechatá, Adéla Myšková, Vanda Rusňáková, Michaela Haidrová, Jasmína Fialová, kategorie 8-10let
5.místo tým Veronika Vacková, Bára Divišová, Berenika Lupínková, kategorie 11-13let
12.místo fitness Duha Veronika Vacková, Kateřina Pertlová, Bára Divišová, Viktorie Smutná, Nikola Podoubská, Andrea Ježková, Lucie Kopecká, Berenika Lupínková, kategorie 8-10let

Aerobic Cup Slaný
6.místo Šmoulové

ČSH a ČMP, Praha 25.4.2019
1.místo Eliška Kučerová
4.místo Šmoulové


1. nominační závody, I.VT Brno, 13.-14.4.2019
1.místo PA Divošky 
Viktorie Voříšková, Barbora Luhanová, Bára Brošová, Nikola Smutná, Lucie Masopustová, Daniela Soukupová, kategorie 11-13let
1.místo Duo Lucie Veličková, Marek Šotola
, kategorie 17 a více let
3.místo PA Golden Athletes 
Aneta Moravečková, Natálie Šimáková, Kateřina Soukupová, Sabina Šugárová, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, kategorie 14-16let
3.místo PA Football 
Kateřina Martínková, Kateřina Kučerová, Klára Gregorová, Karolína Landová, Lucie Veličková, Michal Toma, Marek Šotola, kategorie 17 a více let
4.místo Tým Kill Bill 
Adéla Soukupová, Karolína Rousková, Markéta Ryšavá, kategorie 14-16let
5.místo Duo Aneta Moravečková, Lea Podoubská
, kategorie 14-16let
6.místo Duo Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková
, kategorie 11-13let
8.místo Bára Brošová
, jednotlivkyně 11-13let
12.místo Kristýna Kučerová, jednotlivkyně 11-13let
14.místo Duo Barbora Luhanová, Nikola Smutná
, kategorie 11-13let

Fit For You, Odolená voda 13.4.2019
1.místo Šmoulí show 
 Eliška Kučerová, Vanesa Bosáková, Valentina Hodanová, Viktorie Kyslingerová, Lillian Šmatolánová, Linda Rusňáková
1.místo tým Viktorie Smutná, Nikola Podoubská, Lucie Kopecká
1.místo duo Vanesa Bosáková, Eliška Kučerová
2místo tým Berenika Lupínková, Veronika Vacková, Bára Divišová, kategorie 11-13let
2.místo duo Nikola Nováková, Anna Švarcová, kategorie 17 a více let
3.místo Viktorie Smutná, jednotlivkyně 6-7let
3.místo step Motorkářky, Marie Maršálová, Petra Sedláčková, Aneta Lálíková, Nela Nájemníková, Lana Kazaryan, Aneta Sládečková, Elizabeth Bavinova, kategorie 11-13let
4.místo fitness Duha Veronika Vacková, Kateřina Pertlová, Bára Divišová, Viktorie Smutná, Nikola Podoubská, Andrea Ježková, Lucie Kopecká, Berenika Lupínková, kategorie 8-10let
4.místo duo Eliška Soukupová, Lucie Horáková, kategorie 11-13let
5.místo Tereza Repaská, jednotlivkyně 11-13let

II.VT Brno, 31.3.2019
1.místo Natálie Králová, jednotlivkyně 14-16 let
1.místo Step Fesťák Anna Lehárová, Magdaléna Chromá, Nikola Němečková, Kristýna Králová, Natálie Králová, Klaudie Bendová
2.místo Jana Hudáková, jednotlivkyně 11-13let
3.místo Step Motorkářky Marie Maršálová, Petra Sedláčková, Tereza Macůrková, Elizabeth Bavinova, Magdaléna Dvořáková, Emma Chmátalová, Aneta Lálíková, Nela Nájemníková, Aneta Sládečková, Lana Kazaryan, kategorie 11-13let
3.místo Tým Karolína Peterová, Zuzana Talašová, Kristýna Králová, kategorie 17 a více let
5.místo Aerobik Bollywood Anna Matoušková, Tereza Matoušková, Jana Hudáková, Nicolette Dvořáková, Eliška Soukupová, Natálie Jana Fialová, Lucie Horáková, kategorie 11-13let

III.VT Brno, 30.3.2019
1.místo Duo Eliška Soukupová, Lucie Horáková, kategorie 11-13let
2.místo Duo Anna Švarcová, Nikola Nováková, kategorie 17 a více let

I.VT Praha Petřiny, 23.-24.3.2019
1.místo PA Divošky
Viktorie Voříšková, Barbora Luhanová, Bára Brošová, Nikola Smutná, Lucie Masopustová, Daniela Soukupová, kategorie 11-13let
2.místo Duo Lucie Veličková, Marek Šotola
, kategorie 17 a více let
3.místo PA Golden Athletes
Aneta Moravečková, Natálie Šimáková, Kateřina Soukupová, Sabina Šugárová, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, kategorie 14-16let
3.místo PA Football
Kateřina Martínková, Kateřina Kučerová, Klára Gregorová, Karolína Landová, Lucie Veličková, Michal Toma, Marek Šotola, kategorie 17 a více let
5.místo Natálie Šimáková
, jednotlivkyně 14-16let
5.místo Tým Kill Bill
Adéla Soukupová, Karolína Rousková, Markéta Ryšavá, kategorie 14-16let
5.místo Duo Aneta Moravečková, Lea Podoubská
, kategorie 14-16let
6.místo Duo Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková
, kategorie 11-13let
9.místo Bára Brošová
, jednotlivkyně 11-13let
10.místo Duo Barbora Luhanová, Nikola Smutná
, kategorie 11-13let
10.místo Duo Sabina Šugárová, Lucie Masopustová
, kategorie 14-16let

SAMC, ČMP, ČSH, Praha 16.3.2019
1.místo step děti
Karolína Plechatá, Adéla Myšková, Vanda Rusňáková, Michaela Haidrová, Jasmína Fialová, kategorie 8-10let
2.místo Eliška Kučerová, Vanesa Bosáková
, kategorie 6-7let
4.místo Viktorie Smutná
, jednotlivkyně 8-10let
4.místo Šmouloví show
 Eliška Kučerová, Vanesa Bosáková, Valentina Hodanová, Viktorie Kyslingerová, Lillian Šmatolánová, Linda Rusňáková
4.místo fitness Duha
Veronika Vacková, Kateřina Pertlová, Bára Divišová, Viktorie Smutná, Nikola Podoubská, Andrea Ježková, Lucie Kopecká, Berenika Lupínková, kategorie 8-10let
8.místo Veronika Vacková, Bára Divišová
, kategorie 8-10let
9.místo Viktorie Smutná, Lucie Kopecká
, kategorie 8-10let

SAMC, ČMP, ČSH, Mladá Boleslav, 2.3.2019
1.místo Eliška Kučerová, Vanesa Bosáková
, kategorie 6-7let
2.místo fitness Duha
Veronika Vacková, Kateřina Pertlová, Bára Divišová, Viktorie Smutná, Nikola Podoubská, Andrea Ježková, Lucie Kopecká 
3.místo Tereza Komínková
, jednotlivkyně 11-13let
5.místo Viktorie Smutná, Kateřina Pertlová
, kategorie 8-10 let