PARTNEŘI:
Hlavní město Praha

Praha 14

Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

FISAF
 
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999

Naše úspěchy za rok 2004

3. 10.  2004               Phar Service Fitness Cup 2004, finále Praha
5. místo kategorie step 11-13 let, Moravcová Tereza, Janošíková Tereza, Beráková Tereza, Caithamlová Kateřina, Tomíčková Nikola, Zelničková Andrea, Hejzlarová Anna, Turková Lenka
5. místo kategorie aerobic 14-16 let, Jíchová Karolína, Krejčová Eliška, Dušková Babora, Koutková Andrea, Fialková Pavla, Růžičková Iva, Mádrová Michaela, Lisoňková Klaudia

18. 9. 2004                Aquila Fitness Cup 2004, Louny
5. místo kategorie aerobic 14-16 let, Jíchová Karolína, Krejčová Eliška, Dušková Babora, Koutková Andrea, Fialková Pavla, Růžičková Iva, Mádrová Michaela, Lisoňková Klaudia 
5. místo kategorie step 11-13 let, Moravcová Tereza, Janošíková Tereza, Beráková Tereza, Caithamlová Kateřina, Tomíčková Nikola, Zelničková Andrea, Hejzlarová Anna, Turková Lenka

1. 2. 5. 2004              Aquila Aerobic & Fitness Cup 2004, České Budějovice
7. místo kategorie step 11-13 let, Hejzlarová Anna, Tomíčková Nikola, Turková Lenka, Moravcová Tereza, Caithamelová Kateřina, Janošíková Tereza, Beránková Tereza, Zelničková Andrea 
9. místo kategorie aerobic 14-16 let

21.4.2004                 Nepostupový Master Class, Praha Vybíralova
1. místo Kolmanová Linda, kategorie sportovní příprava do 11 let 
2. místo Kauzálová Tereza, kategorie sportovní příprava do 11 let 
3. místo Moravcová Tereza, kategorie sportovní příprava do 11 let 
3. místo Lisoňková Klaudie, kategorie sportovní příprava od 12 let 
4. místo Kupčíková Tereza, kategorie sportovní příprava do 11 let 
4. místo Dušková Barbora, kategorie sportovní příprava od 12 let 
5. místo Beráková Tereza, kategorie sportovní příprava do 11 let 
5. místo Koutková Andrea, kategorie sportovní příprava od 12 let 
6. místo Turková Lenka, kategorie sportovní příprava do 11 let 
6. místo Jíchová Karolína, kategorie sportovní příprava od 12 let 

25.1.2010               MČR Aquila aerobic Team Show 2004, Brno
3. místo NEMOCNICE, Karolína Jíchová, Pavla Fialková, Eliška Krejčová, Martina Vlastníková, Andrea Koutková, Tereza Ješinová, Bára Dušková, Iva Růžičková, Ludie Malčánková, Klaudie Lisoňková, Míša Mádrová, Markéta Hejdová, Markéta Nováková 
10. místo PIRÁTKY, kategorie cadet, Nikola Tomíčková, Míša Moravcová, Tereza Beráková, Tereza Pavlicová, Běra Hogenová, Kateřina Boušková, Anička Hejzlarová, Andrea Řeháková, Andrea Čapková, Linda Kolmanová