PARTNEŘI:
Hlavní město Praha

Praha 14

Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

FISAF
 
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999

Naše úspěchy za rok 2005

TOP TEN CLUB ČR na konci roku 2005 - 17. místo (celkem 67 klubů) 

10.12.2005              Aquila Aerobic Team Show. Kladno
7. místo FORMULE 1, kategorie 8-10 let, Flašíková Lenka, Ajchlerová Lucie, Zemanová Tereza, Kučerová Kateřina, Držmíšková Zuzana, Flašíková Martina, Malá Mariana, Dusilová Veronika, Zitová Žofie, Hrdinová Kateřina, Šimkovská Nella, Havelková Tereza, Zemanová Klára, Mošová Markéta, Toman Michal

29.10.2005             Aerobic & Fitness Basic Cup, Kladno
1. místo kategorie aerobic 11-13 let, Moravcová Michaela, Hejzlarová Anna, jCaithamelová Kateřina, Turková Lenka, Kolmanová Linda, Beráková Tereza, Boušková Kateřina, Kupčíková Tereza
4. místo kategorie 14-16 let týmy, Moravcová Tereza, Kauzálová Tereza, Janošíková Tereza  

2.10.2005               Aquila Fitness Cup Open 2005, Praha 
5. místo kategorie aerobic 14-16 let, Fialková Pavla, Mádrová Michaela, Růžičková Iva, Lisoňková Klaudia, Krejčová Eliška, Dušková Barbora, Koutková Andrea, Baštová Kateřina, Jíchová Karolína, Malčánková Lucie 

24.-25.9.2005         Aquila Fitness Cup Open 2005, Kladno
4. místo kategorie aerobic14-16 let, Fialková Pavla, Mádrová Michaela, Růžičková Iva, Lisoňková Klaudia, Krejčová Eliška, Dušková Barbora, Koutková Andrea, Baštová Kateřina, Jíchová Karolína, Malčánková Lucie
5. místo kategorie step 11-13 let, Kolmanová Linda, Houdová Veronika, Čapková Andrea, Hnčířová Hana, Řeháková Andrea, Vodrážková Simona, Bočková Lucie, Kupčíková Tereza 
8. místo kategorie aerobic 11-13 let, Moravcová Michaela, Hejzlarová Anna, Caithamelová Kateřina,Turková Lenka,Beráková Tereza, Kolmanová Linda 
8. místo kategorie step 14-16 let, Tomíčková Nikola, Janošíková Tereza, Černohorská Karolína, Kauzáková Tereza, Zelničková Andrea, Pavlicová Tereza, Moravcová Tereza

4.-5.6.2005                 Aerobic & Fitness Basic Cup, Praha
1. místo kategorie 14-16 aerobic, Fialková Pavla, Lisoňková Klaudie, Mádrová Michaela, Růžičková Iva, Krejčová Eliška, Jíchová Karolína, Koutková Andrea, Malčánková Lucie, Baštová Kateřina, Dušková Barbora
2. místo Tomíčková Nikola, Janošíková Tereza, Černohorská Karolína, Kauzáková Tereza, Zelničková Andrea, Pavlicová Tereza, Moravcová Tereza
4. místo kategorie 11-13 let step, Čapková Andrea, Řeháková Andrea, Vodrážková Simona, Hrnčířová Hana, Houdová Veronika, Kolmanová Linda, Muzikantová Kristina, Bočková Lucie, Kupčíková Tereza
5. místo kategorie 11-13 aerobic, Moravcová Michaela, Knappová Kateřina, Hejzlarová Anna, Caithamelová Kateřina, Turková Lenka, Beráková Tereza, Kupčíková Tereza

22.5.2005                Aquila Fitness Cup, Praha
6. místo kategorie 14-16 let aerobic, Fialková Pavla, Lisoňková Klaudie, Mádrová Michaela, Růžičková Iva, Krejčová Eliška, Malčánková Lucie Baštová Kateřina, Dušková Barbora
7. místo kategorie 11-13 let step, Čapková Andrea, Řeháková Andrea, Vodrážková Simina, Hrnčířová Hana, Houdová Veronika, Kolmanová Linda, Kupčíková Tereza, Bočková Lucei 
9. místo kategorie 14-16 let step, Tomíčková Nikola, Janošíková Tereza, Černohorská Kateřina, Kauzáková Tereza, Zelničková Andrea, Pavlicová Tereza, Moravcová Tereza 
11. místo kategorie 11-13 let aerobic, Moravcová Michaela, Knappová Kateřina, Hejzlarová Anna, Caithamlová Kateřina, Turková Lenka, Beráková Tereza 

7. 5.2005                Velká cena Kutné Hory
1. místo Divošky z kmene ZULU v aerobik týmech smíšené kategorie, Pavla Fialková, Karolína Jíchová, Eliška Krejčová, Klaudia Lisoňková, Bára Dušková, Michaela Mádrová 
1. místo Tahiťanky v kategorii pohybových skladeb, Nikola Tomíčková, Tereza Janošíková, Tereza Pavlicová,Teraza Kauzálová, Andrea Zelničková, Tereza Moravcová, Kateřina Černohorská
2. místo Carmen v kategorii Aerobik Týmech smíšené, Michaela Mádrová, Pavla Fialková, Klaudia Lisoňková, Bára ¨Dušková, Iva Růžičková, Karolína Jíchová, Eliška Krejčová, Tereza Moravcová, Tereza Janošíková, Tereza Beráková, Lenka Turková, Kateřina Černohorská, Andrea Zelničková, Anička Hejzlarová, Tereza Pavlicová
2. místo Decibely lásky v kategorii pohybových skladeb, Veronika Houdová, Tereza Kupčíková, Andrea Čapková, Andrea Řeháková, Hana Hrnčířová, Simona Vodrážková, Lucie Bočková
4. místo Sun-rice v kategorii pohybových skladeb, Kateřina Caithamelová, Lenka Turková, Tereza Beráková, Anička Hejzlarová, Míša Moravcová

9.-10.2005              Aquila Fitness 2005, Luhačovice
7. místo v kategorii aerobic 14-16, Pavla Fialková, Klaudie Lisoňková, Michaela Mádrová, Iva Růžičková, Eliška Krejčová, Kateřina Baštová, Lucie Malčánková, Barbora Dušková, Andrea Koutková, Karolína Jíchová
11. místo v kategorii aerobic 11-13 let, Michaela Moravcová, Kateřina Knappová, Anna Hejzlarová, Tereza Beráková, Kateřina Caithamelová, Lenka Turková, Linda Kolmanová
14. místo v kategorii 11-13 let step, Linda Kolmanová, Veronika Houdová, Andrea Čapková, Hana Hrnčířová, Andrea Řeháková, Simona Vodrážková, Tereza Kupčíková, Lucie Bočková
14. místo v kategorii 14-16 let step, Nikola Tomíčková, Tereza Janošíková, Kateřina Černohorská, Tereza Kazáková, Andrea Zelničková, Tereza Pavlicová, Anna Medlíková, Tereza Moravcová 

2.4.2005                 Mistrovství Jižních Čech 2005, České Budějovice 
1. místo DIVOŠKY Z KMENE ZULU v kategorii hlavní aerobic team show
4. místo CARMEN v  kategorii smíšená aerobic team show