PARTNEŘI:
Hlavní město Praha

Praha 14

Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

FISAF
 
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999

Naše úspěchy za rok 2006

27.11.2006          Wellness Aerobic Class - Master Class 
1. místo Nella Šimkovská, kategorie Child

30.9.-1.10.2006   Aquila Aerobic a Fitness open cup, Praha 
5. místo kategorie step, Iva Růžičková, Eliška Krejčová, Pavla Fialková, Lucie Krejčová, Pavla Fialková, Lucie Malčánková, Michaela Mádrová, Barbora Dušková, Kateřina Baštová, Tereza Ješinová

4.6.2006              Aerobic a Fitness Cup 2006
4. místo kategorie 11-13 let step, Knappová Kateřina, Houdová Veronika, Vodrážková Simona, Bočková Lucie, Čapková Andrea, Hrnčířová Hana, Mikešová Michaela, Řeháková Andrea 
6. místo kategorie step, Baštová Kateřina, Krejčová Eliška, Fialková Pavla, Dušková Barbora, Malčánková Lucie, Mádrová Michaela, Růžičková Iva, Ješinová Tereza 

21.5.2006            Poděbradská Brána, Poděbrady
2. místo FORMULE 1, 1. kategorie, aerobic Team Show  
7. místo BERUŠKY, 0. kategorie,  komerční aerobik 
8. místo SHREK II., 2. kategorie, komerční aerobik 

7.-8.5.2006         Aerobic Cup a Aquila Fitness Cup 2006
4. místo kategorie dospělí step, Ješinová Tereza, Fialková Pavla, Mádrrová Michaela, Krejčová Eliška, Baštová Kateřina, Dušková Barbora, Růžičková Eva, Malčánková Lucie 

19.4.2006           Junior Aerobic Master Class
3. místo Kateřina Baštová, kategorie super aerobic
4. místo Tereza Janošíková, kategorie super aerobic
5. místo Pavla Fialková, kategorie super aerobic

8.-9.4.2006         Aquila Aerobic a Fitness 2006, Brno
15. místo kategorie step 11-13 let, Knappová Kateřina, Moravcová Michaela, Vodrážková Simona, Bočková Lucie, Čapková Andrea, Hrnčířévá Hana, Mikešová Michaela, Řeháková Andrea, Houdová Veronika, Affašová Sára 

25.-26. 3.2006   Aquila Aerobic 2006, semifinále MČR, Kladno
11. místo kategorie aerobic 14-16 let - Janošíková Tereza, Moravcová Tereza, Kauzálová Tereza, Caithamelová Kateřina, Turková Lenka, Pavlicová Tereza 
13. místo
kategorie step 14-16 let - Kolmanová Linda, Boušková Kateřina, Hervertová Klára, Tomíčková Nikola, Hejzlarová Anna, Kocová Eva 

25.2.2006          Aerobic Team Show Open Cup 2006, Praha
3. místo FORMULE 1, kategorie 8-10 let 

29.1.2006          Pražský postupový Master Class
7. místo Nella Šimkovská, kategorie 8-10 let
4. místo Katka Knappová, kategorie 11-13 let
5. místo Tereza Moravcová, kategorie 14-17 let
6. místo Tereza Janošíková, kategorie 14-17 let  
8. místo Lenka Turková, kategorie 14-17 let 
9. místo Barbora Dušková, kategorie 14-17 let 
13. místo Kateřina Kučerová, kategorie 8-10 let 
16. místo Sára Affašová, kategorie 11-13 let
postup do semifinále Zuzka Kornelová a Kateřina Hrdinová, kategorie 8 - 10 let
postup do semifinále Míša Mikešová a Andrea Řeháková, kategorie 11-13 let

28.1.2006          Soutěžní Aerobic Master Class, Praha
4. místo Šárka Svobodová, kategorie 5-7 let
4. místo Kateřina Knappová, kategorie 11-13 let
5. místo Tereza Moravcová, kategorie 14-17 let
6. místo Teraza Janošíková, kategorie 14-17 let  
7. místo Nella Šimkovská, kategorie 8-10 let
8. místo Lenka Turková, kategorie 14-17 let
9. místo Barbora Dušková, kategorie 14-17 let  
13. místo Kateřina Kučerová, kategorie 8-10 let
16. místo Sára Affašová, kategorie 11-13 let  
25. místo Magdalena Moravcová, kategorie 5-7 let  

21.1.2006          Aquila AerobicTeam Show, Brno
12. místo FORMULE 1, kategorie 8-10 let ( Flašíková Lenka, Ajchlerová Lucie, Zemanová Tereza, Kučerová Kateřina, Držmíšková Zuzana, Flašíková Martina, Malá Mariana, Dusilová Veronika, Zitová Žofie, Hrdinová, Kateřina, Šimkovská Nella, Mošová Markéta, Toman Michal, Moravcová Míša)