PARTNEŘI:
Hlavní město Praha

Praha 14

Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

FISAF
 
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999

Naše úspěchy za rok 2007

1.12.2007             Aquila Aerobic Team Show, oblast Čechy Mladá Boleslav 
5. místo TANEC DIVOŠEK, kategorie smíšený věk ( Kolmanová LInda, Hervertová Klára, Beráková Tereza, Turková Lenka, Čapková Andrea, Moravcová Michaela, Krejčová Eliška, Fialková Pavla, Malčánková Lucie, Mádrová Michaela, Růžičková Iva, Dušková Barbora, Baštová Kateřina, Kauzálová Tereza, Koutková Andrea, Jíchová Karolína)
10. místo VZPOMÍNKY NA PRÁZDNINY, kategorie 8-10 let (Dominika Římalová, Adéla Mrštinová, Adriana Petráňová, Lucie Veličková, Denisa Malárová, Tereza Huláková, Simona Vanke, Nella Šimkovská, Zuzana Kornelová, Karolína Landová, Kristýna Kaprová, Renata Písecká) 

22.11.2007           Wellness Aerobic Class - Master Class
1. místo Nella Šimkovská, kategorie child
3. místo Kateřina Kučerová, kategorie child
5. místo Markéta Mošová, kategorie junior 
6. místo Zuzana Kornelová, kategorie child  

8.11.2007             Wellness Aerobic Class - Master Class 
2. místo Nella Šimkovská, kategorie child

27.-28.10.2007    Aquila Aerobic a Fitness Cup 2007, Kladno
2. místo dospělí aerobic - Iva Růžičková, Eliška Krejčová, Pavla Fialková, Michaela Mádrová, Barbora Dušková, Kateřina Baštová, Tereza Kauzálová 

29.-30.9.2007      Aquila Aerobic a Fitness Cup 2007, Praha 
7. místo dospělí aerobic - Iva Růžičková, Eliška Krejčová, Pavla Fialková, Michaela Mádrová, Barbora Dušková, Kateřina Baštová, Tereza Kauzálová 

2.-3.6.2007        Aerobic a Fitness Cup, Praha 
1. místo dospělí aerobic - Iva Růžičková, Eliška Krejčová, Pavla Fialková, Michaela Mádrová, Barbora Dušková, Lucie Malčánková, Tereza Kauzálová 
12. místo Nella Šimkovská, Kateřina Kučerová, Karolína Landová, Markéta Mošová v kategorii 8-10 let týmy 

19.-20.5.2007    Aerobic a Fitness Cup 2007, Plzeň
5. místo v kategorii dospělí aerobic - Iva Růžičková, Eliška Krejčová, Pavla Fialková, Michaela Mádrová, Barbora Dušková, Kateřina Baštová, Tereza Kauzálová 

29.4.2007         Velká cena Kutné Hory pohybových skladeb 
1. místo v kategorii aerobik mini týmy 13 let a více 

22.4.2007         Aerobic Cup Krupka 2007
2. místo NÁMOŘNÍCI, kategorie mladší
4. místo DANCING GIRLS, kategorie starší

18.4.2007        Junior Aerobic Master Class 
4. místo Nella Šimkovská, kategorie 8-10 let 
6. místo Pavla Fialková, kategorie super aerobic 
5. místo Tereza Ješinová, kategorie FUNK
6. místo Lenka Kurková, kategorie FUNK

                        semifinále MČR Fitness aerobik senior 
7. místo seniorky (Iva Růžičková, Eliška Krejčová, Pavla Fialková, Michaela Mádrová, Barbora Dušková, Kateřina Baštová, Tereza Kauzálová)

                        Českobrodská soutěž v aerobiku
1. místo Nella Šimkovská, v II. kategorii 

24.3.2007        O pohár Bárta Simpsona, Master Class,  Poděbrady 
1. místo Nella Šimkovská, kategorie 8-10 let 

10.3.2007        Aerobic Team Show Open Cup 2007
2. místo NÁMOŘNÍCI, kategorie 11-13 let ( Lucie Ajchlerová, Tereza Zemanová, Zuzana Držmíšková, Michal Toman, Žofie Zitová, Markéta Mošová, Kateřina Kučerová, Nella Šimkovská, Kateřina Hrdinová, Karolína Landová, Krystýna Kaprová, Zuzana Kornelová)
4. místo DANCING GIRLS, kategorie 14-18 let ( Veronika Houdová, Simona Vodrážková, Michaela Mikešová, Andrea Zelničková, Linda Kolmanová, Klára Hervertová, Tereza Hlaváčková, Anna Hejzlarová, Tereza Klauzálová, Tereza Beráková, Lenka Turková)
nesoutěžní vystoupení BERUŠKY, 0. kategorie (Simona Vanke, Denisa Malárová, Renata Písecká, Karolína Peterová, Lucie Tomsová, Lucie Veličková, Dominika Římalová)