PARTNEŘI:
Hlavní město Praha

Praha 14

Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

FISAF
 
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999

Naše úspěchy za rok 2008

TOP TEN CLUB ČR na konci roku 2008 - 24. místo (celkem 63 klubů) 

15.12.2008            Aerobic Team Show, Kladno 
2. místo MRAZÍK, kategorie 11-13 let 

7.12.2008              O Zlatou Vánočku,Poděbrady
3. místo Nella Šimkovská, kategorie aerobik sólo 11-13 let
3. místo Nella Šimkovská, kategorie master 11-13 let 
4. místo Kateřina Kučerová, kategorie aerobik sólo 11-13 let
10. místo Klára Hervetová, kategorie aerobik sólo 13 let a více
11. místo Markéta Mošová, kategorie aerobik sólo 11-13 let
11. místo Michaela Moravcová, kategorie aerobik sólo 13 let a více

                              Wellnes týmy, Praha Petřiny
1. místo KOČKY, kategorie step 8-10

15.11.2008            Wellness týmy 2008, Železný Brod
1. místo KOČKY. kategorie step 8-11 let

4.10.2008              Aquila Aerobic a Fitness Cup 2008
5. místo BABY ROCK, kategorie step 11-13 let ( Markéta Mošová, Jana Bursová, Nella Šimkovská, Michaela Hrubá, Kateřina Hrdinová, Karolína Landová, Kateřina Kučerová, Žofie Zitová)

8.6.2008                Master Class, Kutná hora
1. místo Nella Šimkovská, kategorie 11-13 let 

31.5.2010              Pohárová soutěž pro začátečníky, Praha 
3. místo Seniorky
3. místo BABY ROCK
6. místo Juniorky 

19. místo Nella Šimkovská, kategorie ženy 11-13 let 
20. místo Kateřina Kučerová, kategorie ženy 11-13 let 
24. místo Lucie Ajchlerová, kategorie ženy 11-13 let 

26.5.208                MČR VZP SAMC 
9. místo Nella Šimkovská, kategorie 11-13 let (celkem 89 účastníků) 

17.-18.5.2008       Pohárová soutěž ve sportovním aerobiku, fitness týmech a tancích, Kladno 
2. místo Michal Toman, kategorie muži 11-13 let 
3. místo Kateřina Kučerová, Michal Toman, kategorie páry 11-13 let
6. místo kategorie step dospělí (Michaela Mádrová, Pavla Fialková, Iva Růžičková, Barbora Dušková, Andrea Koutková, Karolína Jíchová, Kateřina Baštová, Eliška Krejčová)
8. místo BABY ROCK, kategorie step 11-13 let (Markéta Mošová, Jana Bursová, Nella Šimkovská, Michaela Hrubá, Lucie Ajchlerová, Karolína Landová, Kateřina Kučerová, Žofie Zitová)
25. místo Nella Šimkovská, kategorie ženy 11-13 let
32. místo Lucie Ajchlerová, kategorie 11-13 let  

8.5.2008               Velká cena Kutné Hory pohybových skladeb
3. místo BABY ROCK, kategorie step aerobik do 13 let
5. místo VZPOMÍNKY NA PRÁZDNINY, kategorie aerobik týmy 7-10 let
6. místo DIVOŠKY, kategorie aerobik týmy smíšený věk  

4.5.2008              Aerobic team show, Pardubice 
4. místo VZPOMÍNKY NA PRÁZDNINY, kategorie 8-10 let 

1.5.2008              Nováč Cup - Aerobic Team Show 
1. místo VZPOMÍNKY NA PRÁZDNINY, kategorie aerobic team show roč. 98 -00
2. místo BABY ROCK, kategorie step roč. 95-97

27.4.2008            SAMC postupový, Praha 
2. místo Nella Šimkovská 

19.4.2008            Aerobic Cup Krupka 2008
2. místo BABY ROCK, kategorie step 8-11 let
6. místo Juniorky, kategorie 12-17 let  

17.4.2008            Junior Aerobic Master Class
3. a 3. místo Nella Šimkovská, kategorie 11-13 let 
3. místo Lucie Ajchlerová, kategorie FUNK
4. místo Markéta Mošová, kategorie FUNK
5. místo Žofie Zitová, kategorie FUNK

12.-13.4.2008     MČR ve sportovním aerobiku a FISAF Týmech
1. místo, Michal Toman, kategorie 11-13 let 
3 místo, Kateřina Kučerová, Michal Toman, kategorie 11-13 let páry
9. místo, kategorie dospělí Aerobic ( Michaela Mádrová, Pavla Fialková, Iva Růžičková, Barbora Dušková, Andrea Koutková, Karolína Jíchová, Kateřina Baštová, Eliška Krejčová)

29.-30.3. 2008    Aquila Aerobic a Fitness Cup 2008, Brno 
26. místo Nella Šimkovská
27. místo Kateřina Kučerová
32. místo Lucie Ajchlerová 

21.3.2008        Dance Děčín, III. ročník taneční soutěže
3. místo BABY ROCK, kategorie starší děti

27.1.2008        Master Class, Železný Brod 
1. a 4. místo Nella Šimkovská, kategorie 11-13 let

16.3.2008        Master Class, Jičín
1. místo Nella Šimkovská, kategorie 11-13 let  

26.1.2008        MČR Aerobic Team Show v pódiových skladbách 2008
9. místo TANEC DIVOŠEK, kategorie smíšená (Linda Kolmanová, Klára Hervetová, Tereza Beráková, Lenka Turková, Andrea Čapková, Michaela Moravcová, Eliška Krejčová, Pavla Fialková, Michaela Mádrová, Iva Růžičková, Barbora Dušková, Kateřina Baštová, Tereza Kauzálová, Andrea Koutková, Karolína Jíchová, Kateřina Pastuchová)

20.1.2008        Master Class, Kutná Hora
2. místo Nella Šimkovská, kategorie 11-13 let