PARTNEŘI:
Hlavní město Praha

Praha 14

Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

FISAF
 
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999

Naše úspěchy za rok 2009

TOP TEN CLUB ČR v polovině roku 2009 - 24. místo (celkem hodnoceno 45 klubů)
                                      na konci roku 2009 - 25. místo (celkem hodnoceno 47 klubů) 


10.1.2009     Kutná Hora -  sóla a mini týmy 
2. místo Nella Šimkovská, kategorie 11-12 let
3. místo Jana Bursová, Žofie Zitová,  kategorie 11-13 let
4. místo Nella Šimkovská, kategorie master aerobik 11-13 let 
5. místo Kateřina Kučerová, kategorie 11-12 let               
postup do finále Kateřina Kučerová, kategorie master aerobik 11-13 let 

25.1.2009     MČR Aquila aerobic team show 2009
3. místo  MRAZÍK  v kategorie 11-13 let cadet  ATS (Karolína Landová, Zuzana Kornelová, Kateřina Hrdinová, Kateřina Kučerová, Jana Bursová, Michaela Hrubá, Vendula Škorpíková, Žofie Zitová, Markéta Mošová, Michal Toman, Lucie Ajchlerová, Tereza Žáčková, Adéla Drahoslavová) 
 
8.2.2009       VZP ČR Soutěžní Aerobic Master Class 2009 (post. Praha)
5.místo Kučerová Pavlína

      
21.2.2009     Wellness týmy 2009 stepy, Praha Petřiny
1. místo KOČKY v kategorie 8-11 let stepy (Denisa Malárová, Dominika Římalová, Lucie Veličková, Adéla Mrštinová, Renata Písecká, Simona Vanke, Bára Brunclíková)  

21.2.2009     Aerobic Team Show Open Cup 2009, Praha Petřiny
3. místo MRAZÍK 
v kategorie 11-13 let (Karolína Landová, Zuzana Kornelová, Kateřina Hrdinová, Kateřina Kučerová, Jana Bursová, Michaela Hrubá, Vendula Škorpíková, Žofie Zitová, Michal Toman, Lucie Ajchlerová, Tereza Žáčková, Adéla Drahoslavová)

21.3.2009  
 Master Class nepostupový, Most
1. místo  Kučerová Pavlína

22.3.2009 
Master Class Bart Simp., Poděbrady
3.místo  Kučerová Pavlína, kategorie 8-10 let
4.místo  Medová Karolína, kategorie 11-13 let


28.3.2009      VZP ČR Soutěžní Aerobic Master Class 2009 (post.), Karlovy Vary
3. místo Lucie Veličková, I. kategorie 8-10 let

4-5.4.2009    Aerobic Fitness Cup 2009, Kladno 
8. místo 
Nella Šimkovská, kategorie 11-13 let ženy

5.4.2009        Aerobik Mini Teams, Kralupy nad Vltavou
2. místo Kateřina Kučerová, Karolína Landová, Jana Bursová, kategorie 11-13 let 
3. místo Lucie Veličková, Simona Vanke, Renata Písecká, kategorie 8-10 let 

10.4.2009       Aerobic Team Show, Dance Děčín 2009
1. místo MRAZÍK, v kategorie Junior

2009                Aerobic Cup Krupka
1. místo MRAZÍK
kategorie 11-13 let
3. místo MADONNA VERSUS ABBA, kategorie 8-10 let 
6. místo KOČKY, kategorie 8-10 let 

18.4.2009         Poděbradská Brána, Soutěž v pódiových skladbách aerobiku 
3. místo KOČKY, kategorie 8-10 let stepy
6. místo MADONNA VERSUS ABBA, kategorie 8-10 let, komerční aerobik malé týmy

25.4.2009        Zlatý pohár Hradec Králové
2. místo Lucie Veličková, kategorie jednotlivců 8-10 let
3. místo Lucie Veličková, Simona Vanke, Pavlína Kučerová- kategorie trojic ve sport. aerob.8 - 10let     


26.4.2009         Nováč Cup, Náchod 
3. místo MRAZÍK, II. kategorie ATS
3. místo MADONNA VERSUS ABBA, I. kategorie komerční aerobik
3. místo KOČKY, I. kategorie step 

29.4.2009          VZP ČR Soutěžní Aerobic Master Class (nepostupový), Praha
3.místo Kučerová Pavlína
účast ve finále Lucie Veličková, I. kategorie 8-10 let
účast ve finále Denisa Malárová, I. kategorie 8-10 let 

8.5.2009           Velká cena Kutné Hory 
2. místo KOČKY, kategorie Step aerobik - týmy do 10 let 
5. místo MADONNA VERSUS ABBA, kategorie Fitness aerobik - týmy do 10 let

9.5.2009          Velká cena Kutné Hory
1. místo Kateřina Kučerová, sportovní aerobik - sólo 13-14 let
1. místo Vanessa: ??????????????, kategorie sport. aerobik - mini týmy 11-13 let

4. místo Lucie Veličková, sportovní aerobik - sólo do 10. let
4. místo Simona Vanke, komerční aerobik sólo 10 let
4. místo MADONNA VERSUS ABBA kategorie kom. aerobik - mini týmy 14 let a více 
6. místo Sun Rice: Veličková Lucie, Simona Vanke, Renata Písecká, Bára Brunclíková, Pavlína Kučerová, kategorie sportovní aerobik - mini týmy do 10 let 
6. místo Karolína Medová, komerční aerobik- sólo 11 let

16. 5. 2009       Chodovské Berušky, Praha
3. místo MADONNA VERSUS ABBA

23.5.2009         "Žďár tančí" 2009, Žďár nad Sázavou
1. místo MRAZÍK kategorie Junioři

23.5.2009          Master Class nepostupový, Jindřichův Hradec
3.místo  Kučerová Pavlína 8-10 let
9. místo Medová Karolína, kat. 14-17 let

30.5.2009          Aerobic a Fitness Basic Cup 2009
5. místo Nella Šimkovská, kategorie 11-13 let ženy
15. místo Kateřina Kučerová, Karolína Landová, Jana Bursová, kategorie 11-13 let SA týmy
25. místo Lucie Veličková, Simona Vanke, Renata Písecka, kategorie 8-10 let SA týmy 

31.5.2009          MČR Master Class 2009, Praha
3.místo   Kučerová Pavlína

9-10.10.2009     Aerobic a Fisaf Fitness Basic Cup 2009
4. místo Nella Šimkovská, kategorie 11-13 let ženy

11.10.2009        Welness Aerobic Master Class, Praha Petřiny
1. místo Nella Šimkovská, kategorie 11-13 let 
1. místo Nella Šimkovská, katerogie Step mladší 
finále     Žofie Zitová, kategorie Master Class 14 - 16 let
finále     Kateřina Kučerová, kategorie Master Class 11 - 13 let

17.10.2009        SAMC, Železný Brod 
2. místo Lucie Veličová, kategorie Step 8-10 let 
3. místo Denisa Malárová, kategorie Step 8-10 let
finále     Žofie Zitová, kategorie Step 14 - 16 let
finále     Žofie Zitová, kategorie Master Class 14 - 16 let

17.10.2009       Master Class nepostupový, Most
2.místo  Kučerová Pavlína, kategorie 8-10 let
3.místo Medová Karolína, kategorie 11-13 let
účast ve finále Kučerová Kateřina, kategorie 11 -13 let

24.10.2009       Aerobik Triatlon, Kutná Hora
účast ve finále Medová Karolína, kategorie 11-13 let
účast ve finále Jana Bursová, kategorie 11 - 13 let
účast v semifinále Žofie Zitová, kateforie 14 - 16 let

15.11.2009       Master Class, Český Brod
5.místo Medová Karolína, kategorie 11-13 let
finále Denisa Malárová, kategorie 8-10 let 
finále Žofie Zitová, kategorie 14 - 16 let

17.11.2009        Mikulášská soutěž Master Class, Náchod
2. místo Medová Karolína kat. 11-13 let

21.11.2009        10. ročník Zlatého Poháru, Hradec Králové 
1. místo Lucie Veličková, I. kategorie sportovní aerobic
1.místo Jana Bursová, II. kategorie sportobní aerobic

21.11.2009        Hvězdičkový aerobik, Kutná Hora 
1.místo Kučerová Pavlína 8-10 let
1.místo Medová Karolína
2. místo Daniela Písecká, kategorie Hvězdičky 5-7 let 
6. místo Tereza Svejkovská, kategorie Hvězdičky 9-10 let
finále Denisa Malárová, kategorie 8-10 let 

28.11.2009       Master Class, Modřany
účast ve finále Denisa Malárová, kategorie 8-10 let  

6.12.2009          
O Zlatou Vánočku, Poděbrady 
3. místo Lucie Veličková, kategorie Sportovní aerobik 10 let
4.místo  Medová Karolína, kategorie Master Class 11-13 let
účast ve finále Lucie Veličková, kategorie Master Class 8-10 let
účast ve finále Denisa Malárová, kategorie Master Class 8-10 let 
účast ve finále Žofie Zitová, kategorie Master Class 14 - 16 let

13.12.2009        
Aquila Aerobic Team Show 2010 - Semifinále MČR, Louny
4. místo M. JACKSON, kategorie 11-13 let ( Karolína Medová, Karolína Landová, Zuzana Kornelová, Kateřina Hrdinová, Kateřina Kučerová, Jana Bursová, Michaela Hrubá, Vendula Škorpíková, Žofie Zitová, Markéta Mošová, Lucie Ajchlerová, Michal Toman)
8. místo ŠKOLAČKY, kategorie 8-10 let (Klára Gregorová, Pavlína Kučerová, Bára Brunclíková, Lucie Tomsová, Denisa Malárová, Renata Písecká, Lucie Veličková, Adriana Petráňová, Adéla Mrštinová, Dominika Římalová, Tereza Milerová)