PARTNEŘI:
Hlavní město Praha

Praha 14

Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

FISAF
 
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999

Naše úspěchy za rok 2010

TOP TEN CLUB ČR v polovině roku 2010 - 22. místo (celkem hodnoceno 53 klubů)
                                     na konci  roku 2010 - 24. místo (celkem hodnoceno 50 klubů)

19.12.2010     PLZEŃSKÁ VLOČKA - Soutěž jednotlivců - Plzeň
1. místo Denisa Malárová, kategorie jednotlivci SA 11 - 12 let

17.12.2010     Malý Master Class Fit Studia D pro naše nejmenší - "přípravku"
1. místo Kateřina Daniová, přípravka
2. místo Veronika Macková, přípravka
3. místo Klára Šimonková, přípravka 
účast - Ellen Krejčí, Aneta Horňáková Bára Součková, Erika Kubálková

12.12.2010     O ZLATOU  VÁNOČKU - Master Class - Poděbrady
2. místo Karolína Medová, kategorie 11 - 13 let
3. místo Kateřina Kučerová, kategorie 11 - 13 let
postup do finále Tereza Svejkovská, kategorie 9 - 10 let

12.12.2010      O ZLATOU VÁNOČKU - Soutěž jednotlivců - Poděbrady
1. místo Kateřina Kučerová, kategorie jednotlivci SA od 12 let a starší
3. místo Karolína Medová, kategorie jednotlivci SA od 12 let a strarší 
5. místo  Denisa Malárová, kategorie jednotlivci SA ročníky 00, 99 
6. místo  Bára Brunclíková, kategorie jednotlivci SA ročníky 00,99 

11.12.2010     Vánoční MC Nepostupový  - Kralupy nad Vltavou
5. místo Tereza Sára Šlehoferová, kategorie 9 - 10 let
7. místo Tereza Svejkovská, kategorie 9 - 10 let

11.12.2010    Vánoční SAMC OPEN Nepostupový - Mladá Boleslav
5.místo Jana Bursová, kategorie 11 - 13 let
postup do finále Bára Brunclíková,
kategorie 8 - 10 let
postup do finále Klára Gregorová, kategorie 8 - 10-let

5.12 2010      Zlatý pohár, Hradec Králové soutěž jednotlivců a minitýmů
2. místo Lucie Veličková, kategorie 11 - 13 let
4. místo Bára Brunclíková, kategorie 8 - 10 let  
6. místo Denisa Malárová, kategorie 11 - 13 let 

4.12.2010      AQUILA AEROBIC TEAM SHOW 2011 v Lounech
semifinále MČR v pódiových skladbách v aerobiku
3. místo IRISH COLOUR DREAM, smíšený věk, Karolína Medová, Michal Toman, Zuzana Kornelová, Kateřina Hrdinová, Kateřina Kučerová, Jana Bursová, Michaela Hrubá, Vendula Škorpíková, Žofie Zitová, Markéta Mošová, Lucie Ajchlerová, Veronika Dusilová, Karolína Landová, Iva Králová, Dana Králová

4.12.2010       SAMC nepostupový  Modřany
1. místo Klára Gregorová, kategorie 8 - 9 let
2. místo Tereza Sára Šlehoferová, kategorie 8 - 9 let
2. místo Tereza Svejkovská, kategorie 10 - 12 let

28.11.2010    Mikulášská soutěž v Náchodě
postup do finále Bára Brunclíková, kategorie 8 - 10 let 
postup do finále Lucie Veličková, kategorie 11 -1 3 let 

27.11.2010    Hvězdičkový aerobik - Kutná Hora
5. místo Lucie Veličková, kategorie Hvězdy 11 - 13 let
postup do finále Denisa Malárová, kategorie Hvězdy 11 - 13 let 
postup do finále Žofie Zitová, kategorie Hvězdy 14 - 16 let 
3. místo Tereza Sára Šlehoferová, kategorie Hvězdičky 8 - 10 let 

21.11.2010   
SAMC Nepostupový - Děčín 
2. místo Tereza Svejkovská, kategorie 8-10 let
8. místo Tereza Sára Šlehoferová, kategorie 8-10 let
finále Barbora Kubešová, kategorie 8-10 let
finále Anna Šilhavá, kategorie 8-10 let


20.11.2010   
SAMC Nepostupový - Ostrava
finále Lucie Veličková, kategorie 11-13 let

20.11.2010    SAMC Nepostupový - Plzeň
3. místo Karolína Medová, kategorie 11-13 let 
finále Klára Gregorová,
kategorie 8-10 let
  
20.11.2010       Wellnes týmy 2010 - Železný Brod
2. místo KOČKY,
kategorie step 11-16 let, Mrštinová Adéla, Písecká Renata, Římalová Dominika, Vanke Simona, Petráňová Adriana, Brunclíková Bára, Malárová Denisa

17.11.2010       Wellness liga - MISTRY S MISTRY
4.místo Karolína Medová
, kategorie master class 9 - 12 let
3. místo Anna Šilhavá, 
kat. jednotlivci ženy 6-8 let - celkem závodily 3 závodnice
5. místo Karolína Medová
kat. jednotlivci ženy 9-12 let, celkem závodilo 20 závodnic
10. místo Bára Brunclíková,
 kat. jednotlivci ženy 9-12 let, celkem 20 závodnic
12. místo Denisa Malárová, 
kat. jednotlivci ženy 9-12 let, celkem 20 závodnic

14. 11.2010       Žij pohybem individuals, KK aerobik
27 bodů Veronika Kartosová, přípravka
26 bodů Schusserová Markéta, přípravka
25 bodů Šimonková Klára, přípravka
20 bodů Ryšavá Markéta, přípravka
15 bodů Sněhotová Eva, přípravka
10 bodů Tereza Bártová, přípravka

13. 11.2010      ATS KK Praha Modřany
1. místo M. JACKSON, kategorie Team Show s náčiním 11-13 let
 
7.11.2010        Českobrodská soutěž v aerobiku, Master Class 
postup do finále Bára Brunclíková,
kategorie 8-10 let 
postup do semifinále Denisa Malárová,
kategorie 11-13 let
postup do semifinále Žofie Zitová, kategorie 14-16 let
2. místo Klára Gregorová,
kategorie HOBÍK 8-10 let
6. místo Tereza Sára  Šlehoferová,
kategorie HOBÍK 8-10 let

6.11.2010        Aquila Aerobic & Fitness Basic Cup 2010, Praha Petřiny 
7. místo Kateřina Kučerová,
kategorie 11-13 let (celkem 28 závodnic)
9. místo Lucie Veličková,
kategorie 11-13 let (celkem 28 závodnic)
23. místo Karolína Medová,
kategorie 11-13 let (celkem 28 závodnic)

31.10.2010      Aquila & Fitness Cup 2010, Havlíčkův Brod 
13. místo Kateřina Kučerová,
kategorie 11-13 let (celkem 29 závodnic)
17. místo Lucie Veličková,
kategorie 11-13 let (celkem 29 závodnic)
23. místo Jana Bursová,
kategorie 11-13 let (celkem 29 závodnic)

17.10.2010      SAMC Nepostupový, Náchod
5. místo Bára Brunclíková,
kategorie 8-10 let 
postup do semifinále Tereza Sára Šlehoferová,
kategorie 8-10 let 

16.10.2010      Wellness týmy 2010 Kladno 
2. místo KOČKY
, kategorie step 11 - 13 let, Lucie Veličková, Dominika Římalová, Denisa Malárová, Adéla Mrštinová, Bára Brunclíková a Renáta Písecká, Simona Vanke

16.10.2010     SAMC nepostupový - Most
1.místo Karolína Medová,
kategorie 11-13 let

16.10.2010     Žij pohybem individuals - KK Aerobik
30 bodů Kartosová Veronika, kategorie 4-7 let skupina A
25 bodů Schusserová Markéta, přípravka, kategorie 4-7 let skupina B
22 bodů Šimonková Klára, přípravka, kategorie 4-7 let skupina B
20 bodů Ryšavá Markéta, Sněhotová Eva, Součková Barbora, Krejčí Elen, Vosecká Anna, Veronika Macková, přípravka, kategorie 4-7 let skupina B
17 bodů Nikola Smutná, kategorie 4.-7 let skupina C
14 bodů Aneta Horňáková, kategorie 4-7 let skupina C

9.10.2010        Aerobic &  Fitness Basic Cup 2010, Semily
6.  místo Kateřina Kučerová,
kategorie ženy aerobic 11-13 let (celkem 20 závodnic)
15. místo Lucie Veličková,
kategorie ženy aerobic 11-13 let (celkem 20 závodnic)
17. místo Jana Bursová,
kategorie ženy aerobic 11-13 let (celkem 20 závodnic) 

2.10.2010        Aquila Aerobic and Fitness Cup 2010, České Budějovice
11. místo Kučerová Kateřina, Bursová Jana, Medová Karolína, 
kat. ae. týmy 11-13 let
13. místo Kučerová Kateřina,
kat. ženy aerobic 11-13 let  ( celkem 27 závodnic)
19. místo Veličková Lucie,
kategorie ženy aerobic 11-13 let (celkem 27 závodnic)

26.9.2010        Wellness týmy Mladá Boleslav
2. místo KOČKY,
kategorie step 11-16 let, Dominika Římalová, Denisa Malárová, Adéla Mrštinová, Adriana Petráňová, Bára Brunclíková a Lucie Veličková 

25.9.2010        SAMC Nepostupový v Aerobiku a Step Aerobiku, Železný Brod
6. místo Žofie Zitová,
kategorie aerobic 14-16 let 
postup do finále Denisa Malárová,
kategorie step aerobic 11-13 let 
postup do finále Kateřina Kučerová,
kategorie aerobic 11-13 let 
postup do finále Lucie Veličková,
kategorie aerobic 11-13 let 
postup do semifinále Jana Bursová,
kategorie aerobic 11-13 let 
postup do semifinále Tereza Sára Šlehoferová,
kategorie aerobic 8-10 let
postup do semifinále Bára Brunclíková,
kategorie aerobic 8-10 let

18.9.2010          SAMC Nepostupový - Chrastava
postup do semifinále Tereza Sára Šlehoferová,
kategorie děti 8-10 let

21.8.2010          Master Class Fit Studia D - Soustředění Radostín
kategorie děti         1. místo Tereza Svejkovská
                                   2. místo Bára Brunclíková
                                   3. místo Tereza Sára Šlehoferová 
kategorie Kadeti    1. místo Lucie Veličková
                                   2. místo Adéla Mrštinová 
                                   3. místo Dominika Římalová
kategorie junioři     1. místo Kateřina Hrdinová
                                   2. místo  Markéta Mošová 
                                   3. místo Žofie Zitová

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: "HVĚZDNÝ TÝM RODIČŮ"
kategorie pom pon´s (Andrea Brunclíková, Vláďa Brunclík, Petra Kučerová,Petra Medová Petra Veličková, Jiří Velička, Jiří Velička junior, Lenka Svejkovská, Roman Vebr, Leona Šlehoferová, Radka Kubešová) 

ZVLÁŠTNÍ OCENĚNÍ ZA VELMI SOUSTŘEDĚNÝ VÝKON V SOUTĚŽI MASTER CLASS: Jiří Velička, Vláďa Brunclík

12.6.2010         Plzeňský aerobic cup, Plzeň
2. místo ŠKOLAČKY,
kategorie pohybové skladby profi team show 11-13 let
3. místo KOČKY,
kategorie step fitness show 11-13 let
3. místo Lucie Veličková,
kategorie sólo jednotlivci SA 11-13 let
3. místo Karolína Medová,
kategorie sólo jednotlivci SA 12 let
5. místo Denisa Malárová, Simona Vanke, Bára Brunclíková,
mini týmy 11-13 let
6. místo Denisa Malárová,
kategorie komerční aerobik sólo do 11 let 

????                 Aerobic Cup Krupka 2010
1. místo M. JACKSON
, kategorie 11-13 let

29.5.2010         O pohár senátora PČR, Most 
1. místo M. JACKSON,
kategorie 11-13 let

5.6.2010            Letní soutěž v aerobiku, Kralupy nad Vltavou 
8. místo Tereza Sára Šlehoferová,
kategorie 7-8 let 

celkové hodnocení maratonu: 
6. místo Tereza Sára Šlehoferová,
kategorie 7-8 let 

22.5.2010         MČR MC Praha
postup do finále Kučerová Kateřina,
kategorie 11-13 let
postup do semifinále Karolína Medová,
kategorie 11-13 let  
postup do semifinále Kučerová Pavlína,
kategorie 8-10 let

22.5.2010         Aerobic a fitness basic cup 2010, Praha
2. místo Kateřina Kučerová, Karolína Landová, Jana Bursová,
kat. 11-13 let kad.týmy
8. místo Kateřina Kučerová,
kategorie ženy jednotlivci 11-13 let
24. místo Lucie Veličková,
kategorie ženy jednotlivci 11-13 let 

8.-9.5.2010      Aquila Aerobik 2010 MČR, Brno 
8. místo Kateřina Kučerová, Karolína Landová, Jana Bursová,
kat. 11-13 let týmy (celkem 16 týmů)
14. místo Kateřina Kučerová,
kategorie 11-13 let kadeti ženy (celkem 43 závodnic)
24. místo Lucie Veličková,
kategorie 11-13 let kadeti ženy (celkem 43 závodnic)

8.5.2010           Aerobik Kutná Hora
3. místo KOČKY,
kategorie step 11-13 let
3. místo Denisa Malárová, Simona Vanke, Bára Brunclíková,
kat. mini týmy 11-13 let
5. místo Kučerová Pavlína,
kategorie sportovní aerobik sólo 8 - 10 let
5. místo Denisa Malárová,
kategorie komerční aerobik sólo do 11 let
5.místo  Medová Karolína,
kategorie sportovní aerobik sólo, kat. 11-13 let

6. místo ŠKOLAČKY,
kategorie team show 11-13 let
6. místo Kučerová Pavlína, Gregorová Klára,
kat. mini týmy 8 - 10 let

2.5.2010           Zlatý Pohár 10. ročník ATS, Hradec Králové
2. místo M.JACKSON,
kategorie 11-13 let aerobic team show

25.4.2010         Wellness týmy, Pardubice
3. místo KOČKY,
kategorie step 11-13 let 

24.4.2010         MC postupový, Mladá Boleslav 
3.místo  Pavlína Kučerová,
kategorie 8-10 let 
postup do finále Tereza Sára Šlehoferová,
kategorie 8-10 let
postup do finále Tereza Svejkovská,
kategorie 8-10 let
postup do finále Denisa Malárová,
kategorie 11-13 let 
postup do finále Medová Karolína,
kategorie 11-13 let 

21.4.2010         MC nepostupový, Praha Černý Most 
2. místo Karolína Medová,
kategorie 11-13 let 
3. místo 
Kateřina Kučerová, kategorie 11-13 let 
4. místo Denisa Malárová, kategorie step mladší
6. místo Jana Bursová,
kategorie step mladší 
postup do finále Lucie Veličková,
kategorie 11-13 let
postup do finále Tereza Svejkovská,
kategorie 8-10 let
postup do finále Pavlína Kučerová,
kategorie 8-10 let

18.4.2010        Poděbradská Brána, Nymburk
6. místo KOČKY,
kategorie step 11-13 let 
8. místo ŠKOLAČKY,
kategorie team show 11-13 let

9.4.2010         Aquila Aerobic a Fitness Cup, Luhačovice
7. místo Kateřina Kučerová, Karolína Landová, Jana Bursová,
kategorie 11-13 let kadeti týmy
35. místo Lucie Veličková,
kategorie jednotlivci 11-13 let

2.4.2010         Dance Děčín 2010, Děčín
1. místo M.JACKSON,
kategorie junioři aerobic team show 
+ PUTOVNÍ POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA DĚČÍN

28.3.2010       Zlatý Pohár 11. ročník, Náchod
2. místo Lucie Veličková,
kategorie jednotlivci sólo 11-13 let
2. místo Pavlína Kučerová,
kategorie Master Class 8-10 let 
6. místo Pavlína Kučerová,
kategorie jednotlivci sólo 8-10 let 
postup do finále Medová Karolína,
kategorie Master Class 11-13 let

27.3.2010       Master Class, Železný Brod
2. místo Bára Brunclíková
, kategorie 8-10 let
5. místo Denisa Malárová,
kategorie 11-13 let  
6. místo Lucie Veličková,
kategorie 11-13 let 
postup do finále Tereza Svejkovská
, kategorie 8-10 let
postup do finále Teraza Sára Šlehoferová,
kategorie 8-10 let 

27.3.2010       Wellnes týmy, Železný Brod
2. místo KOČKY
, kategorie step 11-13 let

20.3.2010       O pohár Bárta Simpsona 2010, Poděbrady
2.místo Medová Karolína
kategorie 11-13 let
4. místo Pavlína Kučerová,
kategorie 8-10 let 
postup do finále Denisa Malárová,
kategorie 11-13 let
postup do finále Tereza Svejkovská,
kategorie 8-10 let

20.3.2010       SAMC postupový, Plzeň
postup do finále Lucie Veličková,
kategorie 11-13 let

7.3.2010         SAMC postupový, Náchod
postup do finále Tereza Svejkovská,
kategorie 8-10 let

27.2.2010       Wellnes týmy, Praha Petřiny
1. místo KOČKY,
kategorie step 11-13 let

27.2.2010       Aquila Team Show Open Cup 2010, Praha Petřiny
1. místo M.JACKSON
, kategorie smíšená ( Tereza Žáčková, Lucie Ajchlerová, Kateřina Hrdinová, Michal Toman, Markéta Mošová, Žofie Zitová, Vendula Škorpíková, Michaela Hrubá, Jana Bursová, Kateřina Kučerová, Zuzana Kornelová, Karolína Landová, Karolína Medová, Iva Králová)
6. místo ŠKOLAČKY
, kategorie  11-13 let ( Lucie Veličková, Adriana Petřáňová, Dominika Římalová, Denisa Malárová, Tereza Milerová, Adéla Mrštinová, Pavlína Kučerová, Simona Vanke, Renata Písecká, Lucie Tomsová, Bára Brunclíková, Tereza Svejkovská, Klára Gregorová, Bára Janderová)

21.2.2010       Master Class, Kutná Hora
3.místo Karolína Medová,
kategorie Hvězdy 11-13 let
postup do finále Lucie Veličková,
kategorie Hvězdy 11-13 let
postup do finále Denisa Malárová,
kategorie Hvězdy 11-13 let
postup do finále Tereza Svejkovská,
kategorie Hvězdičky 9-10 let
postup do finále Teraza Sára Šlehoferová,
kategorie Hvězdičky 8-10 let 
postup do finále
Pavlína Kučerová, kategorie Hvězdy 8-10 let 

13.2.2010       Valentýnský Master Class, Kralupy nad Vltavou 
2.místo Medová Karolína
, kategorie 11-13 let
3.místo Kučerová Kateřina, kategorie 11-13 let
4. místo Lucie Veličková
, kategorie 8-10 let
6. místo Denisa Malárová,
kategorie 11-13 let
7. místo Tereza Sára Šlehoferová,
kategorie 7-8 let 

6.2.2010         Postupový MC, Praha Petřiny
1.místo 
Medová Karolína, kategorie 11-13 let
4. místo Pavlína Kučerová,
kategorie 8-10 let 
postup do finále 
Lucie Veličková, kategorie 11-13 let
postup do finále 
Bára Brunclíková, kategorie 8-10 let
postup do semifinále Tereza Svejkovská,
kategorie 8-10 let

24.1.2010       MČR  Aquila Aerobik Team Show 2010, Brno
2. místo M.JACKSON,
kategorie 11-13 let ( Karolína Landová, Kateřina Kučerová, Karolína Medová,Žofie Zitová, Michal Toman, Zuzana Kornelová, Kateřina Hrdinová, Jana Bursová, Michaela Hrubá, Vendula Škorpíková, Markéta Mošová, Lucie Ajchlerová, Tereza Žáčková) 
 
16.1.2010       Žij pohybem Aerobic Show, Praha
2. místo KOČKY,
kategorie 8-10 let step teams
2. místo M.JACKSON,
kategorie 11-14 let team show
4. místo ŠKOLAČKY,
kategorie 8-10 let small team show

9.1.2010          Tříkrálový Aerobik, Kutná Hora 
1. místo
Kateřina Kučerová, kategorie Aerobik sólo 11-12 let 
2. místo
Lucie Veličková, kategorie aerobik sólo 10 let
2. místo
Karolína Medová, kategorie Master Aerobik 11-13 let
3. místo
Karolína Medová, kategorie Aerobik sólo 11-12 let
3. místo
Markéta Mošová, kategorie Aerobik sólo 13 let a více
4. místo
Lucie Veličková, kategorie Master Aerobik 8-10 let
4. místo
Denisa Malárová, kategorie komerční aerobik 8-10 let 
4. místo
Jana Bursová, Žofie Zitová, kategorie komerční aerobik mini týmy 12-13 let
4. místo
Kateřina Kučerová, kategorie Master Aerobik 11-13 let
5. místo
Simona Vanke, kategorie aerobik sólo 10 let
7. místo Bára Brunclíková
, kategorie aerobik sólo 8-9 let

celkové hodnocení tří králů:
2. místo
Karolína Medová, kategorie 11-13 let
3. místo
Kateřina Kučerová, kategorie 11-13 let
4. místo Lucie Veličková
, kategorie 8-10 let