PARTNEŘI:
Hlavní město Praha

Praha 14

Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

FISAF
 
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999

Naše úspěchy za rok 2011

TOP TEN CLUB ČR na konci  roku 2011 - 20. místo (celkem hodnoceno 57 klubů) 

17.12.2011                   Plzeňská vločka
3. místo Anička Šilhavá, kategorie SA basic 8-10 let

17.12.2011                   Vánočka Poděbrady, MC
postup do finále Natálka Šimáková, Adélka Soukupová, kategorie 7 let

11.12.2011                   Zlatá Vánočka, Poděbrady
4. místo Anička Šilhavá, kategorie SA 8-10 let

4. 12 2011                    KK Individuals, Praha 
výsledky 3 kola: 
6. místo Natálie Šimáková, kategorie A 4-7 let 
5. místo Adélka Soukupová, ktegorie B 4-7 let

finále (celkový výsledek tří kol)
5. místo Adélka Soukupová, kategorie 4-7 let
6. místo Natálie Šimáková, kategorie 4-7 let 

3.12.2011                     B závody, Havířov
1. místo ICD, kategorie 14-16 let - Karolína Medová, Michal Toman,     Zuzana Kornelová, Kateřina Hrdinová,  Dana Králová, Iva Králová, Michaela Hrubá, Vendula Škorpíková, Žofie Zitová, Markéta Mošová, Lucie Ajchlerová, Veronika Dusilová, Karolína Landová, Jana Bursová, Kateřina Kučerová  
1. místo Karolína Landová, katerorie ženy 14-16 let

3.12.2011                    ATS team show  2011, Havířov
2. místo Zrozeni rytmem, kategorie 14-16 let -  Karolína Medová, Michal Toman,     Zuzana Kornelová, Kateřina Hrdinová,  Dana Králová, Iva Králová, Michaela Hrubá, Vendula Škorpíková, Žofie Zitová, Markéta Mošová, Lucie Ajchlerová, Veronika Dusilová, Karolína Landová, Jana Bursová, Kateřina Kučerová  

3.12.2011                    M-TEAM CUP, Praha
1. místo Lucie Veličková, MC kategorie 10-12 let
6. místo Denisa Winterová, MC kategorie 10-12 let 
6. místo Kateřina Daniová, MC kategorie 7-9 let
postup do finále - Bára Brunclíková, Tereza Svejkovská, Renata Písecká, Klára Gregorová, všechny MC kategorie 10-12 let 

2. místo - MINI teamy komerčního aerobiku - Lucie Skůpová, Natálie Šimáková, Adélka Soukupová, Kateřina Daniová, Natálie Vosmíková, Markéta Ryšavá

26.11.2011                 SAMC nepostupový, Plzeň
3. místo Lucie Veličková, kategorie 11-13 let
3. místo Denisa Winterová, kategorie 8-10 let 

26.11.2011                 Hvězdičkový aerobik, Kutná Hora

1. místo Kateřina Daniová, kategorie hvězdičky 7-8 let
postup do finále Natálie Šimáková, kategorie "hvězdičky" 7-8 let 
postup do finále Natálie Šůsová, kategorie "hvězdičky" 9-10 let 

13.11.2011                Aquila aerobic Cup, České Budějovice
2. místo Kateřina Kučerová, kategorie jednotlivci SA ženy 14 - 16 let
7. místo Lucie Veličková, kategorie jednotlivci SA ženy 11 - 13 let
11. místo Karolína Medová, kategorie jednotlivci SA ženy 11 - 13 let

12.11.2011               Individuals KK aerobik, Praha Modřany
3. místo Adélka Soukupová, kategorie 4-7 let
12. místo Natálka Šimáková, kategorie 4-7 let
12. místo Kateřina Daniová, kategorie A 8-10 let

6. 11. 2011                Českobrodská soutěž v aerobiku, Master Class
2. místo Adéla Soukupová, kategorie 6-7 let
6. místo Nátálie Šimáková, kategorie 6-7 let

6.11.2011                  Aquila aerobic Cup, Havlíčkův Brod
5. místo Lucie Veličková, kategorie jednotlivci SA ženy 11-13 let
7. místo Karolína Medová, kategorie jednotlivci SA ženy 11-13 let


6.11.2011                  Wellness Týmy 2011, Praha
4. místo Srdcová Osma, II kategorie step, Malárová Denisa, Mrštinová Adéla, Písecká Renata, Dominika Římalová, Valentýna Tomášková
5. místo Námořnice,
I kategorie step, Daniela Písecká, Marie Mrštinová, Natálie Šůsová, Barbora Tomsová, Barbora Janderová, Tereza  Sára Šlehoferová, Barbora Kubešová, Klára Gregorová, Tereza Svejkovská,Kateřina Fenclová

5.11.2011                 Basic Cup 2011, Praha
1. místo Kateřina Kučerová, kategorie jednotlivci SA 14 - 16 let
2. místo Lucie Veličková, kategorie jednotlivci SA 11 - 13 let
7. místo Karolína Medová, kategorie  jednotlivci  SA 11 - 13 let 
8. místo Jana Bursová, kategorie jednotlivci SA 14 - 16 let

5.11.2011                Halloween aerobic, Kralupy nad Vltavou
7. místo Tereza Svejkovská, kategorie 9 - 10 let
13. místo Tereza Sára Šlehoferová, kategorie 9 - 10 let

22.10.2011             Nepostupový SAMC, Náchod
4. místo Denisa Winterová, kategorie 8 - 10 let
6. místo Tereza Sára Šlehoferová, kategorie 8 - 10 let
postup do finále Lucie Veličková, kategorie 11 - 13 let

22.10.2011             Mistry s mistry, Písek
6.místo Anna Šilhavá, kategorie A jednotlivci
20. místo Denisa Malárová, kategorie B jednotlivci 

15.10.2011             Individuals KK aerobik, Praha Modřany
5. místo Adélka Soukupová, kategorie A 4-7 let
6. místo Kateřina Daniová, kategori C 8 - 10 let
10. místo Natálka Šimáková, kategorie A 4-7 let

15.10.2011              Soutěž typu "B", Kladno
1. místo ICD, Pohybová skladba 16 - 25 let, Karolína Medová, Michal Toman, Zuzana Kornelová, Kateřina Hrdinová, Dana Králová, Iva Králová, Michaela Hrubá, Markéta Mošová, Vendula Škorpíková, Žofie Zitová, Lucie Ajchlerová, Veronika Dusilová, Karolína Landová, Jana Bursová

8.10.2011               Wellness Týmy 2011, Plzeň
3. místo Srdcová Osma, II. kategorie step, Denisa Malárová, Dominika Římalová, Renata Písecká, Simona Vanke, Valerie Tomášková, Adéla Mrštinová
4.místo Námořnice, I kategorie step, Natálie Šůsová, Daniela Písecká, Marie Mrštinová, Klára Gregorová, Tereza Sára Šlehoferová, Kateřina Fenclová, Tereza Svejkovská

30.9.- 2.10.2011    Aquila aerobic and Dance 2011 ( MČR ve sportovním aerobiku)
5. místo Kateřina  Kučerová, kategorie SA Ženy 14 - 16 let
7. místo Lucie Veličková, kategorie SA Ženy 11- 13 let 

25.9.2011              Soutěž typu "B", Semily
11. místo Bára Brunclíková, kategorie SA jednotlivci 11 - 13 let
13. místo Anna Šilhavá, kategorie SA  jednotlivci 8 - 10 let

24.9.2011              Wellness Týmy 2011,Semily
2. místo Námořnice, I kategorie step, Klára Gregorová, Natálie Šůsová, Marie Mrštinová, Anna Šilhavá, Lucie Tomsová, Barbora Janderová, Kateřina Fenclová Tereza Sára Šlehoferová, Barbora Kubešová, Daniela Písecká
2. místo Srdcová Osma, II. kategorie step, Dominika Římalová, Adéla Mrštinová, Valentýna Tomášková, Simona Vanke, Renata Písecká, Denisa Malárová

18.9.2011             MC Nepostupový, Železný Brod
1. místo Denisa Winterová, kategorie 8-10 let
finále Lucie Veličková, kategorie 11-13 let

26.6.2011             ME FISAF - ITALY TURIN 2011
6. místo Lucie Veličková, kategorie cadet Women
8. místo Kateřina Kučerová, kategorie junior Women

11.6.2011             Soutěž typu "B", Praha
1.místo Karolína Landová, Jana Bursová, Tým SA 14 - 16 let
1. místo ICD, kategorie pohybové skladby 12 - 16 let, Žofie Zitová, Karolína Landová, Michaela Hrubá, Karolína Medová, Iva Králová, Dana Králová, Jana Bursová, Michal Toman, Kateřina Hrdinová, Veronika Dusilová, Vendula Škorpíková, Markéta Mošová
4. místo Námořnice, kategorie 8 - 10 let fitness step, Tereza Svejkovská, Tereza Sára Šlehoferová, Kateřina Fenclová, Anna Šilhavá, Barbora Kubešová, Barbora Janderová, Natálie Šůsová, Daniela Písecká, Klára Gregorová, Lucie Tomsová
5.místo Bára Brunclíková, Tereza Svejkovská, Klára Gregorová, tým SA 11 - 13 let
13. místo Anna Šilhavá,  jednotlivci SA 8 - 10 let
18. místo Barbora Janderová, jednotlivci SA 11 - 13 let 

11.6.2011             Wellness Týmy 2011, Praha
2. místo Srdcová Osma, II.  kategorie step, Denisa Malárová, Dominika Římalová, Adriana Petráňová, Renata Písecká, Lucie Veličková, Adéla Mrštinová, Simona Vanke, Bára Brunclíková, náhr. Valentýna Tomášková
4. místo Námořnice, I. kategorie step, Tereza Svejkovská, Tereza Sára Šlehoferová, Kateřina Fenclová, Anna Šilhavá, Bára Kubešová, Lucie Tomsová, Natálie Šůsová, Bára Janderová, Daniela Písecká, Klára Gregorová

4.6.2011               ATS KK -  Aerobik, Žij pohybem (IV. závod ligy 2011) - Praha
2. místo ICD, kategorie 11 - 14 let Big team show s náčiním, Lucie Ajchlerová, Michal Toman, Karolína Medová, Karolína Landová, Jana Bursová, Michaela hrubá, Veronika Dusilová, Vendula Škorpíková, Kateřina Hrdinová, Zuzana Kornelová, Markéta Mošová, Žofie Zitová, Iva Králová, Dana Králová
2. místo LIGA KK aerobik, Žij pohybem 2011 - ICD
7. místo LIGA KK aerobik, Žij pohybem 2011 - Námořnice
8. místo Námořnice,
kategorie 8 - 10 let Step tems, Tereza Sára Šlehoferová, Bára Kubešová, Bára Janderová, Klára Gregorová, Lucie Tomsová, Anna Šilhavá, Natálie Šůsová

1.6.2011               Soutěžní Master Class, Praha Domyno
1. místo Karolína Medová, kategorie 10 let a starší 
3. místo Kateřina Daniová, kategorie 7-10 let 
4. místo Lucie Veličková, kategorie 10 let a starší 

28.5.2011             Master Class, Kralupy nad Vltavou 
2. místo Denisa Winterová, katerorie 11-13 let

28.5.2011             Mistry s Mistry Liberec

14. místo Bára Brunclíková, kategorie SA jednotlivci  9 - 11 let (celkem 18 závodnic)
14. místo Denisa Malárová, kategorie  SA jednotlivci 12 - 15 let (celkem 16 závodnic)
17. místo Bára Janderová, kategorie SA jednotlivci 9 - 11 let (celkem 18 závodnic)

28.5.2011             Soutěž  typu "B ", Zlín
12. místo  Anna Šilhavá, kategorie  SA 8 - 10 let

22.5.2011             Basic Cup 2011, Praha 
1. místo Kateřina Kučerová, kategorie SA ženy 14 - 16 let (celkem 12 závodnic)
3. místo Lucie Veličková, kategorie SA ženy 11 - 13 let (celkem 28 závodnic)
20. místo Karolína Medová, kategorie SA ženy 11 - 13 let (celkem 28 závodnic)

21.5.2011             Chodovské Berušky 2011  Praha
1. místo Námořnice, kategorie step 8 - 10 let, Daniela Písecká, Natálie Šůsová, Barbora Janderová, Barbora Kubešová, Kateřina Fenclová, Tereza Svejkovská
2. místo ICD, kategorie ATS nad 15 let,  Žofie Zitová, Karolína Landová, Iva Králová, Dana Králová, Kateřina Hrdinová, Lucie Ajchlerová, Vendula Škorpíková, Zuzana Kornelová, Jana Bursová, Kateřina Hrdinová, Veronika Dusilová, Lucie Ajchlerová
6. místo Veselé Rybičky, kategorie  komerční aerobik 6 - 7 let, Zelinková Edita, Skůpová Lucie, Vosecká Anna, Károlyová Anna, Bártová Tereza, Šimáková Natálie, Smutná Nikola, Ryšavá Markéta, Králová Natálie, Gruberová Amále, Daniová Kateřina 

21.5.2011             MČR SAMC 2011 Praha
2. místo Denisa Winterová, kategorie 8 - 10 let
finále Karolína Medová
, kategorie 11 - 13 let
semifinále Lucie Veličková, kategorie 11 - 13 let

14.5.2011            Aerobic Cup Krupka 2011
3.místo  ICD, kategorie, Žofie Zitová, Michaela Hrubá, Jana Bursová, Vendula Škorpíková, Veronika Dusilová, Zuzka Kornelová, Michal Toman, Karolína Landová, Kateřina Hrdinová

13.5 - 15.5.          Aquila Aerobic, Havlíčkův Brod
5. místo Kateřina Kučerová,
kategorie 14 - 16 let , SA (celkem 12 závodnic)
11. místo Lucie Veličková, kategorie 11 - 13 let, SA (celkem 29 závodnic)
16. místo Karolína Medová, kategorie 11 - 13 let, SA (celkem 29 závodnic)

7.5.2011               ATS  KK- Aerobik, Žij pohybem ( III. závod ligy 2011) - Praha
4. místo  Irish Colour Dream,
kategorie 11 - 14 let Small team show s náčiním, Michal Toman, Lucie Ajchlerová, Žofie Zitová, Zuzana Kornelová, Kateřina Hrdinová, Kateřina Kučerová, Jana Bursová,Vendula Škorpíková, Karolína Landová, Iva Králová, Dana Králová, Karolína Medová
5. místo Veselé rybičky,
kategorie 4 - 7 let, Kateřina Daniová, Lucie Skůpová, Adéla Soukupová, Markéta Schusserová, Klára Šimonková, Markéta Ryšavá, Natálie Králová, Natálie Šimánková
8. místo Námořnice,
kategorie 8 - 10 let Step teams, Marie Mrštinová, Daniela Písecká, Natálie Šůsová, Tereza Sára Šlehoferová, Kateřina Fenclová, Klára Gregorová, Tereza Svejkovská
9. místo Srdcová Osma, 
kategorie 11 - 14 let Step teams, Denisa Malárová, Lucie Veličková, Bára Brunclíková, Simona Vanke Dominika Římalová, Adriana Petráňová, Renata Písecká,Mrštinová Adéla, Valentýna Tomášková

1.5. 2011              Pódiové skladby, Hradec Králové
1. místo Námořnice,
0 kategorie step, Tereza Sára Šlehoferová, Klára Gregorová, Kateřina Fenclová, Barbora Kubešová, Barbora Janderová, Maruška Mrštinová, Dáda Písecká, Natálie Šůsová
2 .místo Srdcová Osma,
 I kategorie step, Bára Brunclíková, Simona Vanke, Dominika Římalová, Lucie Veličková, Adéla Mrštinová, Adriana Petráňová, Renata Písecká, Denisa Malárová

30.4.2011            Mistry s Mistry, Pardubice
3. místo Jana Bursová a Karolína Landová, kat.SA dvojice 12-15 let (celkem 6 dvojic)
5. místo Bára Brunclíková a Tereza Svejkovská, kat.SA dvojice 9-11 let  (celkem 5 )
16. místo Denisa Malárová, kategorie SA jednotlivci 12-15 let (celkem 24 závodnic)


23.4.2011             Mistry s Mistry, Plzeň
11. místo Denisa Malárová, kategorie SA jednotlivci 12-15 let (celkem 21 závodnic)

22.4.2011             Aerobic a Mažoretky Dance Děčín 2011
1.místo ICD
, kategorie team show, senioři - 14 a více let: Michal Toman, Karolína Medová, Lucie Ajchlerová, Markéta Mošová, Žofie Zitová, Michaela Hrubá, Zuzana Kornelová, Kateřina Hrdinová, Kateřina Kučerová, Jana Bursová, Vendula Škorpíková, Veronika Dusilová, Karolína Landová

17.4.2011             Soutěž  typu  "B", Brno
3.místo Bára Brunclíková, Terka Svejkovská, Klára Gregorová, kat.SA týmy 11-13 let

17.4.2011              Postupový SAMC, Brno
3. místo Tereza Sára Šlehoferová, kategorie 8 - 10 let ( z již postoupených závodnic)
7. místo Anička  Šilhavá, kategorie 8 - 10 let

17.4.2011             Poděbradská brána
4. místo Veselé rybičky, kategorie aerobik team show do 7 let, Vosecká Anna, Šimáková Natálie, Macková Veronika, Králová Natálie, Karolyová Anna, Zelinková Edita, Kartosová Veronika, Ryšavá Markéta, Soukupová Adéla, Skůpová Lucie
6. místo Srdcová Osma, Malárová Denisa, Římalová Dominika, Valentýna Tomášková, Renata Písecká, Simona Vanke, Lucie Veličková  

16.4.2011             Wellness Týmy 2011, Brno
3. místo Námořnice, kategorie 8 - 10 let step, Anna Šilhavá, Natálie Šůsová, Barbora Kubešová, Kateřina Fenclová, Tereza Sára Šlehoferová, Klára Gregorová, Tereza Svejkovská

13.4.2011             SAMC Praha - nepostupový
2. místo Denisa Winterová,
kategorie aerobik 8 - 10 let
3.místo Simona Vanke, kategorie step mladší do 13 let
6. místo Klára Gregorová, kategorie  aerobik 8-10 let
postup do finále Barbora Kubešová, kategorie aerobik 8 - 10 let
postup do finále Tereza Sára Šlehoferová, kategorie aerobik 8-10 let
postup do finále Lucie Veličková, kategorie aerobik 11-13 let
postup do finále Denisa Malárová, kategorie aerobik11 - 13 let

10.4.2011             Velká cena Kutné Hory 
4. místo T. Svejkovská, B. Brunclíková, K. Gregorová, kat. mini týmy 11-13 let 
5. místo Bára Brunclíková, kategorie 11 - 13 let 
6. místo Denisa Malárová, kategorie 11 - 13 let 
7. místo Barbora Janderová, kategorie 11 - 13 let 

9.4.2011               Aquila Aerobic, pohárová soutěž - Brno 
8. místo Kateřina Kučerová, kategorie 14 16 let (celkem 19 závodnic)
10. místo Lucie Veličková, kategorie 11 - 13 let (celkem 32 závodnic)
13. místo Karolína Medová, kategorie 11 - 13 let (celkem 32 závodnic)

9.4.2011               Velká cena Kutné Hory
5. místo Námořnice, katerorie 8 - 10 let step: Anna Šilhavá, Natálie Šůsová, Tereza Svejkovská, Kateřina Fenclová, Tereza Sára Šlehoferová, Bára Janderová, Bára Kubešová, Lucie Tomsová, Daniela Písecká, Klára Gregorová
5. místo Srdcová Osma, kategorie step 11-13 let: Adéla Mrštinová, Renata Písecká, Simona Vanke, Dominika Římalová, Bára Brunclíková, Valentýna Tomášková 
8. místo ICD, kategorie team show 14 a více let: Žofie Zitová, Míša Hrubá, Iva Králová, Dana Králová, Jana Bursová, Vendy Škorpíková, Veronika Dusilová, Markéta Mošová, Kaja Landová

2.4.2011               Soutěž typu "B", Pardubice
1.místo Námořnice, kategorie 8-10 let fitess step : Lucie Tomsová, Tereza Svejkovská, Kateřina Fenclová, Tereza Sára Šlehoferová, Klára Gregorová, Barbora Kubešová  Natálie Šůsová, Anna Šilhavá, Barbora Janderová
3.místo Srdcová Osma, kategorie 11-13 let fitness step: Dominka Římalová, Adriana Petráňová, Lucie Veličková, Denisa Malárová, Simona Vanke, Bára Brunclíková, Valentýna Tomášková
4. místo Bára Brunclíková, Klára Gregorová, Tereza Svejkovská, kategorie SA týmy 11-13 let

2.4.2011               Wellness Týmy 2011, Pardubice
2. místo Námořnice, kategorie 8-10 let step:  Lucie Tomsová, Tereza Svejkovská, Kateřina Fenclová, Tereza Sára Šlehoferová, Klára Gregorová, Barbora Kubešová  Natálie Šůsová, Anna Šilhavá, Barbora Janderová
3. místo Srdcová Osma, kategorie 11-13 let step: Dominka Řrímalová, Adriana Petráňová, Lucie Veličková, Denisa Malárová, Simona Vanke, Bára Brunclíková, Adéla Mršťinová, Renata Písecká

2.4.2011               ATS KK-Aerobik, Žij pohybem ( II. závod ligy 2011) - Praha
2 . místo IRISH COLOUR DREAM
, kategorie Big team show s náčiním 11 - 14 let: Michal Toman, Karolína Medová, Lucie Ajchlerová,Markéta Mošová,Žofie Zitová, Michaela Hrubá, Zuzana Kornelová, Kateřina Hrdinová, Kateřina Kučerová, Jana Bursová, Vendula Škorpíková, Veronika Dusilová, Iva Králová, Dana Králová,  Karolína Landová
Veselé rybičky, Greenhorn kategorie  Small Team show s náčiním 4 - 7 let: Šimáková Natálie, Zelinková Edita, Gruberová Amálie, Králová Natálie Krejčí Elen, Ryšavá Markéta, Šimonková Klára, Smutná Nikola, Daniová Kateřina, Soukupová Adéla

26.3.2011             Aquila Aerobik 2011, pohárová soutěž - SA, Fitness týmy a hip hop
7. místo Kateřina Kučerová, SA kategorie 14-16 let (celkem 17 závodnic)
12. místo Lucie Veličková, SA kategorie 11-13 let (24 závodnic)
13. místo Karolína Medová, SA kategorie 11-13 let (24. závodnic)


20.3.2011                Wellness týmy, Železný Brod
2. místo Srdcová Osma,  2. kategorie step, Malárová Denisa, Římalová Dominika, Vanke Simona, Petráňová Adriana, Tomášková Valentýna, Veličková Lucie, Brunclíková Bára

19.3.2011                Postupový SAMC Železný Brod 
1. místo  Denisa Winterová, kategorie 8-10 let 
5. místo Lucie Veličková, kategorie 11-13 let 
postup do finále Tereza Sára Šlehoferová, kategorie 8-10 let
postup do finále Denisa Malárová, kategorie 11-13 let 


5.3.2011                  Postupový SAMC Praha
1. místo Karolína Medová, kat. 11-13 let 
postup do finále  Tereza Sára Šlehoferová, kat. 8-10 let
postup do finále  Klára Gregorová, kat. 8-10 let
postup do finále  Kateřina Kučerová, kat. 14-16 let

19. 2.2011              ATS, Praha Petřiny
1. místo Veselé Rybičky, 0. kategorie děti do 7 let, Károlyová Anna, Smutná Nikola, Schusserová Markéta, Soukupová Adéla, Šimonková Klára, Macková Veronika, Ryšavá Markéta, Bártová Tereza, Králová Natálie, Zelinková Edita, Vosecká Anna, Gruberová Amálie, Šimánková Natálie 
1. místo IRISH COLOUR DREAM, 3. kategorie 14 -  18 let, Zuzana Kornelová, Michal Toman, Markéta Mošová, Žofie Zitová, Vendula Škorpíková, Veronika Dusilová, Michaela Hrubá, Jana Bursová, Kateřina Kučerová, Kateřina Hrdinová, Karolína Medová, Iva Králová

19.2.2011               Wellness týmy, Praha Petřiny
1. místo Námořnice, 1. kategorie step  8-12 let , Tomsová Lucie, Svejkovská Tereza, Fenclová Kateřina, Šlehoferová Sára Tereza, Kubešová Barbora, Šúsová Natálie, Písecká Dáda, Šilhavá Anna, Janderová Barbora, Mrštinová Marie 
3. místo Srdcová Osma, 2. kategorie step 12-16 let, Římalová Dominika, Mrštinová Adéla, Petráňová Adriana, Veličková Lucie, Písecká Renata, Malárová Denisa, Vanke Simona, Bruclíková Bára 

5.2.2011                 Zlatý pohár - Hradec Králové
1.místo - Kateřina Kučerová, kat. 11-13 let - jednotlivci SA
3.místo - Denisa Malárová, kat. 11-13 let - jednotlicvi SA
3.místo - Anna Šilhavá, kat. 8-9 let, jednotlivci SA
4. místo - Denisa Malárová, kat. 11-13 let - Master class 
6. místo - Kateřina Kučerová, kat. 11-13 let - Master class 

22.1.2011                Aquila Aerobik Team Show - finále MČR
3. místo IRISH COLOUR DREAM, smíšená ktegorie : Michal Toman, Zuzka Kornelová, Kateřina Hrdinová, Karolína Medová, Kateřina Kučerová, Jana Bursová, Michaela Hrubá, Vendula Škorpíková, Žofie Zitová, Markéta Mošová, Lucie Ajchlerová, Veronika Dusilová, Karolína Landová, Iva Králová, Dana Králová 

15.1.2011               ATS KK-Aerobik, Žij pohybem ( I. závod ligy 2011) - Praha
3. místo NÁMOŘNICE,  kategorie step 8 - 10 let: Barbora Janderová, Lucie Tomsová, Tereza Svejkovská, Klára Gregorová, Tereza Sára Šlehoferová, Barbora Kubešová, Kateřina Fenclová, Anna Šilhavá
2 . místo IRISH COLOUR DREAM
, kategorie Big team show s náčiním 11 - 14 let: Michal Toman, Karolína Medová, Lucie Ajchlerová,Markéta Mošová,Žofie Zitová, Michaela Hrubá, Zuzana Kornelová, Kateřina Hrdinová, Kateřina Kučerová, Jana Bursová, Vendula Škorpíková, Veronika Dusilová, Iva Králová,
7. místo ŠKOLAČKY, kategorie Big team show s náčiním 11 - 14 let: Bára Brunclíková, Renata Písecká, Dominika Římalová, Simona Vanke, Lucie Veličková, Denisa Malárová, Tereza Sára Šlehoferová, Klára Gregorová, Lucie Tomsová, Barbora Janderová, Tereza Svejkovská

8.1.2011                 Tříkrálový aerobik - Kutná Hora  
1. místo Lucie Veličková, soutěž aerobik sólo, kategorie 11-13 let
5. místo Denisa Malárová, soutěž aerobik sólo, kategorie 11-13 let 
5. místo Lucie Veličková, soutěž Master Aerobik, kategorie 11-13 let 
9. místo Anička Šilhavá, soutěž aerobik sólo, kategorie 8-10 let
postup do finále Denisa Malárová soutěž Master Aerobik, kategorie 11-13 let 

4. místo v celkovém hodnocení tří králů Lucie Veličková