PARTNEŘI:
Hlavní město Praha

Praha 14

Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

FISAF
 
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999

Naše úspěchy za rok 2012

TOP TEN CLUB ČR na konci  roku 2012 - 29. místo (celkem hodnoceno 65 klubů) 

15.12.2012 Plzeňská vločka, Plzeň
2. místo Klárka Gregorová, kategorie SA ženy 11-13 let
4. místo Bára Brunclíková, kategorie SA ženy 11-13 let 
4. místo Anička Šilhavá, kategorie SA ženy 8-10 let

1. místo PINK ARMY, step 8-10 let Natálie Vosmíková, Natálie Šůsová, Klára Šimonková, Markéta Ryšavá, Kateřina Daniová, Marie Mrštinová, Daniela Písecká, Lucie Skůpová, Ellen Krejčí, Lucie Skůpová, Klára Gregorová 

9.12.2012 MasterClass, Kralupy n/Vltavou
1. místo Kristýnka Bucková, kategorie berušky 3-4 roky
2. místo Daniela Soukupová, kategorie berušky 3-4 roky
3. místoKristýnka Kučerová, kategorie berušky 3-4 roky
5. místo Nikolka Quittnerová, kategorie berušky 3-4 roky
6. místo Eliška Soukupová, kategorie berušky 3-4 roky

2. místo Natálka Quittnerová, kategorie sluníčka
finále : Viktorka Voříšková, Barborka Brošová, Alisa Frolová, kategorie sluníčka

4. místo Natálie Šimáková, kategorie hvězdy 7-8 let
5. místo Adéla Soukupová, kategorie hvězdy 7-8 let
finále : Anetka Moravečková, kategorie hvězdy 7-8 let

2. místo Daniela Písecká, kategorie hvězdičky 8-9 let
6. místo Kateřina Soukupová, kategorie hvězdičky 8-9 let

finále: Natálie Šůsová, kategorie hvězdy 8-9 let

1. místo Renata Písecká, kategorie hvězdičky 11-13 let

5. místo Denisa Winterová, kategorie hvězdy 11-13 let
finále: Lucie Veličková, kategorie hvězdy 11-13 let


8.12.2012 Zlatý pohár Hradec Králové
3. místo Anička Šilhavá, kategorie SA 8-10 let
3. místo Bára Brunclíková, kategorie SA 11-13 let

1.12.2012 M-Team Cup, Praha
1. místo Let´s dance: Vendy Škorpíková, Veronika Dusilová, Žofie Zitová, Michael Toman, Lucie Ajchlerová, Kateřina Hrdinová, Zuzana Kornelová, Karolína Medová, Jana Bursová, Markéta Mošová, Kateřina Kučerová, Karolína Landová
2. místo Pink Army, kategorie děti stepy  Natálie Šimáková, Natálie Vosmíková,  Klára Šimonková, Adéla Soukupová, Markéta Ryšavá, Klára Gregorová, Anička Šilhavá,Kateřina Daniová, Natálie Šůsová
Sportovní aerobik:
2. místo Anička Šilhavá, kategorie 8-10 let
2. místo Klárka Gregorová, kategorie 11-13 let
3. místo Bára Brunclíková, kategorie 11-13 let 

1.12.2012 M-Team Cup, Praha Master Class
3. místo Kateřina Daniová, kategorie 7-9 let
5. místo Renata Písecká, kategorie 13-14 let
postup do finále:
Dáda Písecká, Natálie Šimáková, Adéla Soukupová, Natálie Vosmíková
, kategorie 7-9 let 
Bára Brunclíková, Denisa Winterová, kategorie 11-13 let

25.11.2012 Hvězdičkový aerobik, Kutná Hora
1. místo Kristýnka Bucková, kategorie 3 - 4  roky berušky
2. místo Daniela Soukupová,
kategorie  3 - 4 roky berušky
3. místo Natálie Šůsová, kategorie hvězdičky 9-10 let
5. místo Nátálka Quittnerová,
kategorie 5 - 6 let sluníčko
8. místo Viktorie Vořísková, kategorie 5 - 6 let sluníčko 
11. místo Denisa Winterová, kategori 11-13 let hvězdy
9-11. místo Ellen Krejčí, kategorie hvězdičky 7-8 let hvězdičky
10. místo Ema Krejčí, kategorie 3 - 4 roky berušky
10-11. místo Barbora Brošová, kategorie 5 - 6 let sluníčko
finále:  Soukupová Kateřina, kategorie 9-10 let hvězdičky, Moravečková Aneta, kategorie 7-8 let hvězdy, Daniová Katerina, kategorie 9-10 hvězdy 

24.11.2012 III.VT SA a fitness týmy, Mladá Boleslav
3. místo Pink Army, kategorie 8 - 12 let, Natálie Šimáková, Natálie Vosmíková, Dáda Písecká, Maruška Mrštinová, Klára Šimonková, Adéla Soukupová, Markéta Ryšavá, Klára Gregorová, Anička Šilhavá,Kateřina Daniová.

3. místo Klára Gregorová,
kategorie SA ženy 11 - 13 let
7. místo Anna Šilhavá,
kategorie SA ženy 8 - 10 let

10.11.2012 I.VT SA a fitness týmy, Praha Petřiny
3. místo Kateřina Kučerová, kategorie SA ženy 14-16 let
7. místo Lucie Veličková, kategorie SA ženy 11-13 let

10.11.2012 MC KK Aerobik, Žij pohybem, Praha
1. místo Aneta Moravečková, kategorie 6-7 let
1. místo Natálie Quittnerová, kategorie 4-5 let
2. místo Barbora Brošová, kategorie 4-5 let
3. místo Adélka Soukupová
, kategorie B 8-10 let
4. místo Viktorie Voříšková, kategorie 4-5 let
5. místo Kristýnka Bucková, kategorie 4-5 let
rozřaření a postup do skupiny 
A: Natálie Šimáková 
B: Natálie Šůsová, Klára Šimonková


4.11.2012 II. VT Fitness týmy, SA České Budějovice
1. místo Allegretto, kategorie 11-13 let step, Dominika Římalová, Valentýna Tomášková, Tereza Svejkovská, Bára Kubešová, Renata Písecká, Simona Vanke, Lucie Štírská, Bára Janderová, Denisa Malárová, 

3.11.2012 III. VT Fitnes týmy, SA České Budějovice
4. místo Pink Army, kategorie 8-12 let step, Natálie Šimáková, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, Natálie Vosmíková, Klára Šimonková, Anička Šilhavá, Elenka Krejčí, Marie Mrštinová, Dáda Písecká, Kateřina Daniová 
9. místo Klárka Gregorová, kategorie SA ženy 11-13 let
15. místo Anička Šilhavá, kategorie SA ženy 8-10 let

27.10.2012 Mistry s mistry, Děčín
2. místo Karolína Medová, kategorie D sportovní aerobik 
8. místo Anička Šilhavá, kategorie B sportovní aerobik 

20.10.2012 MC, Kralupy nad Vltavou 
1. místo Natálie Quittnerová, kategorie 5-6 let
2. místo Barbora Brošová, kategorie 5-6 let
2. místo Kristýnka Bucková, kategorie 3-4 roky
4. místo Viktorie Voříšková, kategorie 5-6 let

14.10.2012 III. VT Fitness týmy, SA 
5. místo Pink Army, kategorie 8-12 let step, Lucie Skůpová, Šimonková Klára, Soukupová Adéla, Daniová Kateřina, Šimáková Natálie, Písecká Daniela, Ryšavá Markéta, Vosmíková Natálie, Šůsová Natálie, Mrštinová Marie
15. místo Anička Šilhavá, kategorie SA ženy 8-10 let
15. místo Klárka Gregorová, kategorie SA ženy 11-13 let

13.10.2012 II. VT Fitness týmy, SA
1. místo Allegreto, kategorie 11-13 let step, Lucie Veličková, Tereza Svejkovská, Renata Písecká, Denisa Malárová, Simona Vanke, Luce Tomsová, Lucie Štírská

6. 10. 2012 MČR ATS, Kladno
1. místo Let´s dance, kategorie junior 14-16 let
 TITUL MISTRŮ ČESKÉ REPUBLIKY 2012 V ATS ZÍSKÁVÁ
Karolína Medová, Michal Toman, Zuzka Kornelová, Kateřina Hrdinová, Dana Králová, Iva Králová, Míša Hrubá, Vendy Škorpíková, Žofka Zitová, Markéta Mošová, Lucce Ajchlerová, Veronika Dusilová, Kája Landová, Jája Bursová, Katy Kučerová

6.10. 2012 I. VT Fitness týmy, SA, Kladno
6. místo Lucie Veličková, kategorie ženy 11-13 let

6. 10. 2012 Hvězdičkový aerobik, Kutná Hora
4. místo Natálie Quittnerová, 1. kategorie (5-6 let)
6. místo Nikola Smutná, 1. kategorie (5-6 let)
7. místo Kateřina Daniová, kategorie Hvězdy 9-10 let
8.-9. místo Daniela Písecká, kategorie Hvězdy 9-10 let
10.-11. místo Adéla Soukupová, kategorie Hvězdy 7-8 let
10.-11. místo Natálie Šimáková
, kategorie Hvězdy 7-8 let
postup do finále Natálie Vosmíková, kategorie Hvězdičky 9-10 let
postup do finále Klára Gregorová,  kategorie Hvězdy 11-13 let


27.9.2012 Mistry s mistry, Pardubice
6. místo Karolína Landová, Jana Bursová, kategorie C, sportovní aerobik
15. místo Anička Šilhavá, kategorie B, sportovní aerobik 

22.9.2012 I. VT Fitness týmy, SA Železný Brod
2. místo Kateřina Kučerová, kategorie ženy 14-16 let
5. místo Lucie Veličková, kategorie ženy 11-13 let

16.9.2012 II. VT Fitness týmy, SA Mladá Boleslav
1. místo Allegretto, kategorie 11-13 let step,  Dominika Římalová, Denisa Malárová, Renata Písecká, Lucie Tomsová, Lucie Štýrská, Lucie Veličková, Simona Vanke, Valentýna Tomášková 

15.9.2012 SAMC Železný Brod
2. místo Karolína Medová, kategorie 14-16 let
5. místo Kateřina Daniová, kategorie 8-10 let
postup do finále Natálie Šimáková, kategorie 8-10 let 

15.9.2012 ATS Železný Brod
2. místo Let´s dance, kategorie smíšený věk, Karolína Medová, Michal Toman, Zuzana Kornelová, Kateřina Hrdinová, Dana Králová, Iva Králová, Michaela Hrubá, Vendula Škorpíková, Žovie Zitová, Markéta Mošová, Lucie Ajchlerová, Veronika Dusilová, Karolína Landová, Jana Bursová, Kateřina Kučerová 

6.6.-10.6.2012  Mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku, fisaf fitness týmů a fisaf hip hop 2012, Praha

7. místo Lucie Veličková, kategorie SA ženy 11-13 let
13. místo Kateřina Kučerová, kategorie SA ženy 14-16 let 

2.6.2012          KK Žij pohybem, Praha
3. místo Let´s dance, kategorie 15 - 26 let team show s náčiním, Michaela Hrubá, Kateřina Hrdinová, Jana Bursová, Karolína Medová, Veronika Dusilová, Markéta Mošová, Zuzana Kornelová, Žofie Zitová, Iva Králová, Dana Králová, Vendula Škorpíková, Lucie Ajchlerová, Michal Toman, Kateřina Kučerová, Karolína Landová

2.6.2012          III VT FA, Mladá Boleslav
2. místo Pink Army, kategorie step 8 - 12 let, Klára Gregorová, Marie Mrštinová, Lucie Skůpová, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, Katka Daniová, Natálie Šimáková, Anna Šilhavá, Daniela Písecká

2.6.2012          Master class, Kralupský pohárv aerobiku
1. místo Denisa Winterová, kategorie 11 - 12 let
3. místo Aneta Moravečková, kategorie 5 - 7 let

1.6.2012          MasterClass Domyno, Praha 
1. místo Denisa Winterová, kategorie 11 let a více
4. místo Lucie Veličková, kategorie 11 let a více 

26.5. - 27.5.     III VT  SA FA,  Praha
3. místo PINK ARMY, kategorie STEP 8-12 let, Gregorová Klára, Soukupová Adéla, Skůpová Lucie, Daniová Kateřina, Ryšavá Markéta, Šimáková Natálie, Písecká Daniela, Šimonková Klára, Šůsová Natálie
5. místo Allegretto, kategorie STEP 12-16 let, Písecká Renata, Malárová Denisa, Římalová Dominika, Simona Vanke, Lucie Tomsová, Brunclíková Bára, Svejkovská Tereza
7. místo Tereza Svejkovská, Bára Brunclíková, kategorie SA Team 11-13 let
16. místo Anička Šilhavá, kategorie SA ženy 8-10 let
17. místo Klára Gregorová, kategorie SA ženy 11-13 let
27. místo Denisa Malárová, kategotie SA ženy 11-13 let


26.5.2012        Mistrovství České repuliky 2012 - Soutěžní aerobic Master Class
5. místo Lucie Veličková, kategorie 11-13 let
postup do finále Kateřina Daniová, kategorie 8-10 let
postup do semifinále Denisa Winterová, kategorie 11-13 let
základní kolo Karolína Medová, kategorie 14-16 let
základní kolo Daniela Písecká, kategorie 8-10 let

26.5.2012        Chodovské Berušky, Praha
1. místo Let´s dance,  Kateřina Hrdinová, Veronika Dusilová, Markéta Mošová, Michal Toman, Zuzana Kornelová, Lucie Ajchlerová, Jana Bursová, Vendula Škorpíková, Michaela Hrubá, Karolína Landová, Žofie Zitová

26.5.2012        Mistry s Mistry Liberec
28. místo Anna Šilhavá, kategorie aerobik sólo 9-11 let

20.5.2012        Letní party aerobik, Kutná Hora - MC
1. místo Kateřina Daniová, 2 katogorie (8-9 let)
3. místo Viktorie Vořísková, 0 kategorie (4-5 let)
4. místo Aneta Moravečková, 1 kategorie (6-7 let)
postup do fiále Denisa Winterová, 3 kategorie (10-11 let) 

19.-20.5.2012         3. nominační závod SA, Semily 
7. místo Kateřina Kučerová, kategorie SA 14-16 let ženy
8. místo Lucie Veličková, kategorie SA 11-13 let ženy
10. místo Karolína Medová, kategoie SA 14-16 let

13.5.2012        Mistry s Mistry, Litomyšl
13.místo Anna Šilhavá, SA jednotlivci 9 - 11 let

12.5.2012        III VT FA, Louny
1. místo Allegretto, kategorie 12 - 16 let step, Simona Vanke, Tereza Svejkovská, Dominika Římalová, Denisa Malárová, Renata Písecká, Lucie Tomsová, Valentýna Tomášková, Bára Brunclíková,
2. místo Pink Army. kategorie 8 - 12 let step, Adéla Soukupová, Natálie Vosmíková, Natálie Šimáková, Markéta Ryšavá, Lucie Skůpová, Katka Daniová, Dáda Písecká,  Klára Gregorová, Marie Mrštinová

12.5.2012        KK Žij pohybem, Praha
3. místo Let´s dance, kategorie 15 - 26 let Big team show s náčiní, Kateřina Hrdinová,  Zuzana Kornelová,  Žofie Zitová, Michal Toman, Lucie Ajchlerová,  Markéta Mošová, Kateřina Kučerová, Iva Králová, Dana Králová, Jana Bursová, Karolína Landová, Vendula Škorpíková , Veronika Dusilová

11.5.2012         III VT SA, Louny
8. místo  Bára Brunclíková, Tereza Svejkovská, SA tým 11 - 13 let
15. místo Klára Gregorová, SA jednotlivci

5.5.2012           Zlatý pohár, Hradec Králové
2.místo Let´s dance,  kategorie Aerobic Team Show 14 - 16 let, 
3. místo Allegretto, kategorie step 11 - 13 let, Dominika Římalová, Denisa Malárová, Renata Písecká, Adéla Mrštinová, Simona Vanke, Bára Brunclíková, Tereza Svejkovská, Valentýna Tomášková
 

27.4. - 28.4.     MČR I VT  SA a FA, Druhý nominační závod, Kladno
7. místo Lucie Veličková, SA  ženy jednotlivci 11 - 13 let
7. místo Kateřina Kučerová, SA ženy jednotlivci 14 - 16 let

22.4.2012         Poděbradská brána, Nymburk
2. místo Allegretto, kategorie step 12,5 - 14,4 let. Lucie Tomsová, Denisa Malárová, Renata Písecká, Dominika Římalová, Valentýna Tomášková, Bára Brunclíková, Tereza Svejkovská, Simona Vanke
3. místo Let´s dance, kategorie ATS 13,5 - 15,4 let, Kateřina Hrdinová, Karolína Medová, Veronika Dusilová, Vendula Škorpíková, Michaela Hrubá, Zuzana Kornelová, Michal Toman, Karolína Landová, Jana Bursová, Lucie Ajchlerová, Žofie Zitová,
5. místo Pink Army, kategorie step 8 - 9,9 let, Marie Mrštinová, Kateřina Daniová, Markéta Ryšavá, Natálie Vosmíková, Natálie Šimáková,Lucie Skůpová, Klára Gregorová,  Klárka Šimonková

21.4.2012         Mistry s Mistry, Zlín 
11. místo Anička Šilhavá, kategorie SA 9-11 let

17.4.2012         SAMC nepostupový, Praha
1. místo Karolína Medová, kategorie 14 - 17 let
2. místo Denisa Winterová,
kategorie 11 - 13 let
5.místo Kateřina Daniová, kategorie 8 - 10 let
5. místo Lucie Veličková, kategorie 11 - 13 let
6. místo Karolína Landová, kategorie 14 - 16 let
finále kategorie 8 - 10 let, Adéla Soukupová, Natálie Šimánková
finále kategorie 11 - 13 let, Bára Brunclíková, Simona Vanke, Klára Gregorová
finále kategorie 14 - 16 let, Kateřina Hrdinová

14.4.2012         KK Žij pohybem, Praha
3. místo Let´s dance, kategorie 15 - 26 let Big team show s náčiní, Kateřina Hrdinová, Veronika Dusilová, Zuzana Kornelová, Vendula Škorpíková, Žofie Zitová, Michal Toman, Lucie Ajchlerová, Michaela Hrubá, MArkéta Mošová, Kateřina Kučerová, Iva Králová, Dana Králová, Karolína Medová, Karolína Landová