PARTNEŘI:
Hlavní město Praha

Praha 14

Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

FISAF
 
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999

Naše úspěchy za rok 2013

7.12.2013 - KK aerobik, zkušební závod Žij pohybem
1. místo Apokalypsa Žofie Zitová, Lucie Ajchlerová, Veronika Dusilová, Michal Toman, Zuzana Kornelová, Jana Bursová, Karolína Landová, Kateřina Kučerová, Markéta Mošová, Kateřina Hrdinová, Iva a Dana Královy

30.11.2013 M team cup, Praha Chodov, jednotlivci, minitýmy, ATS
1. místo Barbora Brošová, Barbora Luhanová, Marie Maršálová, kategori SA basic mini týmy 4-7 let 
1. místo Adéla Soukupová, kategori SA basic jednotlivci 8-9 let 
1. místo Kateřina Daniová a Markéta Ryšavá, kategori SA mini týmy 8-10 let 
2. místo Kristýna Bucková, Daniela Soukupová, Tereza Pinkavová, Viktorie Voříšková, kategorie SA basic mini týmy 4-7 let
2. místo Markéta Ryšavá, kategorie SA basic jednotlivci 8-9 let 
2. místo Kateřina Daniová, kategorie SA basic jednotlivci 10 let 
2. místo Apokalypsa, kategorie pódiové skladby 14 a více let
2. místo stepy Rose Maria, kategorie 8-10 let, Nikola Smutná, Lucka Skůpová, Adéla Soukupová, Natálka Šimáková, Markéta Ryšavá, Anetka Moravečková
3. místo Anna Šilhavá, kategorie SA basic jednotlivci 10 let 
4. místo Natálie Šimáková, kategorie SA jednotlivci 8-9 let 
7. místo Anetka Moravečková, kategorie SA jednotlivci 8-9 let 

30.11.2013 M team cup, Praha Chodov Master Class
2. místo Adéla Soukupová, kategorie 7-9 let
3. místo Natálie Šimáková, kategorie 7-9 let 
postup do finále Kateřina Daniová, kategorie 10-12 let 
postup do finále Renata Písecká, kategorie 13-14 let 

23.11.2013 Hvězdičkový aerobik, Kutná Hora
5. místo Kateřina Daniová, kategorie 8-10 let, hvězdy
4. místo Natálie Šůsová
, kategorie 11-13 let hvězdičky
4. místo Eliška Soukupová, kategorie 3-4 roky berušky
4. místo Kristýnka Bucková, kategorie 5-6 let sluníčka
4. místo Lucka Masopustová, kategorie 7-8 let hvězdičky
10. místo Terezka Pinkavová, kategori 5-6 let sluníčka
15.-16. místo Danielka Soukupová, kategorie 5-6 let sluníčka
15.-16. místo Viktorie Voříšková, kategorie 5-6 let sluníčka
postup do finále Natálie Vosmíková, Kateřina Soukupová kategorie 8-10 let hvězdy

10.11.2013 II. VT Fitness týmy, Praha Petřiny
1. místo děti stepy starší: Klára Gregorová, Daniela Písecká, Natálie Šůsová, Marie Mrštinová, Natálie vosmíková, Kateřina Daniová, Kateřina Soukupová, Klára Šimonková

9.11.2013 III. VT Fitness týmy, České Budějovice
1. místo děti stepy mladší: Aneta Moravečková, Lucie Skůpová, Adéla Soukupová, Markéta Ryšavá, Natálka Šimáková, Nikola Smutná
2. místo Adéla Soukupová, kategorie ženy 8-10 let
6. místo Natálie Šimáková, kategorie ženy 8-10 let
7. místo Anna Šilhavá, kategorie ženy 8-10 let
13. místo Anetka Moravečková, kategorie 8-10 let
14. místo Markétka Ryšavá, kategorie 8-10 let

9.11.2013 Master Class, Kralupy nad Vltavou
2. místo Viktorka Voříšková, kategorie 5-6 let sluníčka
4. místo Daniela Soukupová,
kategorie 5-6 let sluníčka
6. místo Terezka Pinkavová, kategorie 5-6 let sluníčka 
6. místo Lucinka Masopustová
, kategorie 7-8 let  hvězdičky
7. místo Kristynka Bucková,
kategorie 5-6 let  sluníčka
postup do finále Kateřina Soukupová, Natálka Vosmíková
, kategorie 8-10 let Hvězdy

2.11.2013 I. VT SA a Fitness týmy, ATS, Havlíčkův Brod
1. místo Apokalypsa, smíšená kategorie: Veronika Dusilová, Lucie Ajchlerová, Vendula Škorpíková, Žofie Zitová, markéta Mošová, Michal Toman, Kateřina Hrdinová, Zuzana Kornelová, Jana Bursová, Iva a Dana Královy, Kateřina Kučerová, Karolína Landová, Karolína Medová
4. místo Lucie Veličková, kategorie ženy 14-16 let

2.11.2013 Čáslavský Aerobic, Master Class
2. místo Terezka Pinkavová, kategorie 4-5 let
top finále Kateřina Daniová, kategorie 8-10 let

26.10.2013 Mistry s Mistry, Praha
3. místo děti stepy starší, Kateřina Daniová, Marie Mrštinová, Kateřina Soukupová, Natálie Šůsová, Anna Šilhavá, Klára Šimonková, Natálie Vosmíková, Daniela Písecká

20.10.2013 Nepostupový SAMC, Železný Brod
4. místo Natálka Šimáková, kategorie 8-10 let 
5. místo Adélka Soukupová, kategorie 8-10 let

20.10.2013 Nepostupový SAMC, Náchod
postup do finále Markétka Ryšavá, Natálka Vosmíková, kategorie 8-10 let 

13.10.2013 MČR Aerobik team show
3. místo Apokalypsa, kategorie smíšený věk Veronika Dusilová, Jana Bursová, Michal Toman, Kateřina Kučerová, Kateřina Hrdinová, Vendula Škorpíková, Lucie Ajchlerová, Žofie Zitová, Karolína Landová, Karolína Medová, Iva a Dana Klárovy, Zuzana Kornelová, Markéta Mošová

12.10.2013 III. VT Fitness týmy, SA Praha Petřiny
2. místo Rose Maria, kategorie step 8-10 let Aneta Moravečková, Lucka Skůpová, Adélka Soukupová, Markéta Ryšavá, Natálka Šimáková, Nikola Smutná
3. místo Adélka Soukupová, kategori SA ženy 8-10 let
7. místo Kačka Daniová, Markétka Ryšavá, kategorie SA týmy 8-10 let
11. místo Natálka Šimáková, kategorie SA ženy 8-10 let
14. místo Anetka Moravečková, kategorie SA ženy 8-10 let
17. místo Anička Šilhavá, kategorie SA ženy 8-10 let


6.10 2013 Aerobik team show open
2. místo Apokalypsa, Veronika Dusilová, Michal Toman, Kateřina Kučerová, Kateřina Hrdinová, Vendula Škorpíková, Luce Ajchlerová, Žofie Zitová, Karolína Landová, Karolína Medová, Iva a Dana Královy, Zuzana Kornelová, Markéta Mošová

5.10.2013 MČR ve sportovním aerobiku a fitness týmech open
9. místo Lucie Veličková, kategorie 14-16 let ženy 

5. 10. 2013 Kutná Hora Master Class
2. místo Kateřina Daniová, kategorie 9-10 let hvězdy 
10. místo Natálie Vosmíková, kategorie 9-10 let hvězdy
postup do finále Daniela Písecká, kategorie 9-10 let, hvězdy

1. místo Kateřina Soukupová, katerorie 9-10 let hvězdičky
3. místo Babetka Novotná, kategorie 5-6 let jahůdky
5. místo Natálie Šůsová, kategorie 11-13 let hvězdičky
postup do finále Lucka Masopustová, kategorie 7-8 let hvězdičky
12. místo Daniela Soukupová, kategorie 5-6 let sluníčka
14. místo Terezka Pinkavová, kategorie 5-6 let sluníčka

29.9.2013 III. VT SA a FA Ostrava 
3. místo Natálka Šimáková, kategorie 8-10 let SA jednotlivci
5. místo Adélka Soukupová, kategorie 8-10 let SA jednotlivci 
6. místo Anetka Moravečková, kategorie 8-10 let SA jednotlivci
13. místo Anička Šilhavá, kategorie 8-10 let SA jednotlivci

28.9.2013 II. VT SA a FA Ostrava
2. místo Baillando kategorie FA step 8-10 let Natálie Šůsová, Natálie Vosmíková, Anna Šilhavá, Klára Gregorová, Kateřina Daniová, Marie Mrštinová, Kateřina Soukupová, Klára Šimáková

28.9.2013 Kralupský pohár, jednotlivci, týmy
1. místo Happy děti, kategorie Basic týmy 5-7 let
4. místo Martkétka Ryšavá, kategorie SA jednotlivci 8-10 let

28.9.2013 Kralupský pohár, Letní aerobic, Master Class 
1. místo Any Růžičková, kategorie 11-13 let hvězdičky
3. místo Terezka Pinkavová,
kategorie 5-6 let
4. místo Renata Písecká, kategorie 14-16 let, hvězdy
4. místo Lucie Masopustová, kategorie 7-8 let hvězdičky
5. místo Linda Růžičková, kategorie 5-6 let jahůdky
finále Daniela Písecká, kategorie 9-10 let, hvězdy

21.-22.9.2013 Mistry s Mistry, Litomyšl
12. místo Klárka Gregorová, kategorie jednotlivci 11-13 let 

16.6.2013 Bohemia Aerobik Tour - FINÁLE, Hradec Králové
1. místo Rose Maria, mladší tým děti stepy Lucka Skůpová, Natálka Šimáková, Anetka Moravečková, Michaela Karásková, Markéta Ryšavá, Adélka Soukupová 
1. místo Apokalypsa, Vendula Škorpíková, Veronika Dusilová, Žofie Zitová, Karolína Landová, Michal Toman, Jana Bursová, Lucie Ajchlerová, Zuzana Kornelová, Kateřina Hrdinová, Iva a Dana Královy, Markéta Mošová, Karolína Medová, Kateřina Kučerová

8.6.2013 KK aerobik finále
2. místo Apokalypsa Karolína Landová, Veronika Dusiová, Lucie Ajchlerová, Žofie Zitiová, Karolína Medová, Michal Toman, Jana Bursová, Zuzana Kornelová, Kateřina Hrdinová, Iva a Dana Královy, Vendula Škorpíková, Kateřina Kučerová, Markéta Mošová

1.6.2013 Mistry s Mistry, Plzeň
2. místo Apokalypsa, 
5.-6. místo stepy SENIOR, 
7. místo pár Michal Toman a Markéta Mošová
13. místo Anička Šilhavá
, kategorie SA ženy 8-10 let (celkem 36 závodnic)
24. místo Klárka Gregorová, kategorie SA ženy 11-13 let

26.5.2013 Chodovské Berušky, Praha
1. místo Markétka Ryšavá, Adélka Soukupvá, SA duo
2. místo Rose Maria, děti stepy mladší, Markéta Ryšavá, Anetka Moravečková, Lucka Skůpová, Natálie Šimáková, Nikolka Smutná, Adéla Soukupová, Míša Karásková
2. místo Apokalypsa, Karolína Landová, Veronika Dusiová, Lucie Ajchlerová, Žofie Zitiová, Karolína Medová, Michal Toman, Jana Bursová, Zuzana Kornelová, Kateřina Hrdinová, Iva a Dana Královy, Vendula Škorpíková, Kateřina Kučerová, Markéta Mošová
4. místo Přípravka: Pinkavová Terezka, Matoušková Anička, Matoušková Terezka, Soukupová Danielka, Cerhová Eliška, Vanesska Karásková, Lucka masopustová, Maruška Babíčková, Nella Rusňáková, Kristýnka Kučerová, Bára Brošová, Natálka Quittnerová, Kristýnka Bucková

26.5.-2013 II. VT SA a fitness týmy Praha Petřiny
2. místo Bailando, děti stepy starší, kategorie step 8-10 let Dáda Písecká, Natálie Šůsová, Kateřina Soukupová, Natálie Vosmíková, Anna Šilhavá, Klára Šimonková, Klára Gregorová, Kateřina Daniová

25.5.2013 MČR SAMC, Praha Petřiny
5. místo Lucie Veličková, kategorie 14-16 let
finále 14-16 let Karolína Medová
finále 11-13 let Denisa Winterová
finále 8-10 let Kateřina Daniová, Adéla Soukupová, Natálie Šimáková 

25.5.2013 Mistry s Mistry, Liberec 
11 . místo Klárka Gregorová, kategorie 
17.místo Anička Šilhavá, kategorie 9-10 let (celkem 30 závodnic)

19.5.2013 Děti Fitness, Brandýs nad Labem
1. místo Bailando, kategorie Step 8-10 let Kateřina Daniová, Klára Gregorová, Natálie Vosmíková, Natálie Šůsová, Daniela Písecká, Anna Šilhavá, Kateřina Soukupová, Klára Šimonková
2. místo Sun Rise Kateřina Daniová, Klára Gregorová, Natálie Vosmíková, Natálie Šůsová, Daniela Písecká, Anna Šilhavá, Kateřina Soukupová, KláraSimonková, Michaela Karásková  

18.5.2013 I. VT SA a Fitness týmy, Brno 
5. místo Karolína Medová, Katy Kučerová Lucie Veličková SA tria 14-16 let
6. místo Lucie Veličková, SA ženy 14-16 let

18.5.2013 Postupový MasterClass, Plzeň 
3. místo Adélka Soukupová, kategorie 8-10 let 

18.5.2013 Perníková kopretina, Pardubice 
1. místo Bailando děti stepy starší 8-10 let Kateřina Daniová, Klára Gregorová, Natálie Vosmíková, Natálie Šůsová, Daniela Písecká, Anna Šilhavá, Marie Mrštinová, Klára Šimonková
2. místo Apokalypsa, kategorie ATS 14-20 let Michal Toman, Žofie Zitová, Vendula Škorpíková, Jana Bursová, Markéta Mošová, Kateřina Hrdinová, Zuzana Kornelová 

12.5.2013 Miss aerobik, Hradec Králové 
2. místo Anetka Moravečková, kategorie MiniMicc do 9 let 
3. místo Natálka Šimáková,
kategorie MiniMiss do 9 let

12.5.2013 III. VT Fitness týmy, SA Ostrava
7. místo Anička Šilhavá, kategorie 8-10 let SA ženy 

11.5.2013 KK aerobik, Praha
1. místo Apokalypsa Vendula Škorpíková, Veronia Dusilová, Michal Toman, Lucie Ajchlerová, Kateřina Hrdinová, Jana Bursová, Zuzana Kornelová, Markéta Mošová, Iva a Dana Královy, Žofie Zitová, Karolína Landová

3. místo Přípravka
Terezka Penkavová, Kristýnka Kučerová, Viktorka Voříšková, Bára Brošová, Eliška Frolová, Kristýna Bucková, Natálka Quittnerová, Maruška Babáčková, Maruška Maršálová, Barborka Luhanová, Janička Hudáková, Anička Němcová, Eva Cerhová

8.5.2013 Kutná Hora, Letní party aerobik
Master Class
2. místo Natálka Vosmíková, kategorie B 9-10 let
2. místo Natálie Quittnerová, katgrorie A (5-6 let)
3. misto Viktorie Voříšková, kategorie A(5-6 let)
3. místo Terezka Pinkavová, kategorie 3-4 roky
4. místo Kristýnka Bucková, kategorie 3-4 rok
4. místo Barbora Brosová, kategorie B (7-8 let)
6. místo Babora Luhanová, kategorie B (7-8 let)
7. místo Lucie Masopustová, kategorie B (7-8 let)
7. místo Babeta Novotná, kategorie B (5-6 let)
8. místo Aneta Moravečková, kategorie A (7-8 let)
postup do skupiny A Anetka Moravečková v kategorii 7 let
postup do skupiny B Klárka Šimonková v kategorii 9-10 let
postup do skupiny C Natálie Šůsová v kategorii 11-13 let
postup do skupiny B Lucka Masopustová v kategorii 7-8 let

Sportovní aerobik
1. místo duo Markétka Ryšavá a Adélka Soukupová, kategorie 8-10 let
4. místo Natálka Šimáková, SA jednotlivci 8-10 let
4. místo Adélka Soukupová, SA jednotlivci 8-10 let
6. místo Anička Šilhavá, SA jednotlivci 10-11 let


4.5.2013 Bohemia Aerobic Tour, Hradec Králové 
1. místo Apokalypsa Vendula Škorpíková, Veronika Dusilová, Kateřina Hrdinová, Žofie Zitová, Zuzana Kornelová, Iva a Dana Králová, Jana Bursová, Michal Toman, Karolína Landová, Markéta Mošová, Kateřina Kučerová, Karolína Medová 
1. místo Stepy děti mladší: Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, Lucka Skůpová, Anetka Moravečková, Michaela Karásková, Natálie Šimáková, Nikola Smutná 

4.5.2013 Mistry s mistry, Praha
22. místo Anička Šilhavá, kategorie 9-10 let (celkem 43 závodnic)

28.4.2013 Bohemia aerobik tour, Kutná Hora
1. místo Apokalypsa Vendy Škorpíková, Jája Bursová, Káťa Kučerová, Markéta Mošová, Kája Landová, Michal Toman, J + I Králová, Žofie Zitová, Kája Landová, Zuzka Kornelová
3. místo Rose Maria, děti stepy mladší Adéla Soukupová, Markéta Ryšavá, Lucka Skůpová, Aneta Moravečková, Nikola Smutná, Natálie Šimáková, Michaela Karásková

25.4.2013 Mikulka aerobik Cup, Praha
1. místo Kateřina Daniová, 1. kategorie
2. místo Natálie Vosmíková, 2. kategorie
postup do finále Kateřina Soukupová, 2 kategorie

21.4.2013 Bohemia aerobik tour, Nymburk
4. místo Stepy děti mladší Adéla Soukupová, Markéta Ryšavá, Lucka Skůpová, Aneta Moravečková, Nikola Smutná, Natálie Šimáková, Michaela Karásková
4. místo Apokalypsa  Vendy Škorpíková, Jája Bursová, Káťa Kučerová, Markéta Mošová, Kája Landová, Michal Toman, J + I Královi, Žofie Zitová, Kája Landová, Zuzka Kornelová

19.-20.4.2013 III. VT SA a Fitness, Semily
2. místo děti stepy: Daniela Písecká, Kateřina Daniová, Natálie Vosmíková, Marie Mrštinová, Klára Šimonková, Anna Šilhavá, Klára Gregorová, Natálie Šúsová, Kateřina Soukupová
4. místo Klára Gregorová, kategorie SA ženy 11-13 let
6. místo Anna Šilhavá, kategorie SA ženy 8-13 let
7. místo Kateřina Daniová, Adéla Soukuová, Markéta Ryšavá, kategorie SA tria 8-10 let

18.4.2013 Nepostupový SAMC, Praha
1.místo Karolína Medová, kategorie 14-16 let
2. msíto Lucie Veličková, kategorie 14-16 let
2. místo Kateřina Daniová, kategorie 8-10 let
2. místo Barbora Brošová, kategorie 4-7 let
3. místo Nikola Smutná, kategorie 4-7 let
4. místo Denisa Winterová, kategorie 11-13 let
4. místo Daniela Soukupová, kategorie 4-7 let
5. místo Kateřina Kučerová, kategorie 14-16 let
6. místo Viktorie Voříšková, kategorie 4-7 let
postup do finále kategorie 8-10 let: Daniela Písecká, Natálie Vosmíková
postup do finále kategorie 11-13 let: Barbora Brunclíková, Tereza Svejkovská


14.4.2013 Postopový SAMC Mladá Boleslav
1. místo Karolína Medová, kategorie 14-16 let 
3. místo Lucie Veličková, kategorie 14-16 let
3. místo Denisa Winterová, kategorie 11-13 let
3. místo Natálie Šimáková, ktegorie 8-10 let

13.4.2013 1. ligový závod KK aerobik, Modřany
2. místo ApokalypsaLucie Ajchlerová, Zuzana Kornelová Dana a Iva Královy, Veronika Dusilová, Vendula Škorpíková, Jana Bursová, Michal Toman, Kateřina Hrdinová, Markéta Mošová, Žofie Zitová, Karolína Medová, Kateřina Kučerová a Karolína Landová

7.4.2013 Děti v akci, Chodov
1. místo Apokalypsa  Michal Toman, Žofie Zitová, Markéta Mošová, Veronika Dusilová, Vendula Škorpíková, Lucie Ajchlerová, Iva a Dana Královy, Zuzana Kornelová, Karolína Landová
3. místo děti stepy starší Natálie Vosmíková, Kateřina Daniová, Marie Mrštinová, Natálie Šůsová, Kateřina Soukupová, Anička Šilhavá, Klára Gragorová, Daniela Písecká

6.4.2013 Bohemia Tour, Kralupy nad Vltavou
9. místo stepy děti mladší Anetka Moravečková, Michaela Karásková, Natálie jŠimáková, Lucie Skůpová, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová

30.3.2013 Mistry s mistry, Olomouc
7. místo Anička Šilhavá, kategorie SA ženy 9-10 let

24.3.2013 ATS Team Show, Praha Petřiny
2. místo APOKALYPSA Veronika Dusilová, Michal Toman, Žofie Zitová, Iva Králová, Dana Králová, Zuzana Kornelová, Lucie Ajchlerová, Markéta Mošová, Karolína Landová, Karolína Medová, Kteřina Kučerová, Kateřina Hrdinová

23.3.2013 I. VT SA a Fitness tým, nominační závod na ME, Praha Petřiny
5. místo Kateřina Kučerová, Karolína Medová, Lucie Veličková, kategorie týmy junior 14-16 let
8. místo Lucie Veličková, kategorie SA ženy junior 14-16 let 

24.3.2013 Velká cena Kutné Hory
1. místo Kateřina Daniová, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, kategorie mini tými 8-10 let
4. místo Klára Gragorová, kategorie SA ženy 11-13 let
5. místo Anička Šilhavá
, kategorie SA 8-10 let

Master Class 
1. místo Daniela Soukupová, kategorie 3-5 klet
1. místo Natálie Quittnerová, kategorie 6 let
2. místo Tereza Pinkavová, kategorie 3-5 let
4. místo Viktorie Voříšková, kategorie 6 let 
4. místo Kateřina Daniová, kategorie 8-10 let skupina A
5. místo Adéla Soukupová, kategorie 8-10 let skupina A
5. místo Kateřina Soukupová, kategorie 8-10 let skupina C
6. místo Natálie Šimáková, kategorie 8-10 let skupina B

16.3.2013 KK aerobik, neligový závod, Praha
 
1. místo přípravka,  Bucková Kristýna, Voříšková Viktorie, Maršálová Marie, Quittnerová Natálie, Novotná Ivana, Frolová Alisa, Hudáková Jana, Brošová Barbora, Němcová Anna, Bábíčková Marie, Matoušková Tereza, Kristýnka Kučerová, Terezka Pinkavová
1. místo Apokalypsa, Jana Bursová, Zuzana Kornelová, Karolína Landová, Lucie Ajchlerová, Vendula Škorpíková, Karolína Medová, Michal Toman, Žofie Zitová, Veronika Dusilová Markéta Mošová, Kateřina Kučerová, Kateřina Hrdinová 

3.3.2013 Sportovní aerobik a fitness týmy, III. VT Kladno
1. místo děti stepy Kateřina Daniová, Dáda Písecká, Natálie Šůsová, Maruška Mrštinová, Klára Šimonková, Anetka Moravečková, Markéta Ryšavá, Natálie Vosmíková, Natálie Šimáková, Anička Šilhavá
4. místo Anička Šilhavá, kategorie SA ženy 8-10 let 
7. místo Adélka Soukupová, Kateřina Daniová, Markéta Ryšavá, kategorie týmy 8-10 let

2. 3.2013 Sportovní aerobik a fitness týmy, II. VT Kladno
1. místo Lucie Veličková, kategorie SA ženy 14-16 let 
1. místo Kateřina Kučerová, Karolína Medová, Lucie Veličková, kategorie týmy 14-16 let 

2.3.2013 Postupový SAMC Praha Petřiny
2. místo Denisa Winterová, kategorie 11-13 let
5. místo Kateřina Daniová
, kategorie 8-10 let
postup do finále: Adéla Soukupová, Klárka Gregorová, 

24.2.2012 I. VT Aerobik Team Show Open Cup, Praha Petřiny 
2. místo APOKALYPSA, Veronika Dusilová, Michal Toman, Žofie Zitová, Iva Králová, Dana Králová, Zuzana Kornelová, Vendula Škorpíková, Lucie Ajchclerová, Markéta Mošová, Karolína Landová, Karolína Medová, Kateřina Kučerová, Kateřina Hrdinová

23.2.2013 III. VT Sportovní aerobik a fitness týmy, Praha Petřiny
1. místo stepy děti Daniela Písecká, Kateřina Daniová, Natálie Vosmíková, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, Anna Šilhavá, Klára Gregorová, Natálie Šúsová, Natálie Šimáková, Kateřina Soukupová
2. místo Anička Šilhavá, kategorie jednotlivci 8-10 let
6. místo Barča Brunclíková, kategorie jednotlivci 11-13 let
6. místo Kateřina Daniová, Markéta Ryšavá, kategorie týmy 8-10 let

10.2.2013 Hvězdičkový Master Class, Kutná Hora
1. místo Natálie Quittnerová, kategorie 6 let sluníčka
1. místo Terezka Pinkavová, kategorie 3-5 let berušky
2. místo Viktorie Voříšková, kategorie 6 let sluníčka 
2. místo Aneta Moravečková, kategorie 7-8 let hvězdy
3. místo Kristínka Bucková, kategorie 3-5 let berušky
6. místo Kateřina Daniová, kategorie 9-10 let hvězdy
8. místo Ema Krejčí, kategorie 3-5 let berušky
8. místo Daniela Písecká, kategorie 9-10 let hvězdy
9. místo Denisa Winterová, kategorie 11-13 let hvězdy
9. místo Natálie Šůsová, kategorie 11-13 let hvězdičky
finále Ellen Krejčí, kategorie 9-10 hvězdičky 
finále Natálie Vosmíková, kategorie 9-10 let hvězdy

26.1.2013 Postupový SAMC, České Budějovice
4. místo Kateřina Daniová, kategorie 8-10 let 
finále: Natálie Vosmíková, kategorie 8-10 let

12.1.2013 Tříkrálový aerobik Kutná Hora 

1. místo Daniela Soukupová, kategorie 3-4 let 
1. místo Aneta Moravečková, kategorie 7-8 let skupina C
1. místo Daniela Písecká, kategorie 9-10 let skupina D
4. místo Adéla Soukupová, kategorie 7-8 let skupina A 
4. místo Kristýna Bucková, kategorie 3-4 let
5. místo Tereza Pinkavová, kategorie 3-4 let
6. místo Natálie Quittnerová, kategorie 5-6 let skupina A
7. místo Kateřina Soukupová, kategorie 9-10 let skupina D
7. místo Kateřina Daniová, kategorie 9-10 let skupina B
8.-9. místo Viktorie Voříšková, kategorie 5-6 let skupina A
9. místo Natálie Šimáková, kategorie 7-8 let, skupina A
9. místo Natálie Vosmíková, kategorie ? skupina B
10. místo Natálie Šůsová, kategorie 9-10 let skupina C
10.-11. místo Klára Šimonková, kategorie 9-10 let skupina D