PARTNEŘI:
Hlavní město Praha

Praha 14

Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

FISAF
 
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999

Naše úspěchy za rok 2014

TOP TEN CLUB ČR na konci  roku 2014 - 15. místo (celkem hodnoceno 67 klubů) 

22.11.2014 Master Class KK aerobik, Praha
5. místo Natálie Šimáková, kategorie liga A

22. 11. 2014 Master Class, Kralupy nad Vltavou 
5. místo Natálie Šůsová, kategorie 11-13 let hvězdičky
Daniela Písecká, postup do finále kategorie Hvězdy 11-13 let 
Lucie Masopustová, postup do finále ketegorie Hvězdy 9-10 let  

15.11. 2014 II. VT SA a Fitness týmy, Mladá Boleslav 
2. místo stepy Junior, Nikola Nováková, Bára Brunclíková, Tereza Svejkovská, Karolína Peterová, Tereza Lenzová, Lucie Štírská, Anastázie Růžičková, kategorie stepy 14-16 let, 
13. místo Natálie Šimáková
, kategorie 8-10 let ženy

8.11.2014 I. VT SA a Fitness týmy a ATS, Kladno
1. místo Army March Natálie Šimáková, Natálie Šůsová, Natálie Vosmíková, Lucie Masopustová, Bára Brošová, Marie Maršálová, Bára Luhanová, Viktorka Voříšková, Daniela Soukupová, Kateřina Soukupová, Aneta Moravečková, Markéta Ryšavá, Nikola Smutná

1.11.2014 Mistry s mistry, Český Brod 
4. místo stepy Junior, Tereza Svejkovská, Tereza Lezová, Karolína Peterová, Bára Brunclíková, Nikola Nováková, Lucie Štírská

1. 11. 2014 III. VT SA a Fitness týmy, České Budějovice
2. místo Anetka Moravečková, kategorie SA ženy 8-10 let
2. místo Kačka Daniová, Kačka Soukupová, Markétka Ryšavá, kategorie týmy 11-13 let
5. místo Viktorka Voříšková, Daniela Soukupová, kagorie týmy 6-7 let 

25. 10. 2014 Chrudimská soutěž v aerobiku, Master Class
postup do finále Daniela Písecká, kategorie 9-11 let profi

24. 10. 2014 Mistrovství světa v Aerobiku, Top Hotel Praha

5. místo Michal Toman a Jája Bursová, kategorie páry senior 


18.10 2014 II. VT SA a Fitness týmy, Praha Petřiny
2. místo stepy junior Lucie Štírská, Bára Brunclíková, Nikola Nováková, Anastázie Růžičková, Tereza Svejkovská, Tereza Lenzová, Karolína Peterová, kategorie step junior 14-16 let 
10. místo Natálie Šimáková, kategori SA ženy 8-10 let 

11. 10. 2014 III. VT SA a Fitness týmy, Vansdorf
1. místo Daniela Soukupová a Viktorie Voříšková, kategorie 6-7 let týmy
2. místo Aneta Moravečková, kategorie ženy jednotlivci
2. místo Katerina Daniová, Markéta Ryšavá, Kateřina Soukupová, kategorie 11-13 let týmy
4. místo Kritýna Bucková, Tereza Pinkavová, kategorie 6-7 let týmy
6. místo Barbora Brošová, Barbora Luhanová, kategorie 8-10 let týmy

11. 10. 2014 Mistry s mistry, Rakovník
1. místo Karolína Landová, Tereza Nachtmanová, Adéla Petroušová, kategorie senior tria
2. místo stepy junior, Anastázie Růžičková, Lucie Štírská, Tereza Lenzová, Karolína Peterová, Nikola Nováková, Tereza Svejkovská, kategorie stepy C
3. místo Lucie Veličková, kategorie senior ženy Elite

4.10.2014 Hvězdičkový aerobik, Kutná Hora 
4. místo Kristýnka Bucková, kategorie 
postup do finále Daniela Písecká, kategorie 11-13 let Hvězdy

4.-5.10.2014 MČR I VT SA a Fitness týmy, Ostrava 
3. místo Jana Bursová a Michal Toman, kategorie páry dospělí

27. - 28.9.2014 III. VT SA a Fitness týmy a ATS, Praha Petřiny
1. místo Markéta Ryšavá, Kateřina Soukupová, Kateřina Daniová, kategorie SA týmy 11-13 let
3. místo Viktorie Voříšková, Daniela Soukupová, kategorie SA týmy 6-7 let
5. místo Kristýna Bucková, Tereza Pinkavová, kategorie SA týmy 6-7 let
6. místo Aneta Moravečková, kategorie SA ženy 8-10 let
8. místo Marie Maršálová, Barbora Luhanová, Barbora Brošová, SA týmy 8-10 let

1. místo Army March: Klaudie Bendová, Sofie Bendová, Aneta Moravečková, Lucie Masopustová, Natálie Šimáková, Markéta Ryšavá, Natálie Šůsová, Vikrorie Voříšková, Marie Maršálová, Bára Luhanová, Bára Brošová, Kateřina jSoukupová, Daniela Soukupová, Natálie Vosmíková, Adéla Soukupová, Michaela Karásková, Lucie Skůpová, kategoie ATS
1. místo Voda: Veronika Dusiová, Žofie Zitová, Vendy Škorpíková, Lucie Ajchlerová, Lucie Veličková, Michal Toman, Iva Králová, Kateřina Kučerová, Kateřina Hrdinová, Zuzana Kornelová, Renata Písecká, kategorie ATS

20.9.2014 Mistry s mistry, Kralupy nad Vltavou
2. místo Adéla Petroušová, Tereza Nachtmanová, dvojice kategorie D 

20. 9. 2014 I. VT SA a Fitness týmy, Semily
2. místo Jana Bursová a Michal Toman, kategorie páry senior

13.9.2014 II. SA a Fitness týmy, Praha Kobylisy

1. místo stepy junior Lucie Šřírská, Tereza Svejkovská, Bára Brunclíková, Karolína Peterová, Klára Gregorová, Nikola Nováková, Tereza Lenzová
2. místo Stepy děti Portorico: Aneta Moravečková, Lucie Masopustová, Natálie Šimáková, Adéla Soukupová, Markéta Ryšavá, Nikola Smutná, Lucie Skůpová, Michaela Karásková
6. místo Adéla Soukupová, kategorie SA ženy 8-10 let
7. místo Natálie Šimáková, kategorie SA ženy 8-10 let

15.6.2014 Pražský pohár, Master Class, Praha Ratibořská
1. místo Terezka Pinkavová, kategorie 5-6 let
1. místo Natálka Vosmíková, kategorie 11-13 let
2. místo Natálka Šůsová, kategorie 11-13 let
3. místo Barborka Brošová, kategorie 7-8 let
4.místo Kristýnka Bucková, kategorie 5-6 let

8.6.2014 - KK aerobik, Liga Žij pohybem - finále, Praha
2. místo VODA, ATS kategorie nad 17 let Veronika Dusilová, Lucie Veličková, Michal Toman, Markéta Mošová, Zuzana Kornelová, Lucie Ajchlerová, Vendula Škorpíková, Žofie Zitová, Jana Bursová, Kateřina Kučerová, Karolína Medová, Karolína Landová, Renata Písecká, Kateřina Hrdinová  

8.6.2014 - III. VT SA a Fitness týmy, Mladá Boleslav
1. místo Anetka Moravečková, kategorie SA ženy 8-10 let
2. misto Danielka Soukupová, Viktorka Voříšková, kategorie SA týmy 6-7 let
2. místo Markétka Ryšavá, Káťa Soukupová, kategorie SA týmy 11-13 let 
3. místo Terezka Pinkavová, Kristýna Bucková, kategorie SA Týmy 6-7 let
5. místo stepy Army March, kategorie stepy 11-13 let, Natálka Šůsová, Maruška Mrštinová, Dáda Písecká, Klárka Šimonková, Naty Vosmíková, Káťa Soukupová, Anička Šilhavá
10. místo Maruška Maršálová, Bára Luhanová, Bára Brošová, kategorie SA týmy 8-10 let

7.6.2014 - II. VT SA a Fitness týmy, Mladá Boleslav
5. místo Natálka Šimáková, kategorie SA ženy 8-10 let 
3. místo stepy Portorico, kategorise step 8-10 let, Natálka Šimáková, Nikolka Smutná, Lucka Skůpová, Maky Ryšavá, Adélka Soukupová, Anetka Soukupová, Anetka Moravečková, Míša Karásková, Lucka Masopustová
3. místo stepy junior, kategorie step 14-16 let, Nikola Nováková, Karolína Peterová, Tereza Lenzová,  Tereza Svejkovská, Klára Gregorová, Lucka Štírská

7.6.2013 Kralupský pohár, Kralupy
2. místo, Tereza Pinkavová, Kristýna Bucková, kategorie 6-7 let
1. místo Viktorka Voříšková, Daniela Soukupová, kategorie 6-7 let
3. místo Tereza Pinkavová, kategorie profi sólo 6-7 let
2. místo Kateřina Soukupová, kategorie profi sólo 11-13 let 
1. místo Daniela Soukupová, kategorie profi sólo 11-13 let
2. místo Aneta Moravečková, kategorie profi sólo 8-10 let

7.6.2014 Master Class, Kralupy nad Vltavou
1. místo + miss sympatie Terezka Pinkavová, kategorie sluníčka 6-7 let

31. 5. 2014 Finále Bohemia Aerobik Tour, Kutná Hora
1. místo Voda, kategorie ATS 17 let a více, Veronika Dusilová, Lucie Ajchlerová, Renata Písecká, Vendula Škorpíková, Žofie Zitová, Karlína Landová, Michal Toman, Jana Bursová, Markéta Mošová, Kateřina Hrdinová, Kateřina Kučerová, Iva Králová, Dana Králová, Zuzana Kornelová, Lucie Veličková
2. místo Army March, kategorie ATS do 10,5 let, Aneta Moravečková, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, Natálie Šimáková, Marie Maršálová, Natálie Vosmíková, Kateřina Soukupová, Bára Brošová, Nikola Smutná, Lucie Skůpová, Viktorie Voříšková, Bára Luhanová, Michaela Karásková, Lucie Masopustová, Daniela Soukupová
3. místo Portorico, kategorie step do 10 let, Adéla Soukupová, Natálie Šimáková, Aneta Moravečková, Lucie Skůpová, Nikokla Smutná, Lucie Masopustová, Markéta Ryšavá

25. 5. 2014 MISTROVSTVÍ ČR, AEROBIC TEAM SHOW,  Praha Petřiny 
1. místo Voda
, Zuzana Kornelová, Kateřina Hrdinová, Vendula Škorpíková, Žofie Zitová, Iva Králová, Dana Králová, Veronika Dusilová, Michal Toman, Lucie Ajchlerová, Lucie Veličková, Kateřina Kučerová, Karolína Medová, Jana Bursová, Markéta Mošová, Tenata Písecká, Karolína Landová, kategorie 17 a více let   
3. místo Army March Aneta Moravečková, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, Natálie Šimáková, Marie Maršálová, Natálie Vosmíková, Kateřina Soukupová, Bára Brošová, Nikola Smutná, Lucie Skůpová, Viktorka Voříšková, Bára Luhanová, Míša Karásková, Lucie Masopustová, kategorie 8-10 let 

25.5.2014 MČR Master Class, Praha Petřiny 
2. místo Adélka Soukupová, kategorie 8-10 let 
6.místo Natálka Šimáková,
kategorie 8-10 let 
6. místo Karolína Medová
, kategorie 14-16 let 

24. 5. 2014 Finále Mistry s Mistry, Praha 
1. místo Adéla Petroušová, Terka Nachtmanová, Karolína Landová, kategorie mini týmy kategorie D

24. 5. 2014 Chodovské berušky, Praha Chodov
1. místo Kateřina Daniová, Kateřina Soukupová  kategorie 11-13 let
4. místo Marie Maršálová, Barbora Luhanová, Barbora Brošová, kategorie 8-10 let
2. místo Tereza Pinkavová, Kristýnka Bucková, kategorie 4-7 let
1. místo Viktorie Voříšková, Daniela Soukupová, kategorie 4-7 let
2. místo Voda, kategorie ATS Zuzana Kornelová, Kateřina Hrdinová, Lucie Veličková, Vendula Škorpíková, Žofie Zitová, Iva Králová, Dana Králová, Veronika Dusilová, Michal Toman, Lucie Ajchlerová, Kateřina Kučerová, Karolína Medová, Jana Bursová, Markéta Mošová, Renata Písecká, Karolína Landová 
3. místo Army March, kategorie ATS Aneta Moravečková, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, Natálie Šimáková, Marie Maršálová, Natálie Vosmíková, Kateřina Soukupová, Bára Brošová, Nikola Smutná, Lucie Skůpová, Viktorka Voříšková, Bára Luhanová, Míša Karásková, Lucie Masopustová
1. místo Stepy děti, Aneta Moravečková, Nikola Smutná, Lucie Masopustová, Michaela Karásková,Markéta Ryšavá, Adéla jSoukupová, Natálie Simáková, Lucie Skůpová

18. 5. 2014 KK aerobik, Liga žij pohybem, Praha
2. místo ATS, kategorie Aerobic Show 15-16 let Veronika Dusilová, Michal Toman, Kateřina Hrdinová, Zuzana Kornelová, Vendula Škorpíková, Markéta Mošová, Iva Králová, Dana Králová, Kateřina Kučerová, Žofie Zitová, Renata Písecká Karolína Landová, Lucie Veličková, Jana Bursová, Karolína Medová
3. místo Motýlci, kategorie Aerobic show 4-7 let Karolína Plechatá, Jana Hudáková, Marie Bábíčková, Elisabeth Ostrožíková, Tereza Matoušková, Anna Matoušková, Veronika Vacková, Bára Pertlová, jEliška Soukupová, Sára Bullová, Karolína Šilhavá, Kristýna Kučerová

18. 5. 2014 Hvězdičkový závod Kutná Hora
3. místo - TOP TEN KLUB 2013/2014 - FIT STUDIO D 
3. místo Kristýnka Bucková -
Top Ten jednotlivec za rok 2013/2014
4. místo Terezka Pinkavová - Top Ten jednotlivec za rok 2013/2014 
12. místo Natálka Šůsová - Top Ten jednotlivec za rok 2013/2014

1. místo Terezka Pinkavová, Master Class kategorie do 6 let 
2. místo Kristýnka Bucková, Master Class kategorie do 6 let
2. místo Terezka Pinkavová, sólo SA Basic do 7 let 
3. místo Terezka Pinkavová a Kristýnka Bucková, SA týmy duo do 7 let 

17. - 18. 5. 2014 III. VT SA a Fitness týmy, Semily
1. místo stepy junior, kategorie step 14-16 let Nikola Nováková, Lucie Štírská, Klára Gregorová, Tereza Lenzová, Karolína Peterová, Tereza Svejkovská
1. místo Step March, kategorie step 11-13 let Natálie Šůsová, Marie Mrštinová, Daniela Písecká, Klára Šimonková, Kateřina Daniová, Natálie Vosmíková, Kateřina Soukupová, Anna Šilhavá
2. místo Danielka Soukupová, Viktorka Voříšková, kategorie týmy 6-7 let
2. místo Kačka Soukupová, Markétka Ryšavá, Káťa Daniová, kategorie týmy 11-13 let 
4. místo Anetka Moravečková, kategorie SA ženy 8-10 let 
8. místo Maruška Maršálová, Bára Brošová, Barča Luhanová, kategorie týmy 8-10 let 
10. místo Markétka Ryšavá, kategorie SA ženy 8-10 let
14. místo Káťa Daniová, kategorie SA ženy 11-13 let 

17.5.2014 II. VT SA a Fitness týmy, Semily
3. místo Adélka Soukupová, kategorie SA ženy 8-10 let 

17. 5. 2014 Perníková kopretina, Pardubice
2. místo Voda, kategorie ATS 15-20 let, Veronika Dusilová, Michal Toman, Kateřina Hrdinová, Zuzana Kornelová, Vendula Škorpíková, Markéta Mošová, Iva Králová, Dana Králová, Žofie Zitová, Renata Písecká, Karolína Landová, Lucie Veličková, Jana Bursová

17.5.2014 Master Class, postupový Plzeň 
4. místo a postup na MČR Karolína Medová, kategorie 14-16 let 
postup do finále a postup na MČR Terezka Pinkavová
, kategorie 8-10 let 

11.5.2014 - Bohemia Aerobik Tour, Hradec Králové
2. místo Stepy Portorico, kategorie step  do 10 let - Aneta Moravečková, Nikola Smutná, Lucie Masopustová, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, Natálie Šimáková, Lucie Skůpová
3. místo Step March, kategorie step do 12 let - Natálie Šůsová, Marie Mrštinová, Daniela Písecká, Klára Šimonková, Kateřina Daniová, Natálie Vosmíková, Kateřina Soukupová, Anna Šilhavá
4. místo ATS Voda - kategorie ATS nad 17 let - Zuzana Kornelová, Žofie Zitová, Vendula Škorpíková, Kateřina Hrdinová, Markéta Mošová, Karolína Landová, Veronika Dusilová, Kateřina Kučerová, Karolína Medová, Jana Bursová, Lucie Veličková 
5. místo ATS Army March, kategorie do 10,5 let - Bára Brošová, Kristýna Bucková, Tereza Pinkavová, Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková, Natálie Šůsová, Natálie Vosmíková, Kateřina Soukupová, Michaela Karásková, Marie Maršálová, Nikola Smutná, Adéla Soukupová, Markéta Ryšavá, Natálie Šimáková, Lucie Skůpová, Lucie Masopustová, Aneta Moravečková, Bára Luhanová, Klaudie Bendová, Sofie Bendová

10.5.2014 - I.VT SA a Fitness týmy,  3. nominační závod SA a Fitness týmy, Havlíčkův Brod
7. místo Lucka Veličková, kategorie ženy junior 14-16 let

4. 5. 2014 Soutěž pódiových skladeb, jednotlivců a minitýmů sportovního aerobiku, Praha Ratibořická
1. místo Terezka Pinkavová, 0. kategorie sólo Basic aerobic 
1. místo Anetka Moravečková, I. kategorie sólo Profi aerobic
1. místo Danielka Soukupová, Viktorka Voříšková, 0. kategorie mini týmy Basic Aerobic
1. místo Step March, II. kategorie týmy step aerobik: Písecká Daniela, Soukupová Kateřina, Vosmíková Natálie, Mrštinová Marie, Šilhavá Anna, Daniová Kateřina, Šůsová Natálie, Klára Šimonková
2. místo Kačka Soukupová, Markétka Ryšavá, Káťa Daniová, I. kategorie mini týmy Profi Aerobic
2. místo Maruška Maršálová, Barča Luhanová, Bára Brošová, I. kategorie mini týmy Basic Aerobic
2. místo stepy seniorky, IV. kategorie týmy step aerobic: Veronika Dusilová, Kateřina Hrdinová, Vendula Škorpíková, Zuzana Kornelová, Žofie Zitová, Iva Králová, Dana Králová, Lucie Ajchlerová
2. místo Army March, II. kategorie Tema show: Marie Maršálová, Bára Brošová, Viktorka Voříšková, Natálie Vosmíková, Natálie Šůsová, Kateřina Soukupouvá, Daniela Soukupová, Adéla Soukupová, Bára Luhanová, Markétaj Ryšavá, Natálie Šimáková, Anička Šilhavá, Kladie Bendová, Sofie Bendová, Anetka Moravečková
2. místo Voda, IV. kategorie Team Show: Vendula Škorpíková, Kateřina Hrdinová, Zuzana Kornelová, Žofie Zitová, Michal Toman, Markéta Mošová, Iva Králová, Dana Králová, Veronika Dusilová, Kateřina Kučerová, Karolína Medová, Karolína Landová, Lucie Veličková
4. místo Natálka Šimáková, I. kategorie sólo Profi aerobik
6. místo Markétka Ryšavá, I. kategorie sólo Profi aerobik
6. místo Kačka Daniová, II. kategorie sólo Profi aerobik 
7. místo Kačka Soukupová, II. kategorie sólo Profi aerobik 

3. 4. 2014 Mini miss aerobik, semifinále
2. místo Terezka Pinkavová, + postup do finále 

28. 4. 2014 Velká cena Kutné Hory, SA a minitýmy 
1. místo Anetka Moravečková, kategorie SA ženy 8-10 let
1. místo Viktorie Voříšková, Daniela Soukupová, kategorie 
1. místo Kačka Soukupová, Markétka Ryšavá, Kačka Daniová, kategorie 
2. místo Markétka Ryšavá, kategorie
4. místo Natálka Šimáková, kategorie 
4. místo Kačka Soukupová, kategorie 
4. místo Terezka Pinkavová, Kristýnka Bucková, kategorie 
6. místo Kačka Daniová, kategorie 

28. 4. 2014 Velká cena Kutné Hory, Master Class
1. místo Terezka Pinkavová, kategorie 6 let 
2. místo Kristýnka Bucková, kategorie 6 let 
4. místo Natálka Vosmíková, kategorie 11-13 let, skupina C
6. místo Lucka Masopustová, kategorie 9-10 let, skupina C
6. místo Babetka Novotná, kategorie 7-8 let, skupina B
11. místo Natálka Šůsová, kategorie 11-13 let skupina B
postup do finále Kačka Daniová, kategorie 11-13 let skupina A

28. 4. 2014 II. VT SA a Fitness týmy, Louny

3. místo Natálka Šimáková, kategorie 8-10 let ženy 

27.4.2014 Bohemia Aerobic Tour Kutná Hora 
1. místo Voda, 4. kategorie  ATS 17+, Veronika Dusilová, Michal Toman, Vendula Škorpíková, Zuzana Kornelová, Žofie Zitová, Markéta Mošová, Jana Bursová, Iva Králová, Dana Králová, Kateřina Kučerová, Kateřina Hrdinová, Karolína Landová, Karolína Medová, Lucie Veličková, Renata Písecká

25.-27.4.2014 III. VT SA Fitness týmy, Louny
1. místo stepy Army, kategorie step 11-13 let, Kateřina Daniová, Kateřina Soukupová, Natálie Vosmíková, Marie Mršitnová, Klára Šimonková, Daniela Písecká, Natálie Šůsová
2. místo stepy Juniorky, kategorie step 14-16 let, Karolína Peterová, Tereza Svejkovská, Bára Bruclíková, Nikola Nováková, Tereza Lenzová, Klára Gregorová, Lucie Štírská
2. místo Viktorie Voříšková, Daniela Soukupová, kategorie týmy 6-7 let 
3. místo trio Kačka Daniová, Markétka Ryšavá, Kačka Soukupová, kategorie týmy 11-13 let 
4. místo Anetka Moravečková
, katogerie 8-10 ženy 
9. místo Maruška Maršálová, Bára Luhanová, Bára Brošová, kategorie týmy 8-10 let 
12. místo Anička Šilhavá, kategorie ženy 11-13 let 

19.-20.4.2014 Mistry s mistry, Praha
2. místo Marie Maršálová, Bára Luhanová, Barbora Brošová
8. místo Terazka Pinkavová, Kristýnka Bucková
15. místo Karolína Landová
3. místo Karolína Landová, Adéla Petroušová, Tereza Nachtmanov
á

13. 4. 2014 Bohemia aerobik tour, Náchod
1. místo Stepy Army, kategorie stepy kadet, Natálie Šůsová, Marie Mrštinová, Daniela Písecká, Klára Šimonková, Kateřina Daniová, Natálie Vosmíková, Kateřina Soukupová, Anna Šilhavá
1. místo stepy děti, kategorie stepy děti, Aneta Moravečková, Nikola Smutná, Lucie Masopustová, Michaela Karásková, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, Natálie Šimáková, Lucie Skůpová
1. místo ATS Voda, kategorie ATS na 17 let, Jana Bursová, Iva Králová, Dana Králová, Kateřina Hrdinová, Zuzana Kornelová, Karolína Landová, Karolína Medová, Vendula Škorpíková, Žofie Zitová, Veronika Dusilová, Michal Toman, Renata Písecká
2. místo ATS Army, kategorie ? Bára Brošová, Kristýna Bucková, Tereza Pinkavová, Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková, Natálie Šůsová, Natálie Vosmíková, Kateřina Soukupová, Michaela Karásková, Bára Luhanová, Marie Maršálvá, Nikola Smutná, Sdéla Soukupová, Markéta Ryšavá, Natálie Šimáková, Lucie Skůpová, Lucie Masopustová, Anna Šilhavá, Aneta Moravečková, Petra Sedláčková, Klaudie Bendová, Sofie Bendová
5. místo stepy junior, kategorie do 15,4 let,  Tereza Lenzová, Karolína Peterová, Nikola Nováková, Bára Brunclíková, Tereza Svejkovská, Lucie Štírská

12.4.2014  I. VT SA Fitness týmy, II. nominační závod Ostrava
7. místo Lucie Veličková, SA ženy 14 - 16 let

10.4.2014 Aerobik Cup Praha, Master Class 
1. místo Kateřina Daniová, II. kategorie 

6. 4.3014 Soutěž pódiových skladeb a minitýmů 7. ročník, Kralupy nad Vltavou

1. místo SA trio Maruška Maršálová, Bára Luhanová, Bára Brošová
1. místo ATS Voda,
Lucie Veličková, Iva Králová, Zuzana Kornelová, Markéta Mošová, Kateřina Hrdinová, Michal Toman, Jana Bursová, Žofie Zitová, Vendula Škorpíková, Dana Králová, Veronika Dusilová
6. místo stepy senior, Vendula Škorpíková, Žofie Zitová, Zuzana Kornelová, Iva Králová, Dana Králová, Kateřina Hrdinová, Jana Bursová, Veronika Dusilová

6. 4. 2014 Mistry s mistry, Olomouc
2. místo SA trio Adéla Petroušová, Tereza Nachtmanová, Karolína Landová, kategorie minitýmy D

5. 4. 2014 Bohemia aerobik tour Jičín
3. místo stepy děti, kategorie do 10 let, Aneta Moravečková, Nikola Smutná, Lucie Masopustová, Michaela Karásková, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, Natálie Šimáková, Lucie Skůpová
4. místo ATS Army, kategorie do 10,5 let, Bára Brošová, Kristýna Bucková, Tereza Pinkavová, Daniela Soukupová, Viktovie Voříšková, Natálie Šůsová, Natálie Vosmíková, Kateřina Soukupová, Karásková Michaela, Luhanová Bára, Maršálová Marie, Nikla Smutná, Adéla Soukupová, Markéta Ryšavá, Natálie jŠimáková, Lucie Skůpová, Masopustová Lucie, Anna Šilhavá, Aneta Moravečková, Petra Sedláčková Klaudie Bendová, Sofie Bendová
5. místo stepy kadet Army March do 12 let Natálie Šůsová, Marie Mrštinová, Daniela Písecká, Klára Šimonková, Kateřina Daniová, Natálie Vosmíková, Kateřina Soukupová, Anna Šilhavá

5. 4. 2014 Liga Žij pohybem KK aerobik, Praha
2. místo ATS Voda, kategorie 15-26 let Vendula Škorpíková, Veronika Dusilová, Lucie Ajchlerová, Žofie Zitová, Markéta Mošová, Michal Toman, Zuzana Kornelová, Kateřina Hrdinová, Kateřina Kučerová, Karolína Landová, Karolína Medová, Renata Písecká Lucie Veličková, Jana Bursová, Iva Králová, Dana Králová
5. místo stepy junior, Bára Brunclíková, Karolína Peterová, Tereza Lenzová, Tereza Svejkovská, Nikola Nováková, Klára Gregorová

4. 4. 2014 Postupový SAMC, Kladno
6. místo a postup na MČR SAMC Aný Růžičková, kategorie 11-13 

30. 3. 2014 Bohemia aerobik tour, Nymburk
1. místo stepy Army March, 2. kategorie do 12 let Natálie Šůsová, Marie Mrštinová, Daniela Písecká, Natálie Šimonková, Kateřina Daniová, Natálie Vosmíková, Kateřina Soukupová, Anna Šilhavá
2. místo ATS Army March, kategorie ATS do 10,4 let, Nikola Smutná, Bára Brošová, Viktorie Voříšková, Natálie Šůsová, Natálie Vosmíková, Kateřina Soukupová, Michaela Karásková, Bára Luhanová, Marie Maršálová, Adéla Soukupová, Markéta Ryšavá, Natálie Šimáková, Lucie Skůpová, Lucie Skůpová, Lucie Masopustová, Anna Šilhavá
4. místo ATS Voda, 4. kategorie ATS nad 17 let, Veronika Dusilová, Vendula Škorpíková, Lucie Ajchlerová, Michal Toman, Zuzana Kornelová, Žofie Zitová, Jana Bursová, Kateřina Hrdinová, Markéta Mošová, Karolína Medová, Karolína Landová, Renata Písecká
10. místo stepy junior , 4. kategorie do 16,4 let, Bára Brunclíková, Tereza Lenzová, Karolína Peterová, Tereza Svejkovská, Klára Gregorová, Nikola Nováková

30. 3. 2014 - I. VT SA a Fitness týmy, I.  nominační závod, Louny
3. místo SA pár Markéta Mošová, Michal Toman, kategorie senior
7. místo Lucie Veličková, kategorie SA ženy 14 - 16 let

29.3.2014 Děti v akci, Praha Chodov
1. místo SA duo Terezka Pinkavová, Kristýnka Bucková

29. 3. 2014 ATS Open 3, Louny
2. místo ATS Army March kategorie 8-10 let,  Bára Brošová, Viktorie Voříšková, Anna Šilhavá, Natálie Vosmíková, Kateřina Soukupová, Michaela Karásková, Bára Luhanová, Marie Maršálová, Nikola Smutná, Adéla Soukupová, Markéta Ryšavá, Natálie Šimáková, Lucie Skůpová, Lucie Masopustová
2. místo ATS Voda kategorie 17 a více, Veronika Dusilová, Renata Písecká, Kateřina Kučerová, Vendula Škorpíková, Jana Bursová, Karolína Medová, Karolína Landová, Kateřina Hrdinová, Michal Toman, Lucie Ajchlerová, Markéta Mošová, Lucie Veličková 

22.-23.3.2014 Mistry s mistry, Říčany
2. místo Bára Luhanová, Bára Brošová, Marie Maršálová, kategorie A mini týmy
3. místo Tereza Jandová, Tereza Nachtmanová, Adéla Peteroušová, kategorie D mini týmy
14. místo Karolína Landová,
kategorie E jednotlivkyně
14. místo Michal Toman, Markéta Mošová,
kategorie D dvojice 

15.3.2014 Mistry s mistry, Roudnice nad Labem
1. místo Tereza Jandová, Tereza Nachtmanová, Adéla Petroušová, kategorie D miny týmy
12. místo Karolína Landová, kategorie E jednotlivci

15.3.2014 KK Aerobik, liga Žij Pohybem, Praha
2. místo Stepy junior, kategorie step teams 15-26 let, Tereza Svejkovská, Klára Gregorová, Bára Brunclíková, Karolína Peterová, Tereza Lenzová, Nikola Nováková
2. místo ATS Voda, kategorie 15-26 let, Veronika Dusilová, Lucie Ajchlerová, Vendula Škorpíková, Žofie Zitová, Lucie Veličková, Renata Písecká, Michal Toman, Zuzana Kornelová, Kateřina Kučerová, Kateřina Hrdinová, Iva Králová, Dana Králová, Karolína Landová, Karolína Medová, Jana Bursová, Markéta Mošová
3. místo Motýlci, kategorie basic team show 4-7 let, Bullová Sára, Bábíčková Marie, Karolína Plechatá, Soukupová Eliška, Matoušková Anna, Matoušková Tereza, Hudáková Jana, Pertlová Barbora, Fialová Natálie, Kučerová Kristýna, Vacková Veronika
4. místo ATS Army March, kategorie ATS s náčiním 8-10 let: Bára Brošová, Kristýna Bucková, Tereza Pinkavová, Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková, Natálie Šůsová, Natálie Vosmíková, Kateřina Soukupová, Michaela Karásková, Lucie Masopustová, Bára Luhanová, Marie Maršálová, Nikola Smutná

9.3.2014 ATS Open 2, Praha Petřiny
2. místo ATS Army, kategorie 10-13 let Markétka Ryšavá, Lucie Masopustová, Anetka Moravečková, Sdélka Soukupová, Lucka Skůpová, Natálie Šimáková, Bára Brošová, Kristýnka Busková, Bára Luhanová, Maruška Maršálová, Tereza Pinkavová, Natálka Šůsová, Natálka Vosmíková, Nikola Smutná, Viktorka Voříšková
2. místo ATS Voda, kategorie 17 a více,  Kája Landová, Vendy Škorpíková, Žofie Zitová, Iva Králová, Dana Králová, Veronika Dusilová, Karolína Medová, Kateřina Kučerová, Zuzana Kornelová, Jana Bursová, Renata Písecká, Lucka Veličková, Lucka Ajchlerová, Katka Hrdinová, Michal Toman, Markéta Mošová 

8.3.2014 II. VT Fitness týmy, SA Praha Petřiny 
1. místo stepy děti, Lucka Masopustová, Nikolka Smutná, Míša Karásková, Markétka Ryšavá, Adélka Soukupová, Anetka Moravečková, Naty Šimáková, Lucka Skůpová
4. místo Adélka Soukupová, kategorie SA ženy 8-10 let 
7. místo Natálka Šimáková, kategorie SA ženy 8-10 let

2.3.2014 Postupový MC, Praha Petřiny
5. místo a postup na MČR SAMC Lucie Veličková, kategorie 14-16 let 
6. místo a postup na MČR SAMC Adéla Soukupová, kategorie 8-10 let 
postup do finále a postup na MČR SAMC Natálie Šimáková, katgorie 8-10 let 
postup do finále a postup na MČR SAMC Kateřina Daniová, kategorie 11-13

23.2.2014 ATS Open 1, Praha Petřiny
2. místo ATS Voda kategorie 17 a více let,  Veronika Dusilová, Iva Králová, Dana Králová, Kateřina Kučerová, Kateřina Hrdinová, Vendula Škorpíková, Žofie Zitová, Lucie Ajchlerová, Lucie Veličková, Karolína Landová, Markéta Mošová, Renata Písecká, Jana Bursová, Zuzana Kornelová, Michal Toman
3. místo ATS Army kategorie 10-13 let, Michaela Karásková, Markéta Ryšavá, Aneta Moravečková, Adéla Soukupová, Lucie Skůpová, Natálie Šimáková, Bára Brošová, Bára Luhanová, Marie Maršálvá, Anička Šilhavá, Natálie Šůsová, Natálie Vosmíková, Kateřina Soukupová

22.2.2014 III. VT Fitness týmy, SA Praha Petřiny
2. místo Viktorka Voříšková, Daniela Soukupová, kategorie týmy 6-7 let 
3. místo Anetka Moravečková
, kategorie 8-10 let
3. místo Markétka Ryšavá, Kačka Soukupová, Kačka Daniová, kategorie týmy 11-13 let
3. místo stepy kadet Daniela Písecká, Maruška Mrštinová, Natálka Šůsová, Natálka Vosmíková, Anička Šilhavá, Kačka Daniová, Kačka Soukupová, Klárka Šimonková
4. místo Bára Luhanová, Bára Brošová, Maruška Maršálová,týmy kategorie 8-10 let 

16. 2. 2014 Hvězdičkový Master Class, Kutná Hora
1. místo Terezka Pinkavová, kategorie sluníčka
2. místo Kristýnka Bucková, kategorie sluníčka
4. místo Natálka Šůsová, kategorie hvězdičky 11-13 let 
postup do finále Lucka Masopustová, kategorie hvězdičky 9-10 let

9.2. 2014 Master Class, Kralupy nad Vltavou 
1. místo Terezka Pinkavová, kategorie 5-6 let sluníčka
3. místo Kristýnka Bucková, kategorie 5-6 let sluníčka 
Dále Terezka Pinkavová získala speciální ocenění - 1. místo za nejsympatičtější aerobičku!

8.2. 2014 Konzultační závod, Praha Vybíralova
1. místo Adélka Soukupová, kategorie ženy 8-10 let 
1. místo trio Soukupová, Maky Ryšavá, Kačka Daniová, kategorie 11-13 let 
1. místo stepy děti Nikolka Smutná, Míša Karásková, Lucka Masopustová, Lucie Skůpová, Anetka Moravečková, Natálie Šimáková, Markétka Ryšavá, Adélka Soukupová
1. místo trio Bára Luhanová, Maruška Maršálová, Bára Brošová kategorie 6-7 let
2. místo duo Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková
kategorie 6-7 let 
3. místo duo Kristýna Bucková, Tereza Pinkavová
kategorie 6-7 let
3. místo Natálka Šimáková
, kategorie ženy 8-10 let 
5. místo Anetka Moravečková, kategorie ženy 8-10 let 

8.2.2013 - Master Class, Praha Vybíralova
1. místo Lucka Veličková, kategorie 14-16 let
4. místo Natálka Šimáková, kategorie 8-10 let
5. místo Viktorie Voříšková, 0. kategorie 
postup do finále Kačka Daniová, kategorie 11-13 let 
?

26.1.2014 - Novoroční soutěž v aerobiku - Master Class Chvaletická
postup do skupiny A: Daniela Písecká, Natálie Vosmíková, Lucie Masopustová, Kateřina Daniová, kategorie 8-10 let
postup do skupiny B:  Natálie Šůsovákategorie 11-13 let

11. 1. 2014 - Tříkrálový aerobik Kutná Hora, SA jednotlivci, týmy

1. místo Aneta Moravečková, kategorie sportovní aerobik sólo 7-8 let
2. místo Kateřina Daniová, Markéta Ryšavá, kategorie sportovní aerobik mini týmy 9-12 let
2. místo Barbora Brošová, Maršálová, Luhanová, kategorie SA Basic miny týmy do 7 let
3. místo Viktorka Voříšková, Tereza Pinkavová, Daniela Soukupová, Kristýnka Bucková, kategori SA Basic mini týmy do 7 let
3. místo Natálie Šimáková, kategorie sportovní aerobik sólo 8-10 let
4. místo Adéla Soukupová, kategorie sportovní aerbtik sólo 8-10 let
5. místo Kateřina Daniová, kategorie sportovní aerobik sólo 8-10 let
6. místo Markéta Ryšavá, kategorie sportovní aerobik sólo 8-10 let

11. 1 . 2014 - Tříkrálový aerobik Kutná Hora Master Class

2. místo Kateřina Soukupová, kategorie 8-10 let, skupina C,
3. místo Bára Brošová, kategorie 7-8 let, skupina C
3. místo Eliška Soukupová, ktegorie 3-4 let
4. místo  Viktorka Vořísková, kategorie 5-6 let, skupina A

4. místo Lucie Masopustová
, kategorie 7-8 let, skupina C
4. místo Renata Písecká, kategorie 14-25 let, skupina B
6. místo Markéta Ryšavá, kategorie 8-10 let, skupina C
6. místo Daniela Soukupová, kategorie 5-6 let, skupina A
6. místo Kristýnka Bucková, kategorie 5-6 let, skupina B
7. místo Bára Luhanová, kategorie 7-8 let, skupina C
11. místo Terezka Pinkavová, kategorie 5-6 let, skupina A
12. místo Natálie Šůsová, kategorie 11 - 13 let skupina C
postup do finále: Kateřina Daniová, Adéla Soukupová, Daniela Písecká, Natálie Šimáková, kategorie 8-10 let, skupina A
postup do finále: Natálie Vosmíková, kategorie 8-10 let, skupina B
postup do finále: Aneta Moravečková, kategorie 7-8 let, skupina A