PARTNEŘI:
Hlavní město Praha

Praha 14

Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

FISAF
 
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999

Naše úspěchy za rok 2015

TOP TEN CLUB ČR na konci  roku 2014 - 17. místo (celkem hodnoceno 68 klubů) 

1.-5.12. 2015 Mistrovství světa, Francie Martinique
1. místo a titul Mistrů světa pro juniorské trio - Adélku, Elišku (Louny) a Lucku Veličkovou z Fit studia D, kategorie týmy 14-16 let 


15.11.2015 M Team Cup, Praha Chodov
1. Tereza Repaská, Bára Pertlová, Jana Hudáková, kat. minitým sport Basic 8-10 let
1. místo Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, Kateřina Soukupová, kat.minitym sport profi 11-13 let
3. místo Viktorie Voříšková, kategorie jednotlivec sport basic 2007
1. místo Natálie Šimáková, kategorie jednotlivec sport basic 11-13 let
1. místo Aneta Moravečková, kategorie jednotlivec sport profi 8-10 let
1. místo Kristýna Bucková, kategorie jednotlivec sport basic 4-7 let

3. místo Bára Luhanová, kategorie jednotlivec sport basic 2008-2009
4. místo Barbora Brošová, kategorie jednotlivec sport basic 2008-2009
2. místo Daniela Soukupová, kategorie jednotlivec sport basic 4-7 let
2. místo Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková kategorie minitým sport basic 8-10 let
1. místo Barbora Brošová, Barbora Luhanová, kategorie minitým sport basic 8-10 let
2. místo Motorkářky Natálie Šůsová, Daniela Písecká, Natálie Šimáková, Adéla Soukupová, Natálie Vosmíková, Markéta Ryšavá, Kateřina Soukupová, Marie Mrštinová, Kateřina Daniová, kategorie 11-13 let step 
1. místo Policie Barbora Brošová, Magdaléna Chromá, Barbora Luhanová, Licie Masopustová, Petra Sedláčková, Nikola Smutná, Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková, Aneta Moravečková, Marie Maršálová, kategorie 8-10 let step
1. místo Jazz roll Klára Gregorová, Tereza Svejkovská, Anastázie Růžičková, Klaudie Bendová, Nikola Nováková, Zuzana Talašová, Bára Brunclíková, Lucie Štírská, Karolína Peterová, kategorie stepy 14 a více let

14.11.2015 I. VT Plzeň
1. místo Masters Rock Klára Gregorová, Zuzana Talašová, Klaudie Bendová, Nikola Nováková, Tereza Svejkovská, Bára Brunclíková, Lucie Štírská, Karolína Peterová, Nikola Smutná, Sofie Bendová, Lucie Masopustová, Anastázie Růžičková Natálie Vosmíková, kategorie ATS 13,51 - 16,50
3. místo Lucie Veličková, kategorie SA ženy 14-16 let
6. místo Aneta Moravečková, kategorie SA ženy 8-10 let

1.11.2015 III. VT České Budějovice
2. místo Natálie Šimáková, kategorie SA ženy 11-13 let
2. místo Policie, Barbora Brošová, Magdaléna Chromá, Barbora Luhanová, Lucie Masopustová, Petra Sedláčková, Nikola Smutná, Daniela Soukupová, Vikktorie Voříšková, Marie Maršálová, kategorie step 8-10 let
8. místo Barbora Brošová, Bára Luhanová, kategorie týmy 8-10 let
10. místo Viktorie Voříšková, Daniela Soukupová. kategorie týmy 8-10 let
11. místo Viktorie Voříšková, kategorie SA ženy 8-10 let

25.10.2015 Master Class, Kutná Hora

6. místo Natálie Šůsová, kategorie 13-14 let hvězdičky
postup do finále Daniela Písecká, kategorie 10-12 let

24.-25.10.2015 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, I. VT -  SA, Fitness aerobik, Aerobic team show, Aerobik Group Performance, Mladá Boleslav

1. místo Vášeň
Veronika Maršálová, Michal Toman, Renata Písecká, Lucie Veličková, Vendula Škorpíková Kateřina Hrdinová, Adéla Petroušová, Lucie Ajchlerová, Dana Králová, Kateřina Martínková, Zuzana Kornelová, Kateřina Kučerová, Žofie Zitová, Markéta Koblerová, kategorie Aerobik Group Performance


1. místo Lucie Veličková, hostující v junior triu Louny, spolu s Adélou Citovou a Eliškou Martinovskou, kategorie trio junior 14-16 let 

2. místo Masters Rock Nikola Nováková, Karolína Peterová, Klaudie Bendová, Tereza Svejkovská, Klára Gregorová, Bára Brunclíková, Lucie Štírská, Anastázie Růžičková, Natálie Vosmíková, Sofie Bendová, Nikola Smutná, Zuzana Talašová, Lucie Masopustová, kategorie 13,51 - 16,50 Aerobic Team Show

9. místo Aneta Moravečková, kategorie SA ženy 8-10 let 


17.10.2015 II. VT Ostrava 
1. místo Aneta Moravečková, kategorie 8-10 let ženy
2. místo Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, Kateřina Soukupová, kategorie týmy 11-13 let 

17.10.2015 Mistry s mistry, Český Brod
1. místo ATS Masters Rock, Zuzana Talašová, Klára Gregorová, Tereza Svejkovská, Klaudie Bendová, Anastázie Růžičková, Bára Brunclíkovád, Lucie Štírská, Karolína Peterová, Sofie Bendová, Nikola Nováková, kategorie D ATS show 
2. místo Jazz Roll
Zuzana Talašová, Klára Gregorová, Tereza Svejkovská, Anastázie Růžičková, Nikola Nováková, Bára Brunclíková, Lucie Štírská, Karolína Peterová, Kludie Bendová, kategorie C step 
3. místo Kateřina Kučerová, kategorie ženy E

11.10.2015 II. VT Louny
1. místo Vášeň Lucie Veličková, Michal Toman, Lucie Ajchlerová, Kateřina Kučerová, Kateřina Martínková, Kateřina Hrčdinová, Vendula Škorpíková, Renata Písecká, Dana Králová, Zuzana Kornelová, Žofie Zitová, Adéla Petroušová, kategorie AGP
1. místo Master Rock Sofie Bendová, Natálie Vosmíková, Lucie Masopustová, Klaudie Bendová, Klára Gregorová, Tereza Svejkovská, Nikola Nováková, Anastázie Růžičková, Bára Brunclíková, Lucie Štírská, Karolína Peterová, kategorie ATS 13,51 - 16,50 let
1. místo Jazz Roll Klára Gregorová, Tereza Svejkovská, Anastázie Růžičková, Klaudie Bendová, Nikola Nováková, Zuzana Talašová, Bára Brunclíková, Lucie Štírská, Karolína Peterová, kategorie stepy 14-16 let
2. místo Motorkářky Sofie Bendová, Natálie Vosmíková, Adéla Soukupová, Kateřina Daniová, natálie Šimáková, Daniela Písecká, Markéta Ryšavá, Marie Mrštinová, Natálie Šůsová, Kateřina Soukupová, kategorie stepy 11-13 let
3. místo Aneta Moravečková, kategorie ženy 8-10 let
3. místo Kateřina Soukupová, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, ktegorie týmy 11-13 let


10.10.2015 III. VT Louny
1. místo Natálie Šimáková, kategorie ženy 11-13 let
1. místo Policie Bárbora Brošová, Bára Luhanová, Lucie Masopustová, Petra Sedláčková, Nikola Smutná, Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková, Aneta Moravečková, Magdaléna Chromá, Marie Maršálová  kategorie stepy 8-10 let
3. místo Viktorie Voříšková, kategorie ženy 8-10 let
3. místo Jumbo Eliška Soukupová, Nela Rusňáková, Vanda Rusňáková, Bára Partlová, Veronika Vacková, Jana Hudáková, Tereza Repaská, Vanessa Milko, Kristýna Kučerová, Natálie Fialová kategorie fitness 6-7 let 
4. místo Jana Hudáková, Bára Pertlová, Tereza Repaská kategorie týmy 6-7 let
7. místo Bartova Brošová, Bára Luhanová kategorie týmy 8-10 let

3.-4.10.2015 I. VT Kladno 
1. místo Lucie Veličková, hostující v junior triu Louny, spolu s Adélou Citovou a Eliškou Martinovskoukategorie trio junior 14-16 let
2. místo Vášeň, Žofie Zitová, Michal Toman, Renata Písecká, Lucie Veličková, Karolína Landová, Kateřina Kučerová, Vendula Škorpíková, Kateřina Hrdinová, Adéla Petroušová, Králová, Kateřina Martínková, Zuzana Kornelová, Veoronika Dusilová, Lucie Ajchlerová, kategorie ATS 16,51 a více
5. místo Master Rock, Nikola Nováková, Nikola Smutná, Zuzana Talašová, Tereza Svejkovská, Bára Brunclíková, Klára Gregorová, Lucie Štírská, Anastázie Růžičková, Natálie Vosmíková, Lucie Masopustová, kategorie ATS 10,51- 13,50

3.10.2015, Mistry s mistry, Pardubice
3. místo Kristýna Bucková, kategorie A jednotlivkyně

27.9.2015 II. VT Praha Petřiny
2. místo Aneta Moravečková, kategorie SA ženy 8-10 let
4. místo Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, Kateřina Soukupová, kategorie týmy 11-13 let 
4. místo Motorkářky, Natálie Vosmíková, Adéla Soukupová, Kateřina Daniová, Natálie Šimáková, Daniela Písecká, Markéta Ryšavá, Marie Mrštinová, Natálie Šůsová, kategorie step 11-13 let

19.9.2015 III. VT SA a Fitness týmy, Semily
1. místo Policajtky Brošová Barbora, Luhanová Barbora, Masopustová Lucie, Sedláčková Petra, Smutná Nikola, Soukupová Daniela, Voříšková Viktorie, Misheva Ivona, Moravečková Aneta, Maršálová Marie, kategorie step 8-10 let 
2. místo Natálie Šimáková, kategorie SA ženy 11-13 let 
3. místo Viktorie Voříšková, kategorie SA ženy 8-10 let 
3. místo Jambo Nela Rusňáková, Bára Pertlová, Jana Hudáková, Anna Matoušková, Jana Fialová, Kristýna Kučerová, Tereza Repaská, Vanessa Milko, Tereza Matoušková, kategorie aerobik 6-7 let
5. místo Jana Hudáková, Bára Pertlová, Tereza Repaská, kategorie 6-7 let týmy
8. místo Barbora Brošová, Bára Luhanová, kategorie 8-10 let týmy
11. místo Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková, kategorie 8-10 let týmy

14. 6.2015 Letní párty aerobik, Kutná Hora - minitýmy, sóla
1. místo Jana Hudáková, Tereza Repaská, Bára Pertlová, kategorie tria SA 
1. místo Viktorie Voříšková, kategorie SA ženy 
1. místo Daniela Soukupová, kategorie SA ženy
2. místo Natálie Vosmíková, kategorie SA ženy 11-13 let
2. místo Kristýna Bucková, kategorie SA ženy
3. místo Aneta Moravečková, kategorie SA ženy 8-10 let
3. místo Viktorie Voříšková, Daniela Soukupová, kategorie duo 

14.6.2015 Letní párty aerobik, Kutná Hora - Master Clas
1. místo Lucie Masopustová, kategorie 9-10 let skupina B
3. místo Natálie Vosmíková, kategorie 11-13 let skupina C
Postup do finále Magdaléna Chromá, kategorie 9-10 let skupina B, Natálie Šůsová, kategorie 11-13 let skupina B

13. 6. 2015 KK aerobik
1. místo Jambo Marie Bábíčková, Anna Matoušková, Tereza Matoušková, Natálie Fialová, Vansska Milko, Kristýna Kučerová, Barbora Pertlová, Jana Hudáková, Tereza Repaská, Eliška Soukupová

7.6.2015 II. VT Sa a Fitness týmy, Mladá Boleslav
3. místo stepy Motorkářky: Marie Mrštinová, Daniela Písecká, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, Natálie Šimáková, Natálie Šůsová, Lucie Skůpová, Natálie Vosmíková, kateřina Soukupová, kategorie step 11-13 let

7.6.2015 Chrudimská soutěž v aerobiku, Chrudim
1. místo Viktorie Voříšková, kategorie 8-10 let
2. místo Kristýna Bucková, kategorie do 7 let

6.6.2015 Mistry s mistry, velké finále Praha
1. místo Kateřina Kučerová, kategorie ženy E
10. místo Kristýna Bucková, kategorie ženy A

6.6.2015 Kralupský pohár, Kralupy
1. místo Aneta Moravečková, kategorie ženy SA profi 8-10 let
2. místo Viktorie Voříšková, kategorie ženy SA profi 8-10 let
2. místo Viktorie Voříšková, Daniela Soukupová, kategorie týmy SA profi 8-10 let
2. místo Daniela Soukupová, kategorie ženy SA basic 6-7 let

31.5.2015 Bohemia Aerobik Tour finále, Náchod 
6. místo stepy Policajtky Barbora Brošová, Barbora Luhanová, Aneta Moravečková, Petra Sedláčková, Nikola Smutná, Daniela Soukupová, Viktroe Voříšková, Ivonka Misheva

23.-24.5.2015 Mistry s mistry, Hradec Králové 
3. místo Kateřina Kučerová, jednotlivkyně kategorie E 
5. místo Karolína Landová, jednotlivkyně kategorie E
6. místo Kristýna Bucková, jednotlivkyně kategorie A
16. místo Klára Gregorová, jednotlivkyně kategorie D

23.5.2013 Žij pohybem, Praha
1. místo Jambo, Tereza Repaská, Bára Pertlová, Jana Hudáková, Tereza Matoušková, Vanssa Milko, Marie Bábíčková, Anna Matoušková, Natálie Fialová
2. místo Berušky, Karolína Plechatá, Ema Krejčí, Elen Hejlková, Veronika Romerová, Natálie Fialová, Jasmína Fialová  

20.5.2015 SAMC, Praha Vybíralova

1. místo Lucie Veličková, kategorie 14-6 let

12.-16.5.2015 MISTROVSTVÍ EVROPY, Dordrecht Holadsko 

1. místo Lucie Veličková, hostující v junior triu Louny, spolu s Adélou Citovou a Eliškou Martinovskou
, kategorie trio junior 14-16 let 


2. místo Vášeň Veronika Dusilová, Michal Toman, Renata Písecká, Lucie Veličková, Zuzana Kornelová, Žofie Zitová, Lucie Ajchlerová, Dana Králová, Karolína Landová, Karolína Medová, Kateřina Kučerová, Kateřina Martínková, Adéla Petroušová,
kategorie AGP 


16.-17.5.2015 III. SA a Fitness týmy, VT Vandsdorf
2. místo Natálie Šimáková, kategorie ženy 11-13 let
2. místo Bára Pertlová, Tereza Repaská, Jana Hudáková, kategorie tria 6-7 let
3. místo stepy Policajtky, kategorie step 8-10 let Barbora Brošová, Barbora Luhanová, Lucie Masopustová, Aneta Moravčková, Petra Sedláčková, Nikola Smutná, Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková, Ivonka Misheva
6. místo Viktorie Voříšková, kategorie ženy 8-10 let 
8. místo Barbora Brošová, Bára Luhanová, kategorie 8-10 let týmy

8.9.2015 II. VT SA a Fitness týmy, Hradec Králové 
3. místo Aneta Moravečková, kategorie ženy SA 8-10 let 
3. místo Adéla Soukupová, Kateřina Soukupová Pilotky, kategorie týmy 11-13 let
14. místo Adéla Soukuová, kategorie ženy SA 11-13 let

8.-9.5.2015 Mistry s mistry, Rakovník
3. místo Kateřina Kučerová, SA jednotlivci kategorie E
6. místo Karolína Landová, SA jednotlivci kategorie E
6. místo Kristýna Bucková, kategorie SA jednotlivci 6-8 let 
19. místo Klára Gregorová, SA jednotlivci kategorie D

3.5.2015 Bohemia Aerobik Tour, Hradec Králové
3. místo Jambo Tereza Repaská, Bára Pertlová, Eliška Soukupová, Vanda Rusňáková, Nela Rusňáková, Jana Hudáková, Tereza Matoušková, Anna Matoušková, Kristýna Kučerová, Natálie Fialová, Veronika Vacková
4. místo stepy Policajtky: Barbora Brošová, Magdaléna Chromá, Barbora Luhanová, Lucie Masopustová, Aneta Moravečková, Babeta Novotná, Petra Sedláčková, Nikola Smutná, Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková, Ivonka Misheva
8. místo stepy Motorkářky
: Sofie Bendová, Michaela Karásková, Marie Mrštinová, Daniela Písecká, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, Natálie Šimáková, Natálie Šůsová, Lucie Skůpová

1.-2.5.2015 I. VT SA a Fitness týmy, 3. nominační závod Semily
1. místo Vášeň, Zuzana Kornelová, Michal Toman, Karolína Medová, Karolína Landová, Kateřina Kučeová, Vendula Škorpíková, Veronika Dusilová, Lucie Ajchlerová, Žofie Zitová, Lucie Veličková, Dana Králová, Renata Písecká
1. místo Lucie Veličková, hostující v junior triu Louny, spolu s Adélou Citovou a Eliškou Martinovskoukategorie trio junior 14-16 let

26.4.2015 Velká cena Kutné Hory
2. místo Kristýna Bucková, kategorie Basic sporobní aerobik sólo do 7 let
2. místo Aneta Moravečková, kategorie sportovní aerobik sˇolo A 10-11 let
2. místo Markéta Ryšavá, Kateřina Soukupová, kategorie SA mini týmy 11-13 let
3. místo Viktorie Voříšková, kategorie SA sólo do 8 let
4. místo Daniela Soukupová, kategorie SA sólo do 8 let
5. místo Barbora Luhanová, kategorie sportovní aerobik sólo 9-10 let

3. místo Natálie Šůsová, kategorie 11-13 let
Daniela Písecká
postup do finále Master Class skupiny B kategorie 11-13 let

25.4.2015 Bohemia Aerobik Tour, Kutná Hora
5. místo stepy Policajtky Barbora Brošová, Magdaléna Chromá, Barbora Luhanová, Lucie Masopustová, Babeta Novotná, Petra Sedláčková, Nikola Smutná, Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková, Ivonka Misheva, Aneta Moravečková

25.4.2015 III. VT SA a Fitness týmy, Zlín
3. místo Natálie Šimáková, kategorie ženy 11-13 let

18.-19.4.2015 II. VT a ATS - nominační závod LODM, Praha Petřiny
1. místo Jazzroll Nikola Nováková, Karolínha Peterová, Zuzana Talašová, Tereza Svejkovská, Klára Gregorová, Bára Brunclíková, Lucie Štírská, Anastázie Růžičková, Klaudeie Bendová, kategorie stepy 14-16 let
1. místo Motorkářky, Kateřina Soukupová, Natálie Vosmíková, Marie Mrštinová, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, Daniela Písecká, Natálie Šůsová, Natálie Šimáková, Lucie Skůpová, kategorie stepy 11-13 let
3. místo Kateřina Soukupová, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová Pilotky, kategorie tria 11-13 let
4. místo Aneta Moravečková, kategorie SA ženy 8-10 let

2. místo Vášeň Veronika Dusilová, Michal Toman, Renata Písecká, Lucie Veličková, Zuzana Kornelová, Kateřina Hrdinová, Žofie Zitová, Lucie Ajchlerová, Dana Králová, Karolína Landová, Karolína Medová, Kateřina Kučerová, Kateřina Martínková, Adéla Petroušová
3. místo Masters Rock Nikola Nováková, Karolína Peterová, Zuzana Talašová, Tereza Svejkovská, Klára Gregorová, Bára Brunclíková, Lucie Štírská Anastázie Růžičková, Natálie Vosmíková, Natálie Šimáková, Lucie Skůpová, Klaudie endová, Lucie Masopustová, Sofie Bendová, Michaela Karásková, Magdaléna Chromá, Petra Sedláčková 

18. 4.2015 Mistry s mistry Havířov 
3. místo Katy Kučerová, kategorie jednotlivci 
6. místo Kristýnka Bucková, kategorie jednotlivci 6-8 let

18.4.2015 8. ročník aerobik miniteams, podiové skladby Kralupy nad Vltavou
?. místo Bára Pertlová, Tereza Repaská, Jana Hudáková, kategorie 
?. místo Jambo Marie Bábíčková, Tereza Repaská, Jana Hudáková, Tereza Matoušková, Anna Matoušková, Barbora Pertlová, Kristýna Kučerová, Natálie Fialová, Eliška Soukupová, kategorie 

18. 4. 2015 Bohemia Aerobik Tour, Jičín 3. kolo 

6. místo Policajtky Barbora Brošová, Magdalena Chromá, Barbora Luhanová, Lucie Masopustová, Babeta Novtná, Petra Sedláčková, Nikola Smutná, Daniela Soukupouvá, Viktorie Voříšková, Ivonka Misheva 
8. místo Jazzroll Nikola Nováková, Karolínha Peterová, Zuzana Talašová, Tereza Svejkovská, Klára Gregorová, Bára Brunclíková, Lucie Štírská, Anastázie Růžičková, Klaudeie Bendová

17.4.2015 Postupový SAMC Semily
5. místo Anastázie Růžičková, kategorie 11-13 let

12.4.2015 Bohemia Aerobik Tour, Nymburk 2 kolo
3. místo Jambo Nela Rusňáková, Marie Bábíčková, Tereza Matoušková, Anna Matoušková, Tereza Repaská, Kristýna Kučerová, Barbora Pertlová, Natálie Fialová, Vanessa Milko, Jana Hudáková, Veronika Vacková, Eliška Soukupová
8. místo Stepy policajtky Barbora Brošová, Magdaléna Chromá, Barbora Luhanová, Lucie Masopustová, Aneta Moravečková, Babeta Novotná, Petra Sedláčková, Nikola Smutná, Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková, Ivonka Misheva 
9. místo Stepy motorkářky
Sofie Bendová, Michaela Karásková, Marie Mrštinová, Daniela Písecká, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, Kateřina Soukupová, Natálie Vosmíková, Natálie Šimáková, Natálie Šůsová

11.-12.4.2015 2. nominační závod, I. VT SA a fitness rýmy, AGP, ATS 
1. místo Lucie Veličková, hostující v junior triu Louny, spolu s Adélou Citovou a Eliškou Martinovskoukategorie trio junior 14-16 let
2. místo Vášeň Zuzana Kornelová, Lucie Veličková, Karolína Medová, Karolína Landová, Dana Králová, Lucie Ajchlerová, Renata Písecká, Kateřina Hrdinová, Kateřina Kučerová, Vendula Škorpíková, Žofie Zitová, Michal Toman, Kateřina Martínková, Adéla Petroušová, kategorie AGP
2. místo Masters Rock: Sofie Bendová, Michale Karásková, Natálie Vosmíková, Natálie Šimáková, Lucie Masopustová, Klaudie Bendová, Tereza Svejkovská, Nikola Nováková, Lucie Štírská, Bára Brunclíková, Karolína Peterové, Klára Gregorová, Zuzana Talošová, Anastázie Růžičková, kategorie ATS 

28.-29.3.2015 1. nominační závod, I. VT SA a fitness týmy a AGP
1. místo Vášeň Karolína Medová, Karolína Landová, Kateřina Kučerová, Michal Toman, Lucie Ajchlerová, Vendy Škorpková, Žofie Zitová, Zuzana Kornelová, Kateřina Hrdinová, Lucie Veličková, Veronika Dusilová, Dana Králová, Renata Písecká, Kateřina Martínková, kategorie AGP
1. místo Lucie Veličková, hostující v junior triu Louny, spolu s Adélou Citovou a Eliškou Martinovskoukategorie trio junior 14-16 let
6. místo Adéla Petroušová, Kateřina Klozová, Kateřina Martínková, kategorie trio senior 17 let a více
6. místo Master Rock: Nikola Nováková, Lucie Štírská, Bára Brunclíková, Karolína Peterová, Tereza Svejkovská, Klára Gregorová, Zuzana Talašová, Anastázie Růžičková, Klaudie Bendová, Sofie Bendová, Natálie Šimáková, Lucie Masopustová, Natálie Vosmíková, Petra Sedláčková, Lucie Skůpová, kategorie AGP

23. 3. 2015 Mistry s mistry Olomouc
10. místo Karolína Landová, kategorie ženy E
11. místo Kristýna Bucková, kategore ženy A
14. místo Bára Brunclíková, Klára Gregorová, kategorie dvojice C

21.-23.3.2015 II. VT Ostrava 
3. místo Kateřina Soukupová, Markéta Ryšavá, Kateřina Daniová, kategorie týmy 11-13 let
4. místo Aneta Moravečková, kategorie ženy 8-10 let
5. místo stepy Motorkářky Kateřina Soukupová, Kateřina Daniová, Natálie Vosmíková, Marie Mrštinová, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, Daniela Písecká, Natálie Šůsová, Natálie Šimáková 
12. místo Adéla Soukupová, kategorie ženy 11-13 let


14.-15.3.2015 III. VT Praha Petřiny
1. místo Berušky, Jasmína Anna Fialová, Jana Natálie Fialová, Vanda Rusňáková, Nela Rusňáková, Nela Rusňáková, Viktorie Macháčková, Ema Krejčí, Eliška Soukupová, Veronika Vacková, Samuel Siegl, Karlína Plechatá, Nikola Meszárošová, kategorie do 7,99 let ATS
2. místo Vášeň,
Veronika Dusilová, Michal Toman, Renata Písecká, Lucie Veličková, Vendula Škorpíková, Kateřina Hrdinová, Iva Králová, Lucie Ajchlerová, Dana Králová, Karolína Landová, Karolína Medová, Kateřina Kučerová, Žofie Zitová, Zuzana Kornelová, kategorie 16,51 a více let ATS
5. místo Masters Rock, Nikola Nováková, Karolína Peterová, Zuzana Talašová, Tereza Svejkovská, Klára Gregorová, Bára Brunclíková, Lucie Štírská, Anastázie Růžičková, Natálie Vosmíková, Natálie Šimáková, Lucie Skůpová, Nikola Smutná, Lucie Masopustová, Magdaléna Chromá


2. místo Policajtky
- Barbora Brošová, Nikola Smutná, Barbora Luhanová, Viktorie Voříšková, Aneta Moravečková, Lucie Masopustová, Daniela Soukupová, Magdaléna Chromá, Petra Sedláčková, katerorie step 8-10 let
3. místo Jambo
-  Tereza Repaská, Nela Rusňáková, Eliška Soukupová, Barbora Pertlová, Kristýna Kučervoá, Jana Hudáková, Anna Matoušková, Natálie Jana Fialová, Veronika Vacková, Tereza Matoušková, kategorie aerobik 6-7 let
5. místo Tereza Repaská, Barbora Pertlová, Jana Hudáková,
kategorie týmy 6-7 let
8. místo Natálie Šimáková
, kategorie ženy 11-13 let 
10. místo Barbora Brošová, Barbora Luhanová, kategorie týmy 8-10 let
15. místo Viktorie Voříšková, kategorie ženy 8-10 let

7.-8.3.2015 I. VT Fisaf aerobic
1. místo Lucie Veličková, hostující v junior triu Louny, spolu s Adélou Citovou a Eliškou Martinovskou, kategorie trio junior 14-16 let
1. místo Adéla Petroušová, Kateřina Klozová, Kateřina Martínková, kategorie trio senior

7.-8.3.2015 Mistry s mistry, Praha Letňany
4. místo Karolína Medová, kategorie jednotlivci E
6. místo Kristýna Bucková, kategorie jednotlivci A
6. místo Kateřina Kučerová, kategorie jednotlivic E

7.3.2015 Postupový SAMC Kladno
6. místo a postup na republikové finále Natálie Šimáková, kategorie 11-13 let 

1. 3. 2015 Postupouvý SAMC Praha Petřiny 
postup na republikové finále Adéla Soukupová, kategorie 11-13 let 

1.3.2015 Mistry s mistry, Plzeň
6. místo Kristýna Bucková, kategorie A, SA sólo 6-8 let 
6. místo Karolína Medová, kategorie E, SA sólo 

21.2.2015 III. VT SA a Fitness týmy, Ostrava 
6. místo Natálie Šimáková, kategorie 11-13 let ženy 

7.2.2015 - MCAerobik Cup, Petřiny
Lucie Masopustová, postup do finále A

10. 1. 2015 - Tříkrálový aerobik Kutná Hora 

1. místo Anetka Moravečková, kategorie SA sólo B 9-10 let
2. místo Danielka Soukupová, kategorie SA sólo 6-7 let