PARTNEŘI:
Hlavní město Praha

Praha 14

Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

FISAF
 
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999

Naše úspěchy za rok 2016


TOP TEN CLUB ČR 
na konci  roku 2016 - 12. místo (celkem hodnoceno 68 klubů) 

19.11.2016 M-team Cup, Chodov
1.místo Bára Luhanová, kategorie jednotlivkyně
1.místo Aneta Moravečková, kategorie jednotlivkyně
1.místo Tereza Repaská, Bára Pertlová, Jana Hudáková, kategorie týmy
1.místo Tereza Svejkovská, Zuzana Talašová, Aný Růžičková, Klára Gregorová, Nikola Nováková, Karolína Peterová, kategorie fitness aerobik
2.místo Dáda Soukupová, kategorie jednotlivkyně
4.místo Viktorie Voříšková, kategorie jednotlivkyně

13.11.2016 II. VT Fisaf, Mladá Boleslav
1. místo step děti,
kategorie step 8-10let
2. místo tým Bára a Bára,
kategorie týmy 8-10let

12.11.2016 III. VT Fisaf, Mladá Boleslav
2. místo Bára Brošová, kategorie ženy 8-10 let
2. místo step kadetky,
Sofie Bendová, Kateřina Daniová, Anna Lehárová, Magda Dvořáková, Magda Chromá, Leona Podoubská, kategorie step 11-13 let
3. místo tým Bára a Bára,
kategorie týmy 8-10  let
6. místo Dáda Soukupová
, kategorie ženy 8-10 let
9. místo Bára Luhanová, kategorie ženy 8-10 let
10. místo Jana Hudáková,
kategorie ženy 8-10 let

13. místo tým Fox, kategorie týmy 8-10let
Fitness Mexico - DS, kategorie aerobik 8-10let

5.11.-6.11.2016 I.VT Fisaf, České Budějovice

1. místo AGP Horečka sobotní noci, Lucie Ajchlerová, Žofie Zitová, Dana Králová, Karolína Landová, Kateřina Kučerová, Vendula Škorpíková, Lenka Tydlitátová, Barbora Benešová, Markéta Koblerová, Renata Písecká, Michal Toman, Lucie Veličková
2. místo petite kadet,
Kateřina Soukupová, Natálie Šimáková, Markéta Ryšavá, Aneta Moravečková, Adéla Soukupová
2. místo Adéla Soukupová, Markéta Ryšavá, Karolína Rousková, kategorie týmy 11-13 let
5. místo Aneta Moravečková
, kategorie ženy 11-13 let
7. místo Natálie Šimáková, kategorie ženy 11-13 let
8. místo Viktorie Voříšková, kategorie ženy 8-10 let
1. místo Lucie Veličková, hostující v senior triu Louny, spolu s Adélou Citovou a Eliškou Martinovskou, kategorie týmy senior nad 17 let



30.10.2016 II. VT Fisaf, Ostrava 
1. místo Natálie Šimáková, kategorie ženy 11-13 let
1. místo Viktorie Voříšková, kategorie ženy 8-10 let

29.10.2016 III. VT Fisaf, Ostrava

1. místo Kristýna Bucková, kategorie ženy 8-10 let
4. místo Bára Brošová, kategorie ženy 8-10 let
9. místo Daniela Soukupová, kategorie ženy 8-10 let


22.10.2016 Mistry s Mistry, Pardubice
3.místo FA juniorky Superhrdinky, Tereza Svejkovská, Karolína Peterová, Bára Brunclíková, Nikola Nováková, Klára Gregorová, Zuzana Talašová, Anastázie Růžičková

18.10.-23.10.2016 MISTROVSTVÍ SVĚTA, VÍDEŇ


2. místo a titul vícemistryň světa - Kateřina Soukupová, Adéla Soukupová, Natálie Šimáková, Markéta Ryšavá, Aneta Moravečková, kategorie kadet petite aerobik

2. místo a titul vícemistrů světa - Lucie Ajchlerová, Vendula Škorpíková, Kateřina Kučerová, Kateřina Martínková, Markéta Koblerová, Dana Králová, Karolína Landová, Žofie Zitová, Renata Písecká, Michal Toman, Lenka Tydlitátová, Barbora Benešová, Lucie Veličková, kategorie AGP 

1. místo a titul mistryň světa - Lucie Veličková, hostující v senior triu Louny, spolu s Adélou Citovou a Eliškou Martinovskoukategorie trio senior nad 17 let

16.10.2016 Mistry s Mistry, Český Brod
1.místo FA juniorky Superhrdinky, Tereza Svejkovská, Karolína Peterová, Bára Brunclíková, Nikola Nováková, Klára Gregorová, Zuzana Talašová, Anastázie Růžičková
6.místo stepy kadetky, Magda Dvořáková, Lucie Masopustová, Kateřina Daniová, Magda Chromá, Petra Sedláčková, Leona Podoubská
8.místo Kristýna Kučerová


8.-9.10.2016 I. VT Fisaf, Louny
1. místo
AGP Horečka sobotní noci, Lucie Ajchlerová, Žofie Zitová, Dana Králová, Karolína Landová, Kateřina Kučerová, Vendula Škorpíková, Lenka Tydlitátová, Barbora Benešová, Markéta Koblerová, Renata Písecká, Michal Toman
2. místo petite kadet,
Kateřina Soukupová, Natálie Šimáková, Markéta Ryšavá, Aneta Moravečková, Adéla Soukupová
4. místo step petite, Anastázie Růžičková, Klára Gregorová, Natálie Šůsová, Bára Brunclíková, Tereza Svejkovská
6. místo Adéla Soukupová, Markéta Ryšavá, Karolína Rousková, kategorie týmy 11-13 let
7. místo Aneta Moravečková, kategorie ženy 11-13 let
1. místo Lucie Veličková, Adéla Citová, Eliška Martinovská, kategorie týmy 17 a více let

30.9.-2.10.2016 MISTROSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, PRAHA
2. místo a titul vícemistrů ČR Horečka sobotní noci, Lucie Ajchlerová, Žofie Zitová, Dana Králová, Karolína Landová, Kateřina Kučerová, Vendula Škorpíková, Lenka Tydlitátová, Barbora Benešová, Markéta Koblerová, Renata Písecka, Michal Toman
2. místo a titul vícemistryň ČR petite kadet 11-13let, Natálie Šimáková, Adéla Soukupová, Kateřina Soukupová, Markéta Ryšavá, Aneta Moravečková
5. místo juniorky stepy 14-16let, Anastázie Růžičková, Tereza Svejkovská, Bára Brunclíková, Natálie Šůsová, Klára Gregorová
6. místo týmy 11-13let, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, Karolína Rousková
7. místo ženy 11-13let, Aneta Moravečková
1.místo a titul mistryň ČR týmy 17 a více let, Lucie Veličková, Adéla Citová, Eliška Martinovská

25.9.2016 II. VT Fisaf, Praha Petřiny
1. místo Viktorie Voříková, kategorie ženy 8-10 let
1. místo Natálie Šimáková, kategorie ženy 11-13 let
1. místo stepy děti Barbora Brošová, Nikola Smutná, Daniela Soukupová, Barbora Luhanová, Viktorie Voříšková, Marie Maršálová, Tereza Macůrková, Emma Chmátalová, kategorie děti stepy 8-10 let 

24.9. 2016 III. VT Fisaf, Praha Petřiny
1. místo stepy kadet, Kateřina Daniová, Natálie Vosmíková, Anna Lehárová, Magdaléna Dvořáková, Sofie Bendová, Lea Podoubská, Klára Šimonková, Magdalena Chromá, kategorie step 11-13 let
3. místo Barbora Brošová, Barbora Luhanová, kategorie týmy 8-10 let
9. místo Fitness Mexiko, Jana Hudáková, Jana Fialová, Tereza Repaská, Anna Matoušková, Barbora Pertlová, Tereza Matoušková, Eliška Soukupová, Kristýna Kučerová, Nela Rusňáková, kategorie fitness aerobik 8-10 let
9. místo Fox Tereza Repaská, Barbora Pertlová, Nela Rusňáková, Jana Hudáková, kategorie týmy 8-10 let 
10. místo Bára Luhanová, kategorie ženy 8-10 let
11. místo Daniela Soukupová, kategorie ženy 8-10 let

11.-12.6.2016 I. VT Fisaf, Havlíčkův Brod 
2. místo Aneta Moravečková, Markéta Ryšavá, Natálie Šimáková, Adéla Soukupová, Kateřina Soukupová, kategorie aerobik petite 11-13 let
8. místo Aneta Moravečková, kategorie SA ženy 11-13 let 
15. místo Markéta Ryšavá, kategorie SA ženy 11-13 let 
16. místo Adéla Soukupová, kategorie SA ženy 11-13 let 

11.6.2016 Žij pohybem FINÁLE, Praha
1. místo Džungle, Viktorie Cepáková, Karolína Plechatá, Iva Smíšková, Michaela Haiderová, Nela Šikýřová, Antonie Hrubín, Adéla Velebilová, Kateřina Pertlová, Gréta Čumpelíková, kategorie 4-7 let team show s náčiním

5.6.2016 II. VT Fisaf, Mladá Boleslav
4. místo Natálie Šimáková, kategorie SA ženy 11-13 let 
4. místo Viktorie Voříšková, kategorie SA ženy 8-10 let

4.6.2016 Mistry s Mistry FINÁLE, Praha 
3. místo Kristýna Bucková, kategorie A

4.6.2016 Kralupský pohár v aerobiku
1. místo Viktorie Voříšková, kategorie 8-10 let 
1. místo Aneta Moravečková, kategorie 11-13 let
2. místo Natálie Šimáková, kategorie 11-13 let
5. místo Karolína Rousková, kategorie 11-13 let

4.6.2016 III. VT Fisaf, Mladá Boleslav
1. místo Bára Brošová, Bára Luhanová, kategorie SA týmy  8-10 let
3. místo Scatman, Lehárová Anna, Podoubská Leona, Šimonková Klára, Daniová Kateřina, Bendová Sofie, Vosmíková Natálie, Magda Dvořáková, kategorie kadet step 11-13 let 
5. místo Bára Brošová, kategorie SA ženy 8-10 let
7. místo Fox Tereza Repaská, Bára Pertlová, Jana Hudáková, kategorie týmy 8-10 let 
7. místo Fitness Mexico Tereza Repaská, Barbora Pertlová, Jana Hudáková, Tereza Matoušková, Anna Matoušková, Natálie Jana Fialová, Eliška Soukupová, Kristýna Kučerová
10. místo Bára Luhanová, kategorie SA ženy 8-10 let

28.5.2016 Chodovské berušky

1. místo děti stepy: Barbora Luhanová, Barbora Brošová, Nikola Smutná, Tereza Macůrková, Viktorie Voříšková, Marie Maršálová, Emma Chmátalová, Daniela Soukupová
3. místo juniorky fitness Tereza Svejkovská, Bára Brunclíková, Klára Gregororá, Anastázie Růžičková, Zuzana Talašová, Karolína Peterová, Nikola Nováková, Lucie Štírská
4. místo juniorky stepy Tereza Svejkovská, Bára Brunclíková, Klára Gregorová, Anastázie Růžičková, Marie Mrštinová, Lucie Štírská, Natálie Šůsová
5. místo Scatman kadet stepy Vosmíková Natálie, Lehárová Anna, Sedláčková Petra, Masopustová Lucie, Dvořáková D´Magda, Podoubská Leona 


24.5.-28.5.2016 MISTROVSTVÍ EVROPY, KARLOVY VARY


2. místo  a titul vícemistryň Evropy - Kateřina Soukupová, Adéla Soukupová, Natálie Šimáková, Markéta Ryšavá, Aneta Moravečková, kategorie kadet petite aerobik

2. místo a titul vícemistryň Evropy - Lucie Ajchlerová, Vendula Škorpíková, Kateřina Hrdinová, Kateřina Kučerová, Kateřina Martínková, Markéta Koblerová, Dana Králová, Adéla Petroušová, Karolína Landová, Žofie Zitová, Renata Písecká, Michal Toman, Lenka Tydlitátová, Barbora Benešová kategorie AGP 

1. místo a titul mistryň Evropy Lucie Veličková, hostující v senior triu Louny, spolu s Adélou Citovou a Eliškou Martinovskoukategorie trio senior nad 17 let

22.5. 2016 bohemia Aerobik tour - Finále, Nymburk
2. místo Mexiko Nela Rusnáková, Tereza Repaská, Natálie Fialová, Michaela Lisová, Veronika Vacková, Barbora Pertlová, Jana Hudáková, Anna Matoušková, Tereza Matoušková Kristýna Kučerová, kategorie 7-8 let fitness týmy
3. místo Džungle Viktorie Cepáková, Karolína Plechatá, Iva Smíšková, Viktorie Smutná, Nela Šikýřová, Antonie Hrubin, Kateřina Pertlová, Vanda Rusňáková, Linda Rusňáková, Jasmine Fialová, Lucie Šimonková, Jasmína Fialová, kategorie komerční aerobik do 6 let 
5. místo Superhrdinky Tereza Svejkovská, Bára Brunclíková, Klára Gregorová, Anastázie Růžičková Zuzana Talašová, Karolína Peterová, Nikola Nováková, Marie Mrštinová, Natálie Šůsová, Klaudie Bendová, kategorie fitness týmy 12-15 let 
5. místo Mr. Scatman Daniová Kateřina, Lehárová Anna, Sedláčková Petra, Bendová Sofie, Dvořáková Magda, Podoubská Leona, Chrová Magda, Masopustová Lucie, Klára Šimonková, Natálie Vosmíková, kategorie step 11-13 let

21.5.2016 Žij pohybem Praha
1. místo Džungle, Lucie Šimonková, Viktorie Cepáková, Karolína Plechatá, Iva Smíšková, Michaela Haiderová, Viktorie Smutná, Martina Hlavsová, Nela Šikýřová, Antonie Hrubin, Adéla Velebilová, Kateřina Pertlová, vanda Rusňáková, Lina Rusňáková, kategorie 4-7 let kategorie team show s náčiním 
6. místo Scatman, Sedláčková Pwetra, Masopustová Lucka, Podoubská Leona, Šimonková Klárča, Daniová Kateřina, Natálie Vosmíková , kategorie step 11-14 let 

15.5. Letní párty aerobik, Kutná Hora 
1. místo Barbora Luhanová, kategorie jednotlivci A 8-10 let
1. místo Barbora Brošová, Barbora Luhanová, kategorie týmy A 8-10 let
2. místo Barbora Brošová, kategorie jednotlivci A 8-10 let
2. místo Fox Tereza Repaská, Bára Pertlová, Jana Hudáková, Nela Rusňáková, kategorie Basic

14.-15. 5. 2016 I. VT Fisaf, Praha Petřiny 
1. místo Džungle Lucie Benešová, Viktorie Cepáková, Karolína Plechatá, Iva Smíšková, Michaela Haiderová, Viktorie Smutná, Jasmine Anna Fialová, Adéla Velebilová, Kateřina Pertlová, Gréta Čumpelíková, Vanda Rusňáková, Linda Rusňáková, kategorie 
2. místo petite kadet Aneta Moravečková, Markéta Ryšavá, Natálie Šimáková, Adéla Soukupová, Kateřina Soukupová, kategorie aerobic petite 11-13 let
5. místo stepy junior Tereza Svejkovská, Bára Brunclíková, Klára Gregororá, Anastázie Růžičková, Natálie Šůsová, kategorie stepy junior 14-16 let 
23. místo Aneta Moravečková, kategorie ženy 11-13 let
18. místo Adéla Soukupová, kategorie ženy 11-13 let
20. místo Markéta Ryšavá, kategorie ženy 11-13 let
23. místo Aneta Moravečková, kategorie ženy 11-13 let
5. místo stepy junior Tereza Svejkovská, Bára Brunclíková, Klára Gregororá, Anastázie Růžičková, Natálie Šůsová, kategorie stepy junior 14-16 let 

1. místo Lucie Veličková, hostující v senior triu Louny, spolu s Adélou Citovou a Eliškou Martinovskoukategorie trio senior nad 17 let

8.5.2016 II. VT Fisaf, Zlín 
1. místo Viktorie Voříšková, kategorie ženy 8-10 let
2. místo Natálie Šimáková, kategorie ženy 11-13 let 

8.5.2016, Bohemia Aerobik Tour, Hradec Králové
2. místo Fitness Mexiko Tereza Repaská, Natálie Fialová, Barbora Pertlová, Jana Hudáková, Tereza Matoušková, Anna Matoušková, Kristýna Kučerová, kategorie fitness tým 7-8 let
3. místo Džungle Viktorie Cepáková, Iva Smíšková, Viktorie Smutná, Kateřina Pertlová, Jasmine Fialová, Lucie Šimonková, kategorie komerční do 6 let
4. místo Mr. Scatman Kateřina Daniová, Klára Šimonková, Natálie Vosmíková Anna Lehárová, Petra Sedláčková, Lucie Masopustová, Sofie Bendová, Magda Chromá, Magda Dvořáková, Lea Podoubská, kategorie kadet stepy 11-13 let
5. místo děti stepy Viktorie Voříšková, Barbora Brošová, Barbora Luhanová, Tereza Macůrková, Emma Chmátalová, Marie Maršálová, Nikola Smutná, Daniela Soukupová, Aneta Sirotková, kategorie step 8-10 let
6. místo Fitness junior Tereza Svejkovská, Bára Brunclíková, Klára Gregorová, Anastázie Růžičková, Zuzana Talašová, Karolína Peterová, Nikola Nováková,Lucie Štírská, Natálie Šůsová, Klaudie Bendová, kategorie fitness tým 12-15 let


7.5.2016 Mistry s mistry, Liberec
2. místo Kristýna Bucková, kategorie jednotlivci A
14. místo Klára Gregorová, kategorie jednotlivci D
15. místo Kristýna Kučerová, kategorie jednotlivci A

7.5.2016 III. VT Fisaf, Zlín
2. místo Bára Brošová, Bára Luhanová, kategorie týmy 8-10 let 
5. místo Bára Brošová, kategorie ženy 8-10 let
8. místo Daniela Soukupová, kategorie ženy 8-10 let
11. místo Bára Luhanová, kategorie ženy 8-10 let 

30.4.2016 I. VT Fisaf, Ostrava 
1. místo Lucie Veličková, hostující v senior triu Louny, spolu s Adélou Citovou a Eliškou Martinovskoukategorie trio senior nad 17 let
2. místo Aerobik petite, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, Kateřina Soukupová, Natálie Šimáková, Aneta Moravečková, kategorie 11-13 let
3. místo Horečka sobotní noci Lucie Ajchlerová, Vendula Škorpíková, Kateřina Hrdnová, Kateřina Kučerová, kateřina Martínková, Markéta Koblerová, Dana Králová, Adéla Petroušová, Karolína Landová, Žofie Zitová, Renata Písecká, Michal Toman, Lenka Tydlitátová, kategorie AGP 
4. místo Stepy junior, Tereza Svejkovská, Bára Brunclíková, Klára Gregorová, Anastázie Růžičková, Marie Mrštinová, kategorie stepy 14-16 let 
4. místo Aerobik petite, Kateřina Martínková, Kateřina Kučerová, Karolína Landová, Lucie Veličková, Adéla  Petroušová, Renata Písecká, kategorie senior nad 17 let 
13. místo Aneta Moravečková, kategorie ženy 11-13 let 
18. místo Markéta Ryšavá, kategorie ženy 11-13 let 
20. místo Adéla Soukupová, kategorie ženy 11-13 let 

30.4.2016 Aerobik Cup, Chotěboř

1. místo Viktrorie Voříšková
1. místo Kristýna Bucková
2. místo Jasmine Anna Fialová,
kategorie babies
3. místo Daniela Soukupová
 
postup do finále Natálie Jana Fialová, kategorie děti

24.4.2016 II. VT Fisaf, Praha Petřiny
2. místo Viktorie Voříšková, kategorie ženy 8-10 let 
3. místo Natálie Šimáková, kategorie ženy 11-13 let

24.4.2016 Bohemia aerobik tour, Kutná Hora
6. místo Fitness junior Tereza Svejkovská, Klára Gregorová, Anastázie Růžičková, Zuzana Talašová, Karolína Peterová, Nikola Nováková, kategorie aerobik 14-16 let 
3. místo Džungle Viktorie Cepáková, Karolína Plechatá, Iva Smíšková, Viktorie Smutná, Antonie Hrubin, Kateřina Pertlová, Vendula Kořánová, Vanda Rusňáková, Linda Rusňáková, Jasmine Fialová, kategorie  
. místo Mr. Scatman Kateřina Daniová, Sofie Bendová, Majda Chromá, Natálie Vosmíková, Lea Podoubská, Klára Šimonková, kategorie stepy kadet 11-13 let 
4. místo Mexiko Nela Rusňáková, Tereza Repaská, Natálie Jana Fialová, Barbora Pertlová, Jana Hudáková, Eliška Soukupová, Anna Matoušková, Tereza Matoušková, Kristýna Kučerová 

24.4.2016 Velká cena Kutné Hory 
1. místo Viktorie Voříšková, kategorie SA ženy 8-10 let 
1. místo Aneta Moravečková, kategorie SA ženy 11-13 let 
1. místo Kristýna Bucková, kategorie SA ženy 8-10 let 
1. místo Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, kategorie týmy 11-13 let

23.4.2016 III. VT Fisaf, Praha Petřiny 
3. místo Ms. Scatman Daniová Kateřina, Klára Šimonková, Natálie Vosmíková, Lehárová Anna Bendová Sofie, Chromá Magdaléna, Magda Dvořáková, Podoubská Lea, kategorie step 11-13 let 
7. místo Barbora Pertlová, Tereza Repaská, Nela Rusňáková, kategorie týmy 8-10 let 
8. místo Daniela Soukupová, kateborie ženy 8-10 let 
11. místo Barbora Luhanová, kategorie ženy 8-10 let 
9. místo Mexiko Nela Rušňáková, Barbora Pertlová, Natálie Jana Fialová, Anna Matoušková Tereza Matoušková, Tereza Repaská , kategorie aerobik 8-10 let 

23.4.2016 Žij pohybem, Praha
. místo Džungle Lucie Šimonková, Viktorie Cepáková, Karolína Plechatá, Iva Smíšková, Michaela Haiderová, Viktorie Smutná, Martina Hlavsová, Nela Šikýřová, Antonie Hrubin, Adéla Velebilová, Kateřina Pertlová, Gréta Čumpelíková, Vendula Kořánová, Vanda Rusňáková, Linda Rusňáková, Jasmine Fialová 

17.4. Bohemia Aerobik Tour, Náchod
2. místo děti stepy, Viktorie Vořísková, Barbora Brošová, Barbora Luhanová, Tereza Macůrková, Emma Chmátalová, Marie Maršálová, Nikola Smutná, Daniela Soukupová, Aneta Sirotková
4. místo Mr. Scatman Kateřina Danová, Natálie Vosmíková, Anna Lehárová, Petra Sedláčková, Sofie Bendová, Magdaléna Chromá, Magda Dvořáková, La Podoubská, Lucka Maspustová, Klára Šimonková, kategorie kadet step

16.4.2016 Mistry s Mistry Olomouc
1. místo Kristýna Bucková, kategorie ženy A
15. místo Klára Gregorová, kategorie ženy D

16.-17.4.2016 I. VT Fisaf, 1. nominační závod Brno
1. místo Lucie Veličková, hostující v senior triu Louny, spolu s Adélou Citovou a Eliškou Martinovskoukategorie trio senior nad 17 let
3. místo Aerobik petite, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, Kateřina Soukupová, Natálie Šimáková, Aneta Moravečková, kategorie 11-13 let 
3. místo Horečka sobotní noci Karolína Landová, Michal Toman, Renata Písecká, Markéta Koblerová, Vendula Škorpíková, Kateřina Hrdinová, Adéla Petroušová, Lucie Ajchlerová, Iva Králová, Kateřina Martínková, Žofie Zitová, Kateřina Kučerová, Lenka Tydlitátová, kategorie AGP 
4. místo Aerobik senior petite Renata Písecká, Karlína Landová, Kateřina Martínková, Lucie Veličková, Adéla Petroušová, kategorie senir 17 a více let 
5. místo step petite junior Marie Mrštinová, Anastázie Růžičková, Bára Brunclíková, Tereza Svejkovská, Klára Gregorová, Zuzana Talašová, Natálie Šůsová, kategorie 14-16 let
6. místo Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, Karolína Rousková, kategorie tria kadet 11-13 let
17. místo Aneta Moravečková, kategorie ženy 8-10 let  

10.4.2016 Bohemia aerobic tour, Jičín
9. místo stepy Junior, Tereza Svejkovská, Bára Brunclíková, Klára Gregorová, Anastázie Růžičková, Marie Mrštinová, Zuzana Talašová, Lucie Štírská, Natálie Šůsová, Klaudie Bendová, kategorie 
4. místo Fitness junior Tereza Svejkovská, Bára Brunclíková, Klára Gregorová, Anastázie Růžičková, Zuzana Talašová, Karolína Peterová, Nikola Nováková, Lucie Štírská, Marie Mrštinová, Natálie Šůsová, Klaudie Bendová, kategorie
2. místo Mexiko Vanda Rusňáková, Nela Rusňáková, Eliška Soukupová, Tereza Repaská, Barbora Pertlová, Jana Hudáková, Kristýna Kučerová, Natálie Fialová
2. místo Džungle

9.-10.4.2016 Mistry s Mistry, Plzeň
12. místo Kristýna Kučerová, kategorie A
16. místo Klára Gregorová, kategorie D

9.-10.4.2016 Aerobic Swiss Open 2016, Švýcarsko Pfaffikon
1. místo petite kadet Natálie Šimáková, Adéla Soukupová, Katerina Soukupová, Markéta Ryšavá, Aneta Moravečková, kategorie petite kadet 
1. místo petite senior Lucie Veličková, Karolína Landová, Kateřina Martínková, Adéla Petroušová, kategorie petite senior
2. místo Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, kategorie SA teams
6. místo Aneta Moravečková, kategorie 
1. místo Karolína Landová, kategorie ženy B senior
1. místo Lucie Veličková, hostující v senior triu Louny, spolu s Adélou Citovou a Eliškou Martinovskoukategorie trio senior

10.4.2016 II. VT, Brno
2. místo Viktorie Voříšková, kategorie ženy 8-10 let 
1. místo děti stepy, Viktorie Vořšková, Barbora Brošová, Barbora Luhanová, Tereza Macůrková, Emma Chmátalová, Marie Maršálová, Nikla Smutná, Daniela Soukupová, Aneta Sirotková

9.4.2016 III. VT Fisaf, Brno
1. místo Mr. Scatman Kateřina Daniová, Natálie Vosmíková, Anna Lehárová, Petra Sedláčková, Lucie Masopustová, Sofie Bendová, Magdaléna Chromá, Magdaléna Dvořáková, Leona Podoubská, Klára Šimonková, kategorie step 11-13 let 
2. místo Barbora Brošová, kategorie jednotlivci 8-10 let 
3. místo Barbora Brošová, Barbora Luhanová, kategorie týmy 8-10 let
7. místo Daniela Soukupová, kategorie jednotlivci 8-10 let 
7. místo Tereza Repaská, Barbora Pertlová, Jana Hudáková, Nela Rusňáková, kategorie týmy 8-10 let 
10. místo Barbora Luhanová, kategorie jednotlivci 8-10 let 

3.4.2016 Bohemia Aerobik Tour, Nymburk
1. místo Mr. Scatman - Kateřina Daniová, Natálie Vosmíková, Anna Lehárová, Petra Sedláčková, Lucie Masopustová, Sofie Bendová, Magdaléna Chromá, Magdaléna Dvořáková, Leona Podoubská, Klára Šimonková, kategorie kadet step
3. místo děti stepy - Viktorie Voříšková, Barbora Brošová, Barbora Luhanová, Tereza Macůrková, Emma Chmátalová, Marie Maršálová, Nikola Smutná, Daniela Soukupová, Aneta Sirotková, kategorie děti stepy

2.-3.4.2016 Děti v akci, Praha Chodov
1. místo petite kadet -  Kateřina Soukupová, Natálie Šimáková, Markéta Ryšavá, Aneta Moravečková, Adéla Soukupvá, fitness 10-12 let 
1. místo Fox - Barbora Pertlová, Tereza Repaská, Vanda Rusňáková, Jana Hudáková,
kategorie fitness týmy 8-9 let
5. místo Mexiko - Eliška Soukupová, Veronika Vacková, Jana Hudáková, Barbora Pertlová, Tereza Repaská, Kristýna Kučerová, Karlína Plívová, Tereza Matoušková, Anna Matoušková, Nela Rušňáková, Vanda Rusňáková, Natálie Fialová, kategorie aerobik 8-9 let
6. místo Džungle - Viktorie Cepáková, Karlína Plechatá, Iva Smíšková, Viktrorie Smutná, Martina Hlavsová, Jasmine Anna Fialová, Antonie Hrubik, Adéla Velebilová, Kateřina Pertlová, Gréta Čumpelíková, Vanda Rusňáková, Linda Rusňáková, kategorie aerobik 4-7 let

2.-3.4.2016 I. VT Fisaf, Semily
2. místo Lucie Veličková, hostující v senior triu Louny, spolu s Adélou C

19.3.2016 Mistry s Mistry, Praha Krč