PARTNEŘI:
Hlavní město Praha

Praha 14

Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

FISAF
 
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999

Naše úspěchy za rok 2017

I.VT Praha Petřiny, 23.-24.9.2017
1.místo aerobik petite kadet,
Aneta Moravečková, Adéla Soukupová, Kateřina Soukupová, Markéta Ryšavá, Natálie Šimáková, kategorie 11-13let
1.místo aerobik petite senior,
Karolína Landová, Kateřina Kučerová, Klára Gregorová, Lucie Veličková, Kateřina Martínková, Eliška Martinovská
1.místo Michal Toman,
kategorie muži 17 a více let
4.místo Viktorie Voříšková,
jednotlivkyně 8-10 let
5.místo step grande Cats,
Nikola Smutná, Magda Chromá, Emma Chmátalová, Viktorie Voříšková, Daniela Soukupová, Tereza Macůrková, Marie Maršálová, Magda Dvořáková
8.místo Natálie Šimáková,
jednotlivkyně 11-13 let
9.místo Adéla Soukupová,
jednotlivkyně 11-13 let
10.místo Aneta Moravečková,
jednotlivkyně 11-13 let

1.místo Lucie Veličková,
hostující v senior triu Louny, spolu s Kristýnou Zahradníčkovou a Adélou Citovou, kategorie 17 a více let

Finále Žij pohybem, 11.6.2017
2.místo aerobik grande Supernova,
Veronika Vacková, Viktorie Smutná, Karolína Plechatá, Adéla Velebilová, Bára Divišová, Vanda Rusňáková, Viktorie Cepáková

II.VT Mladá Boleslav, 4.6.2017
3.místo tým kadet,
Nikola Smutná, Lea Podoubská, Lucie Masopustová
4.místo tým BeBe,
Bára Brošová, Bára Luhanová
4.místo Karolína Landová,
jednotlivkyně 17 a více let
5.místo Bára Luhanová,
jednotlivkyně 11-13let
5.místo Klára Gregorová,
jednotlivkyně 14-16let
9.místo Daniela Soukupová,
jednotlivkyně 8-10let

Kralupský pohár, 3.6.2017
1.místo Aneta Moravečková
1.místo Viktorie Voříšková
2.místo Adéla Soukupová
2.místo Lea Podoubská a Lucie Masopustová
4.místo Karolína Rousková
4.místo Daniela Soukupová


III.VT Mladá Boleslav, 3.6.2017
1.místo Kristýna Bucková,
jednotlivkyně 8-10let
1.místo trio senior,
Zuzana Talašová, Nikola Nováková, Karolína Peterová,kategorie 17 a více let
3.místo Kristýna Kučerová,
jednotlivkyně 8-10let
3.místo duo Fox,
Tereza Repaská a Bára Pertlová,kategorie 8-10let
3.místo aerobik grande Vlasy,
Eliška Soukupová, Natálie Jana Fialová, Tereza Matoušková, Anna Matoušková, Jana Hudáková, Tereza Repaská, Bára Pertlová, Kristýna Kučerová, kategorie 8-10let
4.místo aerobik grande Supernova,
Kateřina Pertlová, Viktorie Smutná, Bára Divišová, Tara Truhlářová, Karolína Plechatá, Viktorie Cepáková, Adéla Velebilová, kategorie 6-7let
6.místo mini tým,
Kateřina Pertlová, Viktorie Smutná, kategorie 6-7let
9.místo Jana Hudáková,
jednotlivkyně 8-10let

Chodovské Berušky, Praha 28.5.2017
1.místo mini tým,
Viktorie Smutná, Katka Pertlová, Karolína Plechatá
3.místo tým senior,
Zuzana Talašová, Karolína Peterová, Nikola Nováková
5.místo step senior,
Tereza Svejkovská, Anastázie Růžičková, Nikola Nováková, Iva Králová, Dana Králová, Zuzana Talašová, Karolína Peterová

II.VT Brno, 28.5.2017
1.místo Klára Gregorová
, jednotlivkyně 14-16let
3.místo Karolína Landová
, jednotlivkyně 17 a více let
4.místo Bára Brošová
, jednotlivkyně 11-13let
6.místo tým kadet
, Lucka Masopustová, Lea Podoubská, Nikola Smutná, 11-13let
8.místo tým Bebe
, Bára Brošová, Bára Luhanová, kategorie 11-13let
12.místo Daniela Soukupová
, jednotlivkyně 8-10let

III.VT Brno, 27.5.2017
3.místo Kristýna Bucková,
jednotlivkyně 8-10 let
3.místo tým senior,
Nikola Nováková, Karolína Peterová, Zuzana Talašová, kategorie 17 a více let
4.místo Kristýna Kučerová,
jednotlivkyně 8-10let
6.místo aerobik Vlasy,
Eliška Soukupová, Tereza Matoušková, Bára Pertlová, Tereza Repaská, Kristýna Kučerová, kategorie 8-10let
9.místo tým Fox,
Bára Pertlová, Tereza Repaská, kategorie 8-10let

BAT Jičín, FINÁLE, 27.5.2017
3.místo step juniorky A CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ 1.MÍSTO -
Sofie Bendová, Klaudie Bendová, Kateřina Daniová, Lea Podoubská, Lucka Masopustová
2.místo aerobik Supernova A CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ 2.MÍSTO -
Katka Pertlová, Viktorie Smutná, Veronika Vacková, Karolína Plechatá, Bára Divišová, Adéla Velebilová

MISTROSTVÍ EVROPY, KARLOVY VARY, 23.5.-25.5.2017

1.místo a titul MISTRYŇ EVROPY - Kateřina Soukupová, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, Aneta Moravečková, Natálie Šimáková, kategorie 11-13let aerobik petite

2.místo a titul VÍCEMISTŘI EVROPY - Markéta Koblerová a Michal Toman,
kategorie 17 a více let páry

4.místo - Kateřina Martínková, Eliška Martinovská, Karolína Landová, Klára Gregorová, Lucie Veličková,
kategorie 17 a více let aerobik petite

1.místo a titul MISTRYŇ EVROPY - Lucie Veličková,
hostující v senior triu Louny spolu s Kristýnou Zahradníčkovou a Adélou Citovou, kategorie 17 a více let týmy

3.nominační závody, I.VT Brno, 13.-14.5.2017
1.místo aerobik petite kadet, Markéta Ryšavá, Natálie Šimáková, Kateřina Soukupová, Adéla Soukupová, Aneta Moravečková, kategorie 11-13let
1.místo aerobik petite senior
, Kateřina Kučerová, Klára Gregorová, Karolína Landová, Kateřina Martínková, Lucie Veličková, kategorie 17 a více let
1.místo pár senior
, Markéta Koblerová, Michal Toman, kategorie 17 a více let
3.místo  Viktorie Voříšková
, jednotlivkyně 8-10let
6.místo step grande
, Nikola Smutná, Emma Chmátalová, Magda Chromá, Daniela Soukupová, Marie Maršálová, Viktorie Voříšková, Petra Sedláčková, Nikola Němečková, kategorie 11-13let
10.místo Aneta Moravečková
, jednotlivkyně 11-13let
11.místo Natálie Šimáková
, jednotlivkyně 11-13let
19.místo Adéla Soukupová
, jednotlivkyně 11-13let

1.místo Lucie Veličková
, hostující v senior triu Louny spolu s Kristýnou Zahradníčkovou a Adélou Citovou

BAT Náchod, 14.5.2017
2.místo aerobik Supernova, Karolína Plechatá, Viktorie Cepáková, Viktorie Smutná, Vanda Rusňáková, Veronika Vacková, Bára Divišová
2.místo step junior
, Kateřina Daniová, Sofie Bendová, Klaudie Bendová, Lea Podoubská, Lucie Masopustová
2.místo step senior
, Tereza Svejkovská, Nikola Nováková, Zuzana Talašová, Karolína Peterová, Iva Králová, Anastázie Růžičková

7.5. Chotěboř
1. místo Nálie Šimáková, kategorie sólo 11-13 let
2. místo Viktorie Voříšková, kategorie sólo 8-10 let 

2. nominační závody, I.VT Ostrava, 29.-30.4
1.místo aerobik petite kadet, Aneta Moravečková, Natálie Šimáková, Kateřina Soukupová,
Adéla Soukupová, Markéta Ryšavá, kategorie 11-13let
1.místo pár Markéta Koblerová a Michal Toman, kategorie 17 a více let
2.místo aerobik petite senior, Karolína Landová, Kateřina Martínková, Kateřina Kučerová, Klára Gregorová, Lucie Veličková,kategorie 17 a více let
3.místo Viktorie Voříšková, jednotlivkyně 8-10let
5.místo step grande, Tereza Macůrková, Emma Chmátalová, Magda Chroma, Magda Dvořáková, Marie Maršálová, Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková, Nikola Smutná, kategorie 11-13let
10.místo Aneta Moravečková, jednotlivkyně 11-13let
12.místo Natálie Šimáková, jednotlivkyně 11-13let
13.místo Adéla Soukupová, jednotlivkyně 11-13let

1.místo Lucie Veličková, hostující v senior triu Louny, spolu s Kristýnou Zahradníčkovou a Adélou Citovou, kategorie 17 a více let

II.VT Petřiny, 23.4.2017
1.místo Bára Brošová, jednotlivkyně 11-13let
2.místo tým BeBe
, Bára Luhanová, Bára Brošová, 11-13let
3.místo Karolína Landová
, jednotlivkyně 17 a více let
3.místo tým kadet
, Nikola Smutná, Lucka Masopustová, Lea Podoubská, 11-13let
4.místo Bára Luhanová
, jednotlivkyně 11-13let
5.místo Klára Gregorová
, jednotlivkyně 14-16let
8.místo Daniela Soukupová
, jednotlivkyně 8-10let

III.VT Petřiny, 22.-23.4.2017
1.místo trio senior, Nikola Nováková, Zuzana Talašová, Karolína Peterová, 17 a více let
2.místo aerobik Vlasy
, Natálie Jana Fialová, Eliška Soukupová, Tereza Matoušková, Anna Matoušková, Tereza Repaská, Bára Pertlová, Kristýna Kučerová, Jana Hudáková, 8-10let
3.místo tým Fox
, Bára Pertlová, Tereza Repaská, 8-10let
4.místo Jana Hudáková
, jednotlivkyně 8-10let
12.místo Kristýna Kučerová, jednotlivkyně 8-10let

BAT Kutná Hora, 23.4.2017
2.místo Supernova, Karin Truhlářová, Karolína Plechatá, Tara Truhlářová, Katka Pertlová, Viktorie Cepáková, Viktorie Smutná, Bára Divišová, Adéla Velebilová
3.místo step junior
, Sofie Bendová, Klaudie Bendová, Kateřina Daniová, Lucie Masopustová, Lea Podoubská
6.místo step kadet
, Emma Chmátalová, Magda Chromá, Anna Lehárová, Nikola Němečková, Petra Sedláčková, Viktorie Voříšková, Marie Maršálová, Magda Dvořáková

Letní aerobik, Kutná Hora, 22.4.2017
1.místo Natálie Šimáková
1.místo Viktorie Voříšková
1.místo Kája Plechatá, Katka Pertlová a Viki Smutná
2.místo Aneta Moravečková
2.místo Lea Podoubská, Lucka Masopustová, Nikola Smutná
3.místo Daniela Soukupová


1. nominační závody FISAF, I. VT Louny, 14.-15.2017
2.místo aerobik petite, Aneta Moravečková, Natálie Šimáková, Markéta Ryšavá, Kateřina Soukupová, Adéla Soukupová, 11-13let
3.místo aerobik petite
, Klára Gregorová, Lucie Veličková, Karolína Landová, Kateřina Kučerová, Kateřina Martínková, 17 a více let
5.místo step grande
, Nikola Smutná, Marie Maršálová, Nikola Němečková, Tereza Macůrková, Petra Sedláčková, Bára Brošová, Viktorie Voříšková, Daniela Soukupová, 11-13let
5. místo Viktorie Voříšková, jednotlivkyně 8-10 let 
11. místo Aneta Moravečková, jednotlivkyně 11-13 let 
13.místo Adéla Soukupová, jednotlivkyně 11-13let
14. místo Natálie Šimáková, jednotlivkyně 11-13 let 

1. místo Lucie Veličková, hostující v senior triu Louny, spolu s Adélou Citovou a Kristýnou Zahradníčkovou, kategorie týmy senior nad 17 let

BAT Jičín, 8.4.2017
1. místo Španělky Kateřina Daniová, Sofie Bendová, Klaudie Bandová, Lea Podoubwská, Lucie Masopustová, kategorie step 11-13 let 
6. místo CATS Viktorie Vořísková, Daniela Soukupová, Majda Dvořáková, Majda Chromá, Tereza Macurková, Ema Chmátalová, Nikola Smutná, Nikola ..., kategorie step 11-12 let

BAT Nymburk, 2.4.2017
2.místo Supernova, Viktorie Smutná, Kateřina Pertlová, Karin Truhlářová, Karolína Plechatá, Bára Divišová, Veronika Vacková
3.místo aerobik Flowers Girl, Eliška Soukupová, Bára Pertlová, Tereza Repaská, Natálie Jana Fialová, Karolína Plívová, Nicollete Dvořáková, Tereza Matoušková, Anna Matoušková
3.místo step junior, Kateřina Daniová, Lucie Masopustová, Natálie Vosmíková, Klaudie Bendová,Sofie Bendová
3.místo step senior, Nikola Nováková, Karolína Peterová, Zuzana Talašová, Anastázie Růžičková, Tereza Svejkovská, Králová

I.VT Kladno, 1.-2.4.2017
1.místo aerobik petite, Aneta Moravečková, Natálie Šimáková, Markéta Ryšavá, Kateřina Soukupová, Adéla Soukupová, 11-13let
2.místo aerobik petite
, Klára Gregorová, Lucie Veličková, Karolína Landová, Kateřina Kučerová, Kateřina Martínková, 17 a více let
6.místo step grande
, Nikola Smutná, Marie Maršálová, Nikola Němečková, Tereza Macůrková, Petra Sedláčková, Bára Brošová, Viktorie Voříšková, Daniela Soukupová, 11-13let
13.místo Adéla Soukupová, jednotlivkyně 11-13let

II.VT Otrokovice, 26.3.2017
1.místo Bára Brošová, jednotlivkyně 11-13 let
4.místo Bára Luhanová, jednotlivkyně 11-13 let
5.místo Klára Gregorová, jednotlivkyně 14-16let
9.místo Daniela Soukupová, jednotlivkyně 8-10let

3.místo týmy BeBe, Bára Luhanová, Bára Brošová, 11-13let
6.místo týmy, Lucie Masopustová, Nikola Smutná, Lea Podoubská, 11-13let

1.místo step juniorky Kateřina Daniová, Sofie Bendová, Klaudie Bendová, Lea Podoubská, Natálie Vosmíková, Lucie Masopustová
1.místo stepy seniorky Tereza Svejkovská, Anastázie Růžičková, Zuzana Talašová, Karolína Peterová, Nikola Nováková

III.VT Otrokovice, 25.3.2017
1.místo Kristýna Bucková, jednotlivkyně 8-10let
7.místo Kristýna Kučerová
, jednotlivkyně 8-10let
11.místo Jana Hudáková
, jednotlivkyně 8-10let

1.místo týmy senior
, Zuzana Talašová, Nikola Nováková, Karolína Peterová
4.místo týmy Fox
, Tereza Repaská, Bára Pertlová

3.místo aerobik Flowers Girl
, Eliška Soukupová, Tereza Repaská, Bára Pertlová, Anna Matoušková, Kristýna Kučerová, Tereza Matoušková, Natálie Jana Fialová, Jana Hudáková

Velká cena Kutné Hory, 19.3.2017
1.místo Bára Brošová
1.místo Daniela Soukupová
2.místo Viktorie Voříšková
2.místo Kristýna Kučerová
3.místo Jana Hudáková
3.místo Bára Luhanová

1.místo tým Viktorie Smutná, Kateřina Pertlová, Vanda Rusňáková, Karolína Plechatá
1.místo tým Bára Luhanová, Bára Brošová
1.místo tým Nikola Nováková, Karolína Peterová, Zuzana Talašová
2.místo tým Tereza Repaská, Bára Pertlová
2.místo tým Nikola Smutná, Lea Podoubská, Lucie Masopustová

1.místo fitness tým Flowers Girl Eliška Soukupová, Bára Pertlová, Anna Matoušková, Tereza Matoušková, Kristýna Kučerová, Natálie Jana Fialová, Nicollete Dvořáková, Tereza Repaská


ČMP Fisaf IV. VT, Mladá Boleslav, 11.3.2017
.místo Děti mladší Fitness Karin Truhlářová, Tara Truhlářová, Viktorie Cepáková, Kateřina Pertlová, Bára Divišová, Vanda Rusňáková, Veronika Vacková, Karolína Plechatá, Adéla Velebilová, Viktorka Smutná
. místo SA týmeček Karolína Plechatá, Kateřina Pertlová, Vanda Rušňáková, Viktorka Smutná

Žij pohybem, Praha Modřany, 4.3.2017

1. místo Děti mladší Fitness Karin Truhlářová, Tara Truhlářová, Viktorie Cepáková, Kateřina Pertlová, Bára Divišová, Vanda Rusňáková, Veronika Vacková, Viktorka Smutná