PARTNEŘI:
Hlavní město Praha

Praha 14

Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

FISAF
 
2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999

Naše úspěchy za rok 2018

I.VT České Budějovice, 11.11.2018
1.místo Lucie Veličková, Marek Šotola
, kategorie 17 a více let
1.místo Performance Back in Time
 Karolína Landová, Kateřina Kučerová, Kateřina Martínková, Klára Gregorová, Kateřina Smíšková, Lucie Veličková, kategorie 17 a více let
2.místo Performance Stomp 
Kateřina Soukupová, Aneta Moravečková, Natálie Šimáková, Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, kategorie 14-16 let
3.místo Daniela Soukupová, jednotlivkyně 8-10 let
3.místo Duo Adéla Soukupová, Markéta Ryšavá, kategorie 14-16 let
4.místo Duo Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková, kategorie 11-13 let
6.místo Natálie Šimáková
, jednotlivkyně 14-16 let
7.místo Aneta Moravečková, jednotlivkyně 11-13 let
9.místo Viktorie Voříšková, jednotlivkyně 11-13 let

II.VT Mladá Boleslav, 04.11.2018
1.místo Kristýna Kučerová, jednotlivkyně 8-10let
1.místo Bára Brošová, jednotlivkyně 11-13let
1.místo Stepy Shakira 
Anna Lehárová, Nikola Němečková,  Klaudie Bendová, Sofie Bendová, Natálie Králová, Kristýna Králová, kategorie 14-16let
1.místo Aerobik Jackson 5 Daniela Soukupová, Lucie Masopustová, Bára Luhanová, Nikola Smutná, Viktorie Voříšková, Bára Brošová, kategorie 11-13let
2.místo Tým Nikola Smutná, Lucie Masopustová, Bára Luhanová, kategorie 11-13let
3.místo Lea Podoubská, jednotlivkyně 14-16 let

III.VT Mladá Boleslav, 03.11.2018

1.místo Jana Hudáková, jednotlivkyně 8-10let
1.místo Duo Kristýna Králová a Natálie Králová, kategorie 14-16let
1.místo Tereza Svejkovská, Zuzana Talašová, Karolína Peterová, jednotlivkyně 17 a více let
1.místo Aerobik Irsko, Lucie Horáková, Jana Hudáková, Kristýna Kučerová, Tereza Matoušková, Anna Matoušková, Eliška Soukupová, Tereza Repaská, Bára Pertlová, Nicolette Dvořáková, kategorie 8-10 let
2.místo Natálie Králová, jednotlivkyně 14-16let
5.místo Duo Bára Pertlová, Tereza Repaská, kategorie 8-10let
16.místo Lucie Horáková, jednotlivkyně 8-10let

MISTROVSTVÍ SVĚTA, HOLANDSKO LEIDEN, 16.-19.10.2018


1.místo a titul MISTRŮ SVĚTA Lucie Veličková a Marek Šotola,
kategorie 17 a více let

3.místo a titul DRUHÝCH VICEMISTRYŇ SVĚTA Viktorie Voříšková a Daniela Soukupová,
kategorie 11 - 13 let

4.místo Adéla Soukupová, Karolína Rousková a Markéta Ryšavá, kategorie 14-16 let

4.místo Performance Stomp
Kateřina Soukupová, Adéla Soukupová, Aneta Moravečková, Natálie Šimáková, Markéta Ryšavá, kategorie 14-16 let

4.místo Performance Back In Time 
Karolína Landová, Kateřina Martínková, Kateřina Kučerová, Klára Gregorová, Lucie Veličková, Kateřina Smíšková, kategorie 17 a více let

II.VT Plzeň, 14.10.2018
1.místo Stepy Shakira 
Anna Lehárová, Nikola Němečková,  Klaudie Bendová, Sofie Bendová, Natálie Králová, Kristýna Králová, kategorie 14-16let
1.místo Aerobik Jackson 5 Daniela Soukupová, Lucie Masopustová, Bára Luhanová, Nikola Smutná, Viktorie Voříšková, Bára Brošová, kategorie 11-13let
3.místo Tým Nikola Smutná, Lucie Masopustová, Bára Luhanová, kategorie 11-13let
5.místo Lea Podoubská, jednotlivkyně 14-16 let

III.VT Plzeň, 13.10.2018

1.místo Tereza Svejkovská, jednotlivkyně 17 a více let
1.místo Duo Kristýna Králová a Natálie Králová, kategorie 14-16let
1.místo Jana Hudáková, jednotlivkyně 8-10let
2.místo Aerobik Irsko, Lucie Horáková, Jana Hudáková, Kristýna Kučerová, Tereza Matoušková, Anna Matoušková, Eliška Soukupová, Tereza Repaská, Bára Pertlová, kategorie 8-10 let
2.místo Natálie Králová, jednotlivkyně 14-16let
6.místo Duo Bára Pertlová a Tereza Repaská, kategorie 8-10let
20.místo Lucie Horáková, jednotlivkyně 8-10let

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, Praha, 5.-7.10.2018

1.místo Lucie Veličková a Marek Šotola,
 kategorie dua 17 a více let

1.místo Performance Back in Time
 Karolína Landová, Kateřina Kučerová, Kateřina Martínková, Klára Gregorová, Lucie Veličková Kateřina Smíšková, kategorie 17 a více let

2.místo Performance Stomp 
Kateřina Soukupová, Aneta Moravečková, Natálie Šimáková,Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, kategorie 14-16 let

4.místo Daniela Soukupová a Viktorie Voříšková, kategorie dua 11-13 let

5.místo Adéla Soukupová, Karolína Rousková, Markéta Ryšavá, kategorie 14-16 let

5.místo Natálie Šimáková, jednotlivkyně 14-16 let

13.místo Aneta Moravečková, jednotlivkyně 11-13 let

15.místo Viktorie Voříšková
, jednotlivkyně 11-13 let

II.VT Praha Arena Sparta, 30.9.2018

1.místo Stepy Shakira 
Anna Lehárová, Nikola Němečková,  Klaudie Bendová, Sofie Bendová, Natálie Králová, Kristýna Králová, kategorie 14-16let
1.místo Aerobik Jackson 5 Daniela Soukupová, Lucie Masopustová, Bára Luhanová, Nikola Smutná, Viktorie Voříšková, Bára Brošová, kategorie 11-13let
1.místo Bára Brošová, jednotlivkyně 11-13let
4.místo Tým Nikola Smutná, Lucie Masopustová, Bára Luhanová, kategorie 11-13let
4.místo Kristýna Kučerová, jednotlivkyně 8-10let
5.místo Step Irish, Marie Maršálová, Emma Chmátalová, Tereza Macůrková, Petra Sedláčková, Magdaléna Dvořáková, kategorie 11-13 let
5.místo Lea Podoubská, jednotlivkyně 14-16 let

III.VT Praha Arena Sparta, 29.9.2018

1.místo Duo Karolína Peterová, Tereza Svejkovská, kategorie 17 a více let
1.místo Duo Kristýna Králová a Natálie Králová, kategorie 14-16let
3.místo Jana Hudáková, jednotlivkyně 8-10let
3.místo Duo Bára Pertlová a Tereza Repaská, kategorie 8-10let
4.místo Aerobik Irsko, Lucie Horáková, Jana Hudáková, Kristýna Kučerová, Tereza Matoušková, Anna Matoušková, Eliška Soukupová, Tereza Repaská, Bára Pertlová, kategorie 8-10 let
5.místo Natálie Králová, jednotlivkyně 14-16let
18.místo Lucie Horáková, jednotlivkyně 8-10let

I.VT Praha Petřiny, 22.-23.9.2018

1.místo Marek Šotola
, kategorie 17 a více let
1.místo Performance Back in Time
 Karolína Landová, Kateřina Kučerová, Kateřina Martínková, Klára Gregorová, Kateřina Smíšková, Lucie Veličková, kategorie 17 a více let
2.místo Performance Stomp 
Kateřina Soukupová, Aneta Moravečková, Natálie Šimáková,
Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, kategorie 14-16 let
2.místo Duo Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková, kategorie 11-13 let
2.místo Týmy Adéla Soukupová, Karolína Rousková, Markéta Ryšavá, kategorie 14-16 let
6.místo Natálie Šimáková
, jednotlivkyně 14-16 let
14.místo Aneta Moravečková, jednotlivkyně 11-13 let

II.VT Mladá Boleslav, 3.6.2018

1.místo Lea Podoubská, jednotlivkyně 14-16 let
1.místo Stepy Shakira 
Anna Lehárová, Nikola Němečková,  Klaudie Bendová, Sofie Bendová, Natálie Králová, Kristýna Králová, kategorie 14-16let
1.místo Aerobik Jackson 5 Daniela Soukupová, Lucie Masopustová, Bára Luhanová, Nikola Smutná, Viktorie Voříšková, Bára Brošová, kategorie 11-13let
2.místo Kristýna Kučerová, jednotlivkyně 8-10let
2.místo Bára Brošová, jednotlivkyně 11-13let
3.místo Tým Nikola Smutná, Lucie Masopustová, Bára Luhanová, kategorie 11-13let
5.místo Step Irish, Marie Maršálová, Emma Chmátalová, Tereza Macůrková, Petra Sedláčková, Magdaléna Dvořáková, kategorie 11-13 let
5.místo Aerobic Spartan Race, Iva Králová, Dana Králová, Karolína Peterová, Anastázie Růžičková, Tereza Svejkovská, kategorie 17 a více let

III.VT Mladá Boleslav, 2.-3.6.2018
1.místo Aerobik Irsko, Lucie Horáková, Jana Hudáková, Kristýna Kučerová, Tereza Matoušková, Anna Matoušková, Eliška Soukupová, Tereza Repaská, Bára Pertlová, kategorie 
8-10 let
1.místo Duo Karolína Peterová, Tereza Svejkovská, kategorie 17 a více let
2.místo Natálie Králová, jednotlivkyně 14-16let
2.místo Duo Kristýna Králová a Natálie Králová
, kategorie 14-16let
3.místo Jana Hudáková, jednotlivkyně 8-10let
6.místo Duo Bára Pertlová a Tereza Repaská
, kategorie 8-10let
7.místo Duo Lucie Horáková a Eliška Soukupová
, kategorie 8-10let

Kralupský pohár, 2.6.2018
1.místo Viktorie Voříšková, jednotlivkyně 11-13 let
1.místo Duo Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková, kategorie 11-13 let


MISTROVSTVÍ EVROPY, Karlovy Vary, 24.-26.5.2018

1.místo a titul MISTRŮ EVROPY  Lucie Veličková a Marek Šotola,
 kategorie dua 17 a více let

1.místo a titul MISTRYŇ EVROPY Performance Back in Time
 Karolína Landová, Kateřina Kučerová, Kateřina Martínková, Klára Gregorová, Lucie Veličková, kategorie 17 a více let

2.místo a titul VICEMISTRYŇ EVROPY Performance Stomp 
Kateřina Soukupová, Aneta Moravečková, Natálie Šimáková,Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, kategorie 14-16 let

3.místo A TITUL 2.VICEMISTRYŇ EVROPY Daniela Soukupová a Viktorie Voříšková, kategorie dua 11-13 let

Chodovské berušky, Praha Chodov, 27.5.2018
1.místo přípravka Čertice
1.místo Duo Eliška Soukupová, Lucie Horáková
, kategorie 8-10 let
2.místo Duo Tereza Svejkovská, Karolína Peterová
, kategorie 17 a více let
4.místo Aerobik Spartan Race
Nikola Nováková, Anastázie Růžičková, Tereza Svejkovská, Karoína Peterová, Iva Králová, Dana Králová, kategorie 17 a více let
5.místo Duo Bára Divišová, Viktorie Cepáková
, kategorie 8-10 let
6.místo Stepy Irish
Marie Maršálová, Emma Chmátalová, Petra Sedláčková, Magdaléna Dvořáková, Tereza Macůrková

III.nominační závody, I.VT Semily, 12.-13.5.2018

1.místo Duo Lucie Veličková, Marek Šotola
, kategorie 17 a více let
1.místo Performance Back in Time
 Karolína Landová, Kateřina Kučerová, Kateřina Martínková, Klára Gregorová, Lucie Veličková, kategorie 17 a více let
2.místo Performance Stomp 
Kateřina Soukupová, Aneta Moravečková, Natálie Šimáková,
Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, kategorie 14-16 let
3.místo Duo Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková, kategorie 11-13 let
3.místo Týmy Adéla Soukupová, Karolína Rousková, Markéta Ryšavá, kategorie 14-16 let
7.místo Natálie Šimáková
, jednotlivkyně 14-16 let
9.místo Aneta Moravečková, jednotlivkyně 11-13 let

II.VT Louny, 6.5.2018
1.místo Stepy Shakira Anna Lehárová, Nikola Němečková,  Klaudie Bendová, Sofie Bendová, Natálie Králová, Kristýna Králová, kategorie 14-16let
1.místo Kristýna Kučerová, jednotlivkyně 8-10let
1.místo Bára Brošová, jednotlivkyně 11-13let
2.místo Aerobik Jackson 5 Daniela Soukupová, Lucie Masopustová, Bára Luhanová, Nikola Smutná, Viktorie Voříšková, Bára Brošová, kategorie 11-13let
4.místo Lea Podoubská, jednotlivkyně 14-16let
6.místo Tým Nikola Smutná, Lucie Masopustová, Bára Luhanová, kategorie 11-13let

III.VT Louny, 5.5.-6.5.2018

1.místo Natálie Králová
, jednotlivkyně 14-16let
1.místo Aerobik Irsko, Lucie Horáková, Jana Hudáková, Kristýna Kučerová, Tereza Matoušková, Anna Matoušková, Eliška Soukupová, Tereza Repaská, Bára Pertlová
2.místo Duo Kristýna Králová a Natálie Králová
, kategorie 14-16let
3.místo Duo Bára Pertlová a Tereza Repaská
, kategorie 8-10let
4.místo Jana Hudáková
, jednotlivkyně 8-10let
8.místo Duo Lucie Horáková a Eliška Soukupová
, kategorie 8-10let

II.nominační závody, I.VT Ostrava, 28.-29.4.2018
1.místo Duo Lucie Veličková, Marek Šotola
, kategorie 17 a více let
1.místo Performance Back in Time
 Karolína Landová, Kateřina Kučerová, Kateřina Martínková, Klára Gregorová, Lucie Veličková, kategorie 17 a více let
2.místo Performance Stomp 
Kateřina Soukupová, Aneta Moravečková, Natálie Šimáková,
Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, kategorie 14-16 let
4.místo Duo Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková, kategorie 11-13 let
4.místo Týmy Adéla Soukupová, Karolína Rousková, Markéta Ryšavá, kategorie 14-16 let
9.místo Natálie Šimáková
, jednotlivkyně 14-16 let
13.místo Aneta Moravečková, jednotlivkyně 11-13 let
16.místo Viktorie Voříšková
, jednotlivkyně 11-13 let

II.VT Petřiny, 22.4.2018
1.místo Stepy Shakira Anna Lehárová, Nikola Němečková,  Klaudie Bendová, Sofie Bendová, Natálie Králová, Kristýna Králová, kategorie 14-16let
2.místo Bára Brošová, jednotlivkyně 11-13let
2.místo Lea Podoubská, jednotlivkyně 14-16let
2.místo Aerobik Jackson 5 Daniela Soukupová, Lucie Masopustová, Bára Luhanová, Nikola Smutná, Viktorie Voříšková, Bára Brošová, kategorie 11-13let
4.místo Kristýna Kučerová, jednotlivkyně 8-10let
4.místo Aerobik Spartan Race Karolína Peterová, Sofie Bendová, Nikola Nováková, Tereza Svejkovská, Zuzana Talašová, Anastázie Růžičková, Dana Králová
6.místo Stepy Irish Marie Maršálová, Magdaléna Dvořáková, Petra Sedláčková, Emma Chmátalová, Tereza Macůrková, kategorie 11-13let
6.místo Tým Nikola Smutná, Lucie Masopustová, Bára Luhanová, kategorie 11-13let

III.VT Petřiny, 21.-22.4.2018
1.místo Tým Tereza Svejkovská, Karolína Peterová, Zuzana Talašová, kategorie 17 a více let
2.místo Aerobik Irsko
Eliška Soukupová, Anna Matoušková, Lucie Horáková, Tereza Repaská, Bára Pertlová, Kristýna Kučerová, Natálie Jana Fialová, Tereza Matoušková, Jana Hudáková, kategorie 8-10let
2.místo Duo Kristýna Králová a Natálie Králová
, kategorie 14-16let
3.místo Natálie Králová, jednotlivkyně 14-16let
6.místo Jana Hudáková
, jednotlivkyně 8-10let
9.místo Duo Tereza Repaská a Bára Pertlová
, kategorie 8-10let
11.místo Duo Lucie Horáková a Eliška Soukupová
, kategorie 8-10let

Aerobic Swiss Open 2018, Pfaffikon SZ, 14.-15.4.2018
4.místo Viktorie Voříšková, jednotlivkyně 11-13 let
4.místo Natálie Šimáková
, jednotlivkyně 14-16 let

Bohemia Aerobic Tour, 15.4.2018
3.místo Aerobik Spartan Race Zuzana Talašová, Karolína Peterová, Nikola Nováková, Kladie Bendová, Anastázie Růžičková, Iva Králová, Dana Králová, kategorie 17 a více let
5.místo Stepy Španělky
Klaudie Bendová, Magdaléna Chromá, Sofie Bendová, Nikola Němečková, Natálie Králová, kategorie 14-16 let
6.místo Stepy Irish
Marie Maršálová, Emma Chmátalová, Petra Sedláčková, Magdaléna Dvořáková, Tereza Macůrková, kategorie 11-13 let

Žij Pohybem, 14.4.2018

4.místo ATS Pirátky Vanda Rusňáková, Adéla Velebilová, Bára Divišová, Kateřina Pertlová, Karolína Plechatá, Adéla Myšková, Michaela Haidrová, Veronika Vacková, Berenika Lupínková, Viktorie Cepáková, Anna Jasmine Fialová, Lucie Kopecká, Barbora Suchá
4.místo ATS Čertice Veronika Suková, Kateřina Suková, Lillian Šmatolánová, Tereza Spisarová, Nikol Střihavková, Viktorie Kyslingerová, Vanesa Bosáková, Ella Oláchová, Eliška Kučerová, Linda Rusňáková, Anhelinka Khalus

1.nominační závody, I.VT Louny, 7.4.-8.4.2018

1.místo Duo Lucie Veličková, Marek Šotola
, kategorie 17 a více let
1.místo Performance Back in Time
 Karolína Landová, Kateřina Kučerová, Kateřina Martínková, Klára Gregorová, Lucie Veličková, kategorie 17 a více let
2.místo Duo Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková, kategorie 11-13 let
2.místo Performance Stomp 
Kateřina Soukupová, Aneta Moravečková, Natálie Šimáková,
Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, kategorie 14-16 let

3.místo Týmy Adéla Soukupová, Karolína Rousková, Markéta Ryšavá, kategorie 14-16 let
7.místo Natálie Šimáková
, jednotlivkyně 14-16 let
13.místo Aneta Moravečková, jednotlivkyně 11-13 let
16.místo Viktorie Voříšková
, jednotlivkyně 11-13 let

MsM, Černošice, 7.4.2018
4.místo ATS Pirátky Vanda Rusňáková, Bára Divišová, Vikča Cepáková, Adéla Velebilová, Adéla Myšková, Jasmína Fialová, Berenika Lupínková, Veronika Vacková, Bára Suchá, Kateřina Pertlová, Karolína Plechatá
17.místo Duo Viktorie Cepáková, Bára Divišová

Bohemia Tour Nymburk, 25.3.2018
4.místo Aerobic Spartan Race Sofie Bendová, Iva Králová, Dana Králová, Tereza Svejkovská, Zuzana Talašová, Karolína Peterová, Nikola Nováková, Anastázie Růžičková, kategorie           17 a více let
5.místo Stepy Shakira
Klaudie Bendová, Sofie Bendová, Anička Lehárová, Magdaléna Chromá, Natálie Králová, Nikola Němečková, kategorie 14-16 let
5.místo Aerobik Irsko
Anička Matoušková, Nicolette Dvořáková, Kristýna Kučerová, Eliška Soukupová, Tereza Matoušková, Tereza Repaská, Lucie Horáková, Jana Hudáková, kategorie   8-10 let
6.místo Stepy Irish
Petra Sedláčková, Tereza Komínková, Emma Chmátalová, Marie Maršálová, Tereza Macůrková, kategorie 11-13 let
6.místo ATS Pirátky
Vanda Rusňáková, Adéla Velebilová, Bára Divišová, Kateřina Pertlová, Karolína Plechatá, Adéla Myšková, Michaela Haidrová

I.VT Kladno, 24.3.2018
1.místo Duo Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková, kategorie 11-13 let
1.místo Duo Lucie Veličková, Marek Šotola
, kategorie 17 a více let
1.místo Performance Back in Time
Karolína Landová, Kateřina Kučerová, Kateřina Martínková, Klára Gregorová, Lucie Veličková, kategorie 17 a více let
2.místo Týmy Adéla Soukupová, Karolína Rousková, Markéta Ryšavá
, kategorie 14-16 let
2.místo Performance Stomp
Kateřina Soukupová, Aneta Moravečková, Natálie Šimáková,
Markéta Ryšavá, Adéla Soukupová, kategorie 14-16 let

5.místo Natálie Šimáková
, jednotlivkyně 14-16 let
11.místo Viktorie Voříšková
, jednotlivkyně 11-13 let
12.místo Aneta Moravečková
, jednotlivkyně 11-13 let

Aerobic Mini Teams Kralupy nad Vltavou, 24.3.2018
1.místo Duo Eliška Soukupová a Lucie Horáková
2.místo Duo Natálie Králová a Kristýna Králová


Kutná Hora, 18.3.2018

1.místo Natálie Šimáková
, jednotlivkyně 14-16 let
1.místo Duo Barbora Pertlová, Tereza Repaská
, kategorie 8-10 let
1.místo Tým Viktorie Smutná, Adéla Velebilová, Kateřina Pertlová
, kategorie 6-7 let
2.místo Aneta Moravekčová
, jednotlivkyně 11-13 let
2.místo Duo Eliška Soukupová, Lucie Horáková
, kategorie 6-7 let

II.VT Petřiny, 18.3.2018
1.místo Aerobik Jackson 5 Daniela Soukupová, Lucie Masopustová, Bára Luhanová, Nikola Smutná, Viktorie Voříšková, Bára Brošová, kategorie 11-13let
1.místo Duo Nikola Smutná, Lucie Masopustová, kategorie 11-13let
2.místo Kristýna Kučerová, jednotlivkyně 8-10let
3.místo Barbora Brošová, jednotlivkyně 11-13let
3.místo Stepy Irish Marie Maršálová, Magdaléna Dvořáková, Petra Sedláčková, Emma Chmátalová, Tereza Macůrková, kategorie 11-13let
4.místo Aerobik Spartan Race Karolína Peterová, Sofie Bendová, Nikola Nováková, Tereza Svejkovská, Zuzana Talašová, Anastázie Růžičková, Dana Králová
6.místo Lea Podoubská, jednotlivkyně 14-16let

III.VT Praha Petřiny, 17.3.2018

1.místo Duo Natálie Králová, Kristýna Králová
, dua 14-16 let
1.místo Tým Karolína Peterová, Zuzana Talašová, Tereza Svejkovská, 
kategorie 17 a více let
2.místo aerobik Irsko 
Anička Matoušková, Eliška Soukupová, Tereza Repaská,  Lucie Horáková, Barbora Pertlová, Jana Hudáková, Natále Fialová, Kristýna Kučerová, kategorie 8-10 let
2.místo Natálie Králová
, jednotlivkyně 14-16 let
4.místo Jana Hudáková
, jednotlivkyně 8-10 let
7.místo Duo Tereza Repaská, Barbora Pertlová
, kategorie 8-10 let
8.místo duo Eliška Soukupová, Lucie Horáková
, kategorie 8-10 let

Žij Pohybem, 11.3.2018
4.místo Přípravka Čertice

Kutná Hora, 11.2.2018

1.místo Aneta Moravečková, jednotlivkyně 11-13-let
2. místo duo Kristýna Králová, Natálie Králová, týmy 14-16let
4.místo Natálie Králová, jednotlivkyně 14-16let